Korenie Štvorfarebné korenie celé 16g Kotányi

1 ks
Vietnam
Krajina pôvodu Vietnam
Kategória Zmesi korenia
Množstvo v kartóne 25 ks
Cena za kg 61,87 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,99 € s 19% DPH
Korenie Štvorfarebné korenie celé 16g Kotányi

Kotányi Štvorfarebné korenie celé, jednodruhové koreniny. Hmotnosť/Objem balenia: 16 g ( 0,016 kg ). Balenie: Sáčok.

 

Kotányi Štvorfarebné korenie celé 16 g

Popis

Dobré z prírody
Štvorfarebné korenie je skutočným pokladom. Dokonale vyvážená zmes podčiarkuje špeciálnu chuť každej jednej zložky. KOTÁNYI Štvorfarebné korenie celé je ideálne na dochutenie a zdobenie pokrmov.

Nové a inšpiratívne recepty nájdete na www.kotanyi.com

Značka

Kotányi

Skladovanie
  • Skladujte v suchu.
  • Pri izbovej teplote
Príprava a použitie

Použitie: Výborne sa hodí na grilované mäso, ryby, do šalátov, polievok, omáčok a zemiakových pokrmov.

Zloženie
Štvorfarebné korenie celé

 

Alergény
Môže obsahovať lepok, vajcia, sóju, zeler, sezam, mlieko (laktózu) a horčicu.

 

Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 16 g ( 0,016 kg ).

Podobné produkty
Korenie BIO Minútky na mäso 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
49,50 €/kg
Dip alioli s medvedím cesnakom 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Cesnakový mix s údenou soľou Mlynček 56g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
53,39 €/kg
Hranolky pečené, koreninová soľ 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Koreniaca zmes na kura 900g Hügli
Dočasne nedostupné
1 ks
Česká republika
13,79 €
15,32 €/kg
Dip bylinkový s mätou 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
44,50 €/kg
Korenie Halászlé 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Gril Steak, koreninový prípravok bez soli, 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie 4 farieb celé 360g Lunys
1 ks
Slovensko
9,99 €
27,75 €/kg
Korenie Chilli vlákna 45g Kotányi
1 ks
Indonézia
5,49 €
122,00 €/kg
Bataty pečené, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie Perníkové 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,85 €
42,50 €/kg
Dip chilli s Jalapenos 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie BIO Stredomorské bylinky 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Korenie Pyramídky Sviečková omáčka 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Gril Burger, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Gril Bravčové, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie Provensálske LUNYS 200g
1 ks
Grécko
4,19 €
20,95 €/kg
Gril Hydina, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie Pyramídky Punč 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Korenie Cibuľa granulovaná 22g Kotányi
1 ks
India
0,79 €
35,91 €/kg
Posýpka dekoratívna Karamel-Vanilka 20g Kotányi
1 ks
Nemecko
1,09 €
54,50 €/kg
Zmes korenia Bylinkové maslo 24g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
32,92 €/kg
Zmes korenia Provensálske byl. Mlynček 33g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,99 €
56,86 €/kg
Údená Soľ s morskou soľou Mlynček 95g Kotányi
1 ks
Taliansko
2,99 €
31,47 €/kg
Čili mix s údenou soľou Mlynček 53g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
56,41 €/kg
Zmes korenia Burger American BBQ Style 25g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
31,60 €/kg
Olej v spreji maslová príchuť 500ml Kotányi
1 ks
Nemecko
8,19 €
16,38 €/LIT
Zmes korenia Živánska pečienka 35g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
22,57 €/kg
Cukrová posýpka Mlynček Škoricový sen 70g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
38,43 €/kg
Cukrová posýpka Mlynček Slaný karamel 65g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
41,38 €/kg
Zmes korenia Mlynček Cesnak 48g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,59 €
53,96 €/kg
Čili mix s údenou soľou Mlynček 53g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
56,41 €/kg
Zmes korenia na Pizzu 18g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
43,89 €/kg
Korenie Štvorfarebné korenie Mlynček 35g Kotányi
1 ks
Indonézia
2,39 €
68,29 €/kg
Zmes korenia Batáty - sladké zemiaky 20g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
39,50 €/kg
Zmes korenia Mlynček Čili Birdseye 24g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
112,08 €/kg
Zmes korenia Chilli con carne 25g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
31,60 €/kg
Zmes korenia Kentucky krídelká 45g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
17,56 €/kg
Olej v spreji maslová príchuť 500ml Kotányi
1 ks
Nemecko
8,19 €
16,38 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Korenie Štvorfarebné korenie celé 16g Kotányi
Korenie Štvorfarebné korenie celé 16g Kotányi
0,99 € s 19% DPH