Ryžová kaša Marhuľová 52g Dr. Oetker

1 BA
Maďarsko
Krajina pôvodu Maďarsko
Kategória Kaše
Množstvo v kartóne 18 BA
Cena za kg 0,86 €
Na sklade viac ako 10 BA
0,86 € s 19% DPH
Ryžová kaša Marhuľová 52g Dr. Oetker

Dr. Oetker Ryžová kaša marhuľová 52 g

Popis

Vlastnosti
  • Stačí zaliať horúcou vodou
  • Ryžová kaša bezgluténová
  • Ľahko stráviteľná
  • Na energiu a vitalitu do Vášho dňa
  • Vynikajúca chuť

 

Značka

Dr. Oetker

Skladovanie
  • Skladujte v suchu! Minimálna trvanlivosť do: uvedené na zadnej strane obalu.
  • Pri izbovej teplote

 

Príprava a použitie

Príprava: 1. Obsah vrecka vsypeme do misky a zalejeme 150 ml vody horúcej vody. Dôkladne premiešame. 2. Kašu necháme za občasného premiešania 10 minút odstáť. Hotový výrobok je určený k rýchlej spotrebe.

Lifestyle
  • Bez lepku

 

Zloženie

Instantná ryža 40 %, Sušené plnotučné mlieko, Cukor, Modifikovaný škrob, Sušené marhule 1,3 % (obsahujú antioxidant oxid siričitý), Aróma, Farbivo (karotény)

Výživové hodnoty na 100 g
Energia 1676 kJ / 398 kcal
Tuky 6,1 g
z toho nasýtené mastné kyseliny3,9 g
Sacharidy 77 g
z toho cukry 36 g
Bielkoviny 9,1 g
Soľ 0,20 g
* referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
Celkový počet porcií z jedného balenia: 1

 

Alergény
Obilniny obsahujúce lepok:Neobsahuje
Vajcia:Môže obsahovať
Mlieko:Obsahuje
Orechy:Môže obsahovať

 


Bezgluténová. Môže obsahovať vajcia a orechy.

Obsah balenia

52 g - Vrecko

Rozmery
Výška regálu:149 mm
Šírka regálu:103 mm
Hĺbka regálu:8 mm

 

Podobné produkty
Ryžová kaša Jablkovo-škoricová 52g Dr. Oetker
1 BA
Slovensko
0,86 €
0,86 €/kg
Ryžová kaša s jogurtom 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,39 €
23,97 €/kg
Cereálna kaša viaczrnná 300g Nominal
1 ks
Česká republika
2,29 €
7,63 €/kg
Ryžová kaša Slaný karamel 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,09 €
20,22 €/kg
Ryžová kaša Big Bueno 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,09 €
23,11 €/kg
Cereálna kaša pšenová 300g Nominal
1 ks
Česká republika
2,49 €
8,30 €/kg
Cereálna kaša lahodná 300g Nominal
1 ks
Česká republika
2,99 €
9,97 €/kg
Ovsená kaša jablko a škorica 5x55g Emco
1 BA
Česká republika
2,69 €
2,69 €/kg
Ovsená kaša natural 5x55g Emco
1 BA
Česká republika
2,69 €
2,69 €/kg
Ovsená kaša s čokoládou 5x55g Emco
1 BA
Česká republika
2,69 €
2,69 €/kg
Cereálna kaša pohánková 300g Nominal
1 ks
Česká republika
2,89 €
9,63 €/kg
Cereálna kaša jačmenná 300g Nominal
1 ks
Česká republika
2,39 €
7,97 €/kg
Ryžová Kaša Big Rafael 350g Big Boy
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
8,09 €
23,11 €/kg
Ovsená kaša maliny a chia semienkami 5x1,25kg Mandoletti
1 KT
Česká republika
41,39 €
41,39 €/kg
Cereálna kaša špaldová 300g Nominal
Dočasne nedostupné
1 ks
2,79 €
9,30 €/kg
Ovsená kaša Jablkovo-škoricová 58g Dr. Oetker
1 BA
Maďarsko
Slovensko
0,69 €
0,69 €/kg
Ovsená kaša s jahodami 5x55g Emco
1 BA
Česká republika
2,69 €
2,69 €/kg
Knuspi Rýchla kaša Ryžová 250g
1 ks
Česká republika
2,49 €
9,96 €/kg
Cereálna kaša ryžová 300g Nominal
Dočasne nedostupné
1 ks
2,29 €
7,63 €/kg
Želatinový stužovač za studena 50g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,19 €
23,80 €/kg
Buchty 507g Dr. Oetker
1 ks
Slovensko
3,39 €
6,69 €/kg
Puding aróma Vanilka 38g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
12,90 €/kg
Creme Olé slaný karamel 53g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,09 €
20,57 €/kg
Ryžová kaša Jablkovo-škoricová 52g Dr. Oetker
1 BA
Slovensko
0,86 €
0,86 €/kg
Škrob zemiakový Solamyl bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
6,79 €
6,79 €/kg
Krém na dukátové buchtičky 750g Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
5,69 €
7,59 €/kg
Zlatý Klas 200g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
8,95 €/kg
Puding BB kakaový Dr. Oetker 250g
1 ks
Česká republika
2,19 €
8,76 €/kg
Aróma punčová 38ml Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,49 €
39,21 €/LIT
Dr. Oetker s.r.o.
Dr. Oetker s.r.o., Ľadová 14, 811 05 Bratislava, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Želatína v plátkoch 1000g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
46,59 €
46,59 €/kg
Cukor škoricový 20g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
Maďarsko
0,29 €
14,50 €/kg
Poleva tmavá 100g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
17,90 €/kg
Ryžová kaša Jablkovo-škoricová 52g Dr. Oetker
1 BA
Slovensko
0,86 €
0,86 €/kg
Želatína na vaj. tlačenku a aspiky 20g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
1,09 €
54,50 €/kg
Puding Čokoladový 45g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
10,65 €/kg
Kypriaci prášok s vínnym kameňom 15g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,39 €
26,00 €/kg
Kypriaci prášok do pečiva 750g Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
5,89 €
7,85 €/kg
Zdobenie Guľôčky strieborné/biele 65g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,29 €
35,23 €/kg
Pomarančová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,99 €
82,50 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Ryžová kaša Marhuľová 52g Dr. Oetker
Ryžová kaša Marhuľová 52g Dr. Oetker
0,86 € s 19% DPH