Jogurt jahodový TAMI 150g

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Ochutené
Množstvo v kartóne 20 ks
Cena za kg 3,93 €
Na sklade viac ako 500 ks
0,59 € s 5% DPH
Jogurt jahodový TAMI 150g
Vlastnosti
  • Obsahuje živú mikroflóru
Krajina pôvodu
  • Slovensko
Skladovanie
  • Spotrebujte do dátumu uvedenom na hornom okraji téglika. Po otvorení ihneď spotrebujte. Skladujte pri teplote od 4 °C do 8 °C.
  • Chladené
Lifestyle
  • Bez lepku

Zloženie

Smotana (10% hm. tuku), Ovocná zložka 15% (cukor, jahody 41%, glukózo-fruktózový sirup, pitná voda, modifikovaný kukuričný škrob, zahusťovadlo: pektíny; jahodová aróma, regulátor kyslosti: citrany sodné; farbivo: karmíny), Jogurtová kultúra, Tuk v hmot. % najmenej 8,5%

Alergény

Mlieko

Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
Energia kJ/kcal579/139
Tuky8,5 g
z toho: nasýtené mastné kyseliny5,6 g
Sacharidy12,9 g
z toho: cukry11,0 g
Vláknina<0,5 g
Bielkoviny2,7 g
Soľ0,08 g
*RP-Referenčný príjem priemerného dospelého (8 400 kJ / 2000 kcal)

 

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 150 g.

Podobné produkty
Jogurt BIO Gazdovský jahoda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čokoláda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
-34%
Activia jogurt marhuľa DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-30%
Activia jogurt s vlákninou Červené ovocie 170g Danone VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
1,39 €
0,97 €
5,72 €/kg
Fantasia Malina, červená ríbezľa s kúskami čokolády 116g Danone
1 ks
Poľsko
0,95 €
8,19 €/kg
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
-23%
Jogurt Brownie Jahody 345g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
14,46 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s čučoriedkami DANONE 122g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,33 €/kg
Danette dezert čokoláda DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s mliečnou čokoládou DANONE 110 g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,91 €/kg
Activia jogurt jahoda DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
-23%
Jogurt Boston Cream 330g MůjJogurt
Dočasne nedostupné
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
15,12 €/kg
Danette dezert vanilka DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
-34%
Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
6,50 €/kg
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ čokoláda TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čučoriedka 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
-34%
Jogurt Fantasia jahoda 118g Danone
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,51 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský marhuľa 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Activia jogurt Raňajky s vlákninou Jablko 170g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
8,18 €/kg
-34%
Activia jogurt čučoriedka DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Syr Encián s bielou plesňou bezlaktózový 110g Tami
1 ks
Slovensko
1,69 €
15,36 €/kg
Syr plesnivec 80g Tami
1 ks
Slovensko
1,39 €
17,38 €/kg
Dráčik termizovaný tvarohovo-smotanový krém vanilka 80g Tami
1 ks
Slovensko
0,65 €
8,12 €/kg
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ biely 10% TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
Mlieko polotučné 1,5% Dráčik 250ml Tami
1 ks
Slovensko
0,59 €
2,36 €/LIT
Dezert smotanový BEZLAKTÓZOVÝ DRÁČIK vanilka TAMI 80g
1 ks
Slovensko
0,75 €
9,38 €/kg
Syr Niva Rival s modrozelenou plesňou strúhaný 1kg Tami
1 ks
Slovensko
8,25 €
8,25 €/kg
Mlieko polotučné 1,5% bezlaktózové 1l Tami
1 ks
Slovensko
1,49 €
1,49 €/LIT
Mlieko plnotučné 3,6% Bio čerstvé 1l Tami
1 ks
Slovensko
1,69 €
1,69 €/LIT
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ čokoláda TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
Mlieko polotučné 1,5% bezlaktózové 1l Tami
1 ks
Slovensko
1,49 €
1,49 €/LIT
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ biely 10% TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ čokoláda TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
Smotana Kyslá 16% HoReCa TAMI 3kg
1 ks
Slovensko
10,19 €
3,40 €/kg
Jogurt jahodový TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,59 €
3,93 €/kg
Smotana Kyslá 10% TAMI 200g
1 ks
Slovensko
0,75 €
3,75 €/kg
Jogurt biely TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,59 €
3,93 €/kg
Jogurt čučoriedkový TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,59 €
3,93 €/kg
Jogurt čokoládový TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,59 €
3,93 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Jogurt jahodový TAMI 150g
Jogurt jahodový TAMI 150g
0,59 € s 5% DPH