Korenie Koriandrové listy 6g Kotányi

1 ks
Nemecko
Kotányi Koriandrove listy, jednodruhové koreniny. Hmotnosť/Objem balenia: 6 g ( 0,006 kg ). Balenie: Sáčok
Krajina pôvodu Nemecko
Kategória Celé a drvené koreniny
Množstvo v kartóne 25 ks
Cena za kg 131,67 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,79 € s 19% DPH
Korenie Koriandrové listy 6g Kotányi

Kotányi Koriander krájané listy 6 g

Dobré z prírody
Sušené listy koriandra majú aromaticko-korenistú chuť a len miernu dochuť. Veľmi dobre harmonizujú v kombinácii s rímskou rascou a mätou. Sú dôležitou prísadou najmä thajskej, ale aj latinskej a ázijskej kuchyne.

Nové a inšpiratívne recepty nájdete na www.kotanyi.com

Značka
  • Kotányi
Skladovanie
  • Skladujte v suchu.
  • Pri izbovej teplote
Príprava a použitie
  • Použitie: Výborné do polievok, šalátov, omáčok, ako aj do indického karí a rôznych druhov čatní.
Zloženie
Koriandrové listy sušené krájané

 

Alergény
Môže obsahovať lepok, vajcia, sóju, zeler, sezam, mlieko (laktózu) a horčicu.
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 6 g ( 0,006 kg ).

Podobné produkty
Aníz celý 20g Vido
1 ks
Španielsko
0,39 €
19,50 €/kg
Citrónová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,99 €
82,50 €/kg
Cibuľa sušená plátky 250g Hügli
1 ks
Česká republika
7,59 €
30,36 €/kg
Korenie Bazalka drvená 9g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
76,66 €/kg
Cesnak medvedí drvený 10g Vido
1 ks
Nemecko
0,49 €
49,00 €/kg
Horčičné semienka biele celé 100g Vido
1 ks
Česká republika
0,89 €
8,90 €/kg
Cesnak granulovaný Lunys 500g
1 ks
Čína
6,40 €
12,80 €/kg
-22%
Korenie Bobkový list 10g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,45 €
0,35 €
35,00 €/kg
 Korenie Škorica celá 17g Kotányi
1 ks
Indonézia
1,49 €
87,65 €/kg
Korenie Badián celý 8g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,19 €
148,75 €/kg
Korenie Badián celý 200g Lunys
1 ks
Vietnam
10,49 €
52,45 €/kg
Korenie BIO Chilli drvené 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Korenie Badián celý 8g Mäspoma
Očakávame 01.10.
1 ks
Slovensko
0,89 €
111,25 €/kg
Korenie BIO Bazalka 9g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
76,66 €/kg
Korenie BIO Oregano 7g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
98,57 €/kg
Citrónová kôra krájaná sušená 14g Kotányi
1 ks
Španielsko
0,79 €
56,43 €/kg
Korenie Cesnak granulovaný 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
23,00 €/kg
Fenikel celý 20g Vido
1 ks
Španielsko
0,39 €
19,50 €/kg
Jardimére Pražená cibuľka 100g
1 ks
Francúzsko
2,19 €
21,90 €/kg
Korenie Borievky celé 20g Vido
1 ks
Nemecko
0,69 €
34,50 €/kg
Zmes korenia Chilli con carne min. 696g Kotányi
1 ks
Rakúsko
15,29 €
21,97 €/kg
Korenie Čierne korenie Mlynček 36g Kotányi
1 ks
Vietnam
2,39 €
66,39 €/kg
Zmes korenia Provensálske byl. Mlynček 33g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,99 €
56,86 €/kg
Korenie Badián celý 8g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,19 €
148,75 €/kg
Korenie Chilli papričky drvené Mlynček 35g Kotányi
1 ks
Indonézia
2,19 €
62,57 €/kg
Zmes korenia na steak 1050g KOTÁNYI
1 ks
Rakúsko
11,89 €
11,32 €/kg
Zmes korenia Grilovaná zelenina 35g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
22,57 €/kg
Zmes korenia Kentucky krídelká 45g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
17,56 €/kg
Zmes korenia na Ryby 26g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
38,08 €/kg
 Korenie Škorica celá 17g Kotányi
1 ks
Indonézia
1,49 €
87,65 €/kg
Cukrová posýpka Mlynček Škorica-cukor 66g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,59 €
39,24 €/kg
Posýpka dekoratívna Karamel-Vanilka 20g Kotányi
1 ks
Nemecko
1,09 €
54,50 €/kg
Zmes korenia Provensálske byl. Mlynček 33g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,99 €
56,86 €/kg
Korenie Škorica celá 350g Kotányi
1 ks
Rakúsko
15,69 €
44,83 €/kg
Citrónová kôra krájaná sušená 14g Kotányi
1 ks
Španielsko
0,79 €
56,43 €/kg
 Cukor Vanilkový Bourbon 10g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
99,00 €/kg
Zmes korenia Mlynček Čili Birdseye 24g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
112,08 €/kg
Zmes korenia Kentucky krídelká 45g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
17,56 €/kg
Korenie Kardamóm mletý 10g Kotányi
1 ks
Guatemala
1,39 €
139,00 €/kg
Zmes korenia na Ryby 26g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
38,08 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Korenie Koriandrové listy 6g Kotányi
Korenie Koriandrové listy 6g Kotányi
0,79 € s 19% DPH