Mlieko plnotučné 3,6% Bio čerstvé 1l Tami

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Čerstvé
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za LIT 1,69 €
Na sklade viac ako 500 ks
1,69 € s 5% DPH
Mlieko plnotučné 3,6% Bio čerstvé 1l Tami

Doprajte si chuť pravej prírody z Podtatranského regiónu. Naše plnotučné bio mlieko Tami pochádza od zdravých kráv, ktoré sa pasú na najzelenších lúkach a pijú krištáľovo čistú vodu. Výsledkom je poctivé, čerstvé mlieko s plnou a krémovou chuťou, ktoré si zamiluje celá rodina.

  • Certifikovaná BIO kvalita – Máte istotu, že mlieko bolo vyprodukované v súlade s prísnymi pravidlami ekologického poľnohospodárstva, bez chémie a s ohľadom na prírodu.
  • Plná krémová chuť – Obsah tuku 3,6 % dodáva mlieku lahodnú, sýtu chuť a zamatovú textúru, ideálnu do kávy, na varenie či len tak do pohára.
  • Dokonale jemná konzistencia – Vďaka šetrnej pasterizácii a homogenizácii sa tuk neoddeľuje a mlieko si zachováva svoju hladkú štruktúru a čerstvosť.
  • Poctivý slovenský pôvod – Kúpou podporujete lokálnych farmárov z jedného z najčistejších regiónov Slovenska.

Či už si ním zalejete ranné cereálie, pripravíte krémové kakao pre deti, alebo ho použijete ako základ pre domáce varenie a pečenie, toto čerstvé plnotučné mlieko dodá každému jedlu ten správny šmrnc.

Základ pre vaše obľúbené jedlá

Jeho bohatá chuť a krémová textúra vynikne nielen samotná, ale aj v kulinárskych výtvoroch. Skvele sa hodí na prípravu hustých polievok, omáčok, domácich pudingov alebo nadýchaných palaciniek. Je to jednoducho základ, ktorý by nemal chýbať v žiadnej chladničke.

Nezabudnite, že ide o čerstvý produkt. Skladujte ho v chlade pri teplote od +2 °C do +6 °C a po otvorení si jeho lahodnú chuť vychutnajte ideálne do 24 hodín.

Zloženie
Zloženie

  Mlieko, Tuk najmenej 3,6 %  

Výživové hodnoty Na 100 ml výrobku:
Energia273 kJ/65 kcal
Tuky3,7 g
z toho nasýtené mastné kyseliny2,1 g
Sacharidy4,8 g
z toho cukry4,6 g
Bielkoviny3,2 g
Soľ0,20 g

 

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 1 liter.

Podobné produkty
Mlieko plnotučné 3,5% UHT 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,59 €
1,59 €/LIT
Mlieko plnotučné čerstvé Opočenské 3,5% 750ml Bohemilk
1 ks
Česká republika
2,09 €
2,79 €/LIT
Mlieko kozie čerstvé 1l Farma Bardy
Dočasne nedostupné
1 ks
3,29 €
3,29 €/LIT
Syr Encián camembert 110g Tami
1 ks
Slovensko
1,55 €
14,09 €/kg
Syr Niva s modrozelenou plesňou cca 2,6kg Tami
1 ks
Slovensko
24,27 €
8,99 €/kg
Smotana Kyslá 10% TAMI 200g
1 ks
Slovensko
0,75 €
3,75 €/kg
Syr Encián s bielou plesňou gastro 120g Tami
1 ks
Slovensko
1,35 €
11,25 €/kg
Mlieko plnotučné 3,5% Tatranské 1l Tami
1 ks
Slovensko
1,25 €
1,25 €/LIT
Tatranský cmar 400ml Tami
1 ks
Slovensko
0,85 €
2,12 €/LIT
Syr plesnivec 80g Tami
1 ks
Slovensko
1,39 €
17,38 €/kg
Dezert smotanový BEZLAKTÓZOVÝ DRÁČIK vanilka TAMI 80g
1 ks
Slovensko
0,75 €
9,38 €/kg
Syr Niva Rival s modrozelenou plesňou 120g Tami
1 ks
Slovensko
1,39 €
11,58 €/kg
Mlieko polotučné 1,5% 1l Tami
1 ks
Slovensko
1,09 €
1,09 €/LIT
Mlieko plnotučné 3,6% Bio čerstvé 1l Tami
1 ks
Slovensko
1,69 €
1,69 €/LIT
Syr plesnivec 80g Tami
1 ks
Slovensko
1,39 €
17,38 €/kg
Dráčik termizovaný tvarohovo-smotanový krém vanilka 80g Tami
Dočasne nedostupné
1 ks
0,65 €
8,12 €/kg
Syr Niva s modrozelenou plesňou cca 2,6kg Tami
1 ks
Slovensko
24,27 €
8,99 €/kg
Syr Niva Rival s modrozelenou plesňou strúhaný 1kg Tami
1 ks
Slovensko
8,25 €
8,25 €/kg
Syr Encián camembert 110g Tami
1 ks
Slovensko
1,55 €
14,09 €/kg
Mlieko polotučné 1,5% 1l Tami
1 ks
Slovensko
1,09 €
1,09 €/LIT
Tatranský cmar 400ml Tami
1 ks
Slovensko
0,85 €
2,12 €/LIT
Mlieko Barista 3,5% 1l Tami
1 ks
Slovensko
1,49 €
1,49 €/LIT
Mlieko polotučné 1,5% Dráčik 250ml Tami
1 ks
Slovensko
0,59 €
2,36 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mlieko plnotučné 3,6% Bio čerstvé 1l Tami
Mlieko plnotučné 3,6% Bio čerstvé 1l Tami
1,69 € s 5% DPH