Jogurt biely TAMI 150g

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Biele
Množstvo v kartóne 20 ks
Cena za kg 3,93 €
Na sklade viac ako 500 ks
0,59 € s 5% DPH
Jogurt biely TAMI 150g
Vlastnosti
  • Obsahuje živú mikroflóru

Skladovanie
  • Skladujte pri teplote od 4 °C do 8 °C.
  • Chladené

Príprava a použitie
  • Po otvorení ihneď spotrebujte.

Zloženie

Smotana (10 % hm. tuku), Jogurtová kultúra

Výživové hodnoty Na 100 g výrobku:
Energia kJ / kcal496 / 120
Tuky10,0 g
z toho: nasýtené mastné kyseliny6,6 g
Sacharidy4,2 g
z toho: cukry2,7 g
Vláknina0 g
Bielkoviny3,2 g
Soľ0,08 g
*RP-Referenčný príjem priemerného dospelého (8 400 kJ / 2 000 kcal)
Alergény

Mlieko

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 150 g

Podobné produkty
Jogurt biely 150g Kukkonia
Očakávame 02.10.
1 ks
Slovensko
0,89 €
5,93 €/kg
Jogurt Skyr SBA biely 500g Mlekovita
1 ks
Poľsko
2,59 €
5,18 €/kg
Jogurt Gazdovský biely 5kg Hollandia
Dočasne nedostupné
1 ks
12,09 €
2,42 €/kg
Jogurt Klasik biely 3kg Hollandia
Dočasne nedostupné
1 ks
7,69 €
2,56 €/kg
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ biely 10% TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
Activia jogurt biely sladený DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
Jogurt Gazdovský biely 10kg Hollandia
Dočasne nedostupné
1 ks
Česká republika
21,49 €
2,15 €/kg
Jogurt PROBIA Nature biely 3,3% RAJO 135g
1 ks
Slovensko
0,55 €
4,07 €/kg
Jogurt bez laktózy biely 400g Hollandia
Dočasne nedostupné
1 ks
Česká republika
1,29 €
3,23 €/kg
Jogurt bez laktózy biely 180g Hollandia
Dočasne nedostupné
1 ks
Česká republika
0,59 €
3,28 €/kg
Activia jogurt biely DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
4,98 €/kg
Jogurt Gazdovský biely 1kg Hollandia
1 ks
Česká republika
2,89 €
2,89 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský biely 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,65 €
3,61 €/kg
-22%
Activia jogurt biely zrejúci v tégliku 280g Danone
1 ks
Rumunsko
1,29 €
1,00 €
3,57 €/kg
Jogurt Lakto Free biely 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Jogurt Natural 500g A2
Očakávame 02.10.
1 ks
Nemecko
4,29 €
8,58 €/kg
Jogurt Primo Skyr L.Casei 150g Zott
1 ks
Poľsko
1,19 €
7,93 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský biely 400g Hollandia
1 ks
Česká republika
1,29 €
3,23 €/kg
-34%
Activia jogurt cereálny s vlákninou 120g Danone
Dočasne nedostupné
1 ks
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Jogurt biely SABI 3kg
1 ks
Slovensko
8,19 €
2,73 €/kg
Tatranský cmar 400ml Tami
1 ks
Slovensko
0,85 €
2,12 €/LIT
Smotana Kyslá 10% TAMI 200g
1 ks
Slovensko
0,75 €
3,75 €/kg
Syr Encián camembert 110g Tami
1 ks
Slovensko
1,55 €
14,09 €/kg
Syr plesnivec 80g Tami
1 ks
Slovensko
1,39 €
17,38 €/kg
Syr Encián s bielou plesňou bezlaktózový 110g Tami
1 ks
Slovensko
1,69 €
15,36 €/kg
Mlieko polotučné 1,5% Dráčik 250ml Tami
1 ks
Slovensko
0,59 €
2,36 €/LIT
Syr Balkánsky vedierko 1,5kg Tami
1 ks
Slovensko
11,19 €
7,46 €/kg
Syr Encián s bielou plesňou gastro 120g Tami
1 ks
Slovensko
1,35 €
11,25 €/kg
Mlieko plnotučné 3,5% Tatranské 1l Tami
1 ks
Slovensko
1,25 €
1,25 €/LIT
Jogurt biely TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,59 €
3,93 €/kg
Jogurt biely TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,59 €
3,93 €/kg
Jogurt čokoládový TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,59 €
3,93 €/kg
Smotana Kyslá 16% HoReCa TAMI 3kg
1 ks
Slovensko
10,19 €
3,40 €/kg
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ čokoláda TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
Jogurt čučoriedkový TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,59 €
3,93 €/kg
Mlieko polotučné 1,5% bezlaktózové 1l Tami
1 ks
Slovensko
1,49 €
1,49 €/LIT
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ biely 10% TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
Jogurt jahodový TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,59 €
3,93 €/kg
Smotana Kyslá 10% TAMI 200g
1 ks
Slovensko
0,75 €
3,75 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Jogurt biely TAMI 150g
Jogurt biely TAMI 150g
0,59 € s 5% DPH