Alpro ovsený nápoj This is Not Milk 1,8% 1l

1 ks
Belgicko
Krajina pôvodu Belgicko
Kategória Bezlaktózové
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za LIT 3,49 €
Na sklade viac ako 10 ks
3,49 € s 19% DPH
Alpro ovsený nápoj This is Not Milk 1,8% 1l

Alpro This is Not M*lk ovsený nápoj 1,8% 1 l

POPIS

Dokázali sme to! Po viacerých ochutnávkach a testovaní sme vytvorili doposiaľ jeden z našich najdelikátnejších ovsených nápojov. A aby boli všetci spokojní, existujú rovno dve varianty – 1,8 % a 3,5 %. Vaše chuťové poháriky budú oslavovať. Ale pšššt, nikomu nehovorte, že toto nie je mlieko! Alpro ovsený nápoj THIS IS NOT M*ILK 1,8 % má jemnú chuť, je 100 % rastlinný a naviac bez cukru. Vychutnaj si ho úplne bez výčitiek ako alternatívu mlieka – na varenie, v cereáliách, do kávy alebo jednoducho len tak z fľaše.

Výhody Alpro ovseného nápoja This is not M*lk 1,8 %:
– Prirodzene bez laktózy
– 100% rastlinný
– Vegetariánsky
– Prirodzene s nízkym obsahom nasýtených tukov
– Bez pridaného cukru alebo sladidiel
– Bohatý na vlákninu
– Zdroj vápnika. Obsahuje vitamín D.

Všetok náš ovos pochádza z Európy a tu ho aj vyrábame. Alpro ovsené nápoje vyrábame práve v Belgicku. Milujeme na tom fakt, že tým nielen znižujeme čo najviac uhlíkovú stopu pri preprave, ale taktiež je tam dostatok zrážok, aby si príroda so zavlažovaním úrody poradila sama bez nášho zásahu. A hádaj čo? To nie je všetko! Ešte tú sú naše recyklované, recyklovateľné a rastlinné obaly, ktoré sú kľúčom k tomu, aby naše produkty boli dobré nielen vo vnútri, ale i navonok.

www.alpro.com/nutri-score

FSC – Mix – FSC® C014047.
Tetra Pak®.
Tetra Brik®Aseptic.

VLASTNOSTI
  • Zdroj vápnika a vitamínu D
  • Bez pridaného cukru
  • Ovsený nápoj
  • 100% rastlinný
  • Prirodzeně bez laktózy
  • Vegetariánsky

 

ZNAČKA

Alpro

SKLADOVANIE
  • Pre lepšiu chuť uchovávajte chladničke (do 7°C). Minimálna trvanlivosť do: viď horná strana balenia. Uchovávajte do max. 25°C. Po otvorení uchovajte v chladničke (max. 7°C) a spotrebujte do 5 dní.
  • Pri izbovej teplote

 

PRÍPRAVA A POUŽITIE

Dobrý teplý aj chladený.

LIFESTYLE
  • Bez cukru
  • Vhodné pre vegánov
  • Vhodné pre vegetariánov

 

Zloženie

Ovsená zložka (pitná voda, ovos (8,7%)), Slnečnicový olej, Vláknina z čakankového koreňa, Hrachová bielkovina, Uhličitan vápenatý, Regulátor kyslosti (fosforečnany draselné), Prírodné arómy, Morská soľ, Emulgátor (slnečnicové lecitíny), Stabilizátor (guma gellan), Vitamín D2

VÝŽIVOVÉ HODNOTY NA 100 ML
Energia183 kJ / 44 kcal
Tuky1,8 g
z toho nasýtené mastné kyseliny0,2 g
Sacharidy5,7 g
z toho cukry0 g
Vláknina1,0 g
Bielkoviny0,7 g
Soľ0,12 g
Vitamíny:
- D0,75 µg*
Minerálne látky:
- vápnik120 mg*
*= 15% referenčného príjmu
Laktóza0 g

 

ALERGÉNY
Mlieko: Neobsahuje Ovos: Obsahuje

 

 

Prirodzene bez laktózy.

Obsah balenia

1 L - KartónROZMERY
Výška regálu:
205 mm
Šírka regálu:
75 mm
Hĺbka regálu:
72 mm

Podobné produkty
Alpro ovsený nápoj This is Not Milk 3,5% 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Mlieko plnotučné 3,5% bezlaktózové 1l Rajo
1 ks
Slovensko
2,29 €
2,23 €/LIT
Alpro High Protein sójový nápoj čokoláda 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Acidko Lakto Free 1% 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Body&Future Almond (Mandľový nápoj) 1l
1 ks
Slovensko
2,39 €
2,39 €/LIT
Alpro High Protein sój. nápoj sla.kar. káva 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Mlieko kokosové 1l Aroy-D
1 ks
Thajsko
4,99 €
4,99 €/LIT
Mlieko kokosové 500ml M&S
1 ks
Malajzia
3,79 €
7,58 €/LIT
Mlieko polotučné 1,5% bezlaktózové 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,89 €
1,89 €/LIT
Mlieko polotučné 1,5% bezlaktózové 1l Tami
1 ks
Slovensko
1,49 €
1,49 €/LIT
Body&Future Hazelnut (Lieskovoorieškový nápoj) 0,75l
1 ks
Slovensko
2,89 €
3,85 €/LIT
Mlieko kokosové 165ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
1,79 €
10,85 €/LIT
Acidko Lakto Free Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Acidko Lakto Free Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Kokosový krém 25% 200ml M&S
1 ks
Malajzia
1,75 €
8,75 €/LIT
Mlieko kokosové 200ml M&S
Dočasne nedostupné
1 ks
1,79 €
8,95 €/LIT
Body&Future Almond (Mandľový nápoj) 0,75l
1 ks
Slovensko
2,59 €
3,45 €/LIT
Body&Future Coconut (Kokosový nápoj) 1l
1 ks
Slovensko
2,39 €
2,39 €/LIT
Mlieko kokosové 1l M&S
1 ks
Malajzia
6,79 €
6,79 €/LIT
Body&Future Coconut (Kokosový nápoj) 0,75l
1 ks
Slovensko
2,59 €
3,45 €/LIT
Nápoj kokosový ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Spotrebujte do 29.9.26 Spotreba 29.9.26
-75%
Jogurt sójový Datľa Čerešňa Jahoda135g Alpro VÝPREDAJ
1 ks
Belgicko
1,59 €
0,40 €
2,94 €/kg
Nápoj ryžový ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Nápoj ovsený Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
-21%
Kokosová alternatíva jogurtu biely Alpro 120 g
Očakávame 29.09.
1 ks
1,59 €
1,25 €
10,42 €/kg
Nápoj mandľový ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Nápoj sójový Natural ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
2,89 €
2,89 €/LIT
Jogurt sójový jahoda ALPRO 150g
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
Puding sójový čokoláda 200g Alpro
1 ks
Belgicko
2,19 €
10,95 €/kg
-23%
Alpro sójová alternatíva smotany na šľahanie 250ml
1 ks
Belgicko
2,59 €
1,99 €
7,96 €/LIT
Danone s.r.o.
Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Activia nápoj bez prid. cukru broskyňa/ananás 270g
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,78 €/kg
Activia jogurt biely sladený DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
Smotana na varenie ryžová ALPRO 250ml
1 ks
Belgicko
1,99 €
7,96 €/LIT
Hami Vývar so zeleninou, ryžou a teľacím 200g
1 ks
Poľsko
1,99 €
9,95 €/kg
-34%
Activia jogurt marhuľa DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Hami Brokolica s morkou a cuketou 250g
1 ks
Poľsko
2,05 €
8,20 €/kg
-34%
Activia jogurt čučoriedka DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
-23%
Alpro sójová alternatíva smotany na šľahanie 250ml
1 ks
Belgicko
2,59 €
1,99 €
7,96 €/LIT
Nápoj sójový Natural ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
2,89 €
2,89 €/LIT
Activia jogurtový nápoj Cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Alpro ovsený nápoj This is Not Milk 1,8% 1l
Alpro ovsený nápoj This is Not Milk 1,8% 1l
3,49 € s 19% DPH