Zmes korenia Bylinkové maslo 24g Kotányi

1 ks
Rakúsko
Krajina pôvodu Rakúsko
Kategória Zmesi korenia
Množstvo v kartóne 25 ks
Cena za kg 32,92 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,79 € s 19% DPH
Zmes korenia Bylinkové maslo 24g Kotányi

Kotányi prípravok s koreninami na Bylinkové maslo zmes korenín. Hmotnosť/Objem balenia: 24 g ( 0,024 kg ). Balenie: Sáčok

Kotányi Bylinkové maslo prípravok s koreninami 24 g

Popis

KOTÁNYI zmes bez prídavku glutamanu, zvýrazňovačov chuti, konzervačných látok a farbív

Nové a inšpiratívne recepty nájdete na www.kotanyi.com, na našom facebooku a instagrame.

Značka

Kotányi

Skladovanie
  • Skladujte v suchu.
  • Pri izbovej teplote

Zloženie
Jedlá soľ jódovaná (jedlá soľ, jodid draselný) (max. 35 %), sušená cibuľa, čierne korenie, sušený cesnak, HORČICOVÉ SEMENÁ, petržlen, citrónový prášok (maltodextrín, citrónová šťava), bylinkovo-zeleninová zmes (petržlen, pažítka, paprika, pór, cibuľa, ZELEROVÉ LISTY, paštrnák, kôpor, mrkva, ligurček), pažítka, ligurček, kôpor.

 

Alergény
Môže obsahovať lepok, vajcia, sóju, sezam, mlieko (laktózu).

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 228,00
Energetická hodnota [KJ]: 962,00
Tuky [Gram]: 3,20
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,40
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 34,00
z toho cukry [Gram]: 7,60
Vláknina [Gram] 9,20
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 11,00
Soľ (NaCl) [Gram]: 32,000
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 24 g ( 0,024 kg ).

Podobné produkty
Koreniaca zmes na kura 900g Hügli
Dočasne nedostupné
1 ks
Česká republika
13,79 €
15,32 €/kg
Korenie Halászlé 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Dip chilli s Jalapenos 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Cesnakový mix s údenou soľou Mlynček 56g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
53,39 €/kg
Korenie Perníkové 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,85 €
42,50 €/kg
Korenie 4 farieb celé 360g Lunys
1 ks
Slovensko
9,99 €
27,75 €/kg
Hranolky pečené, koreninová soľ 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Gril Hydina, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Gril Burger, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie Provensálske LUNYS 200g
1 ks
Grécko
4,19 €
20,95 €/kg
Korenie Chilli vlákna 45g Kotányi
1 ks
Indonézia
5,49 €
122,00 €/kg
Dip bylinkový s mätou 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
44,50 €/kg
Gril Steak, koreninový prípravok bez soli, 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Gril Bravčové, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Bataty pečené, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie Pyramídky Punč 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Korenie BIO Minútky na mäso 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
49,50 €/kg
Korenie Pyramídky Sviečková omáčka 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Korenie BIO Stredomorské bylinky 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Dip alioli s medvedím cesnakom 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Zmes korenia Mlynček Pestrá zmes 45g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,39 €
53,11 €/kg
Zmes korenia na Fašírky 23g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
34,35 €/kg
Cukrová posýpka Mlynček Kakaový bozk 63g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
42,70 €/kg
Zmes korenia Šaláty Mlynček 40g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,99 €
49,75 €/kg
Zmes korenia na steak 1050g KOTÁNYI
1 ks
Rakúsko
11,89 €
11,32 €/kg
Korenie citrónové 230g Kotányi
1 ks
Rakúsko
5,99 €
26,04 €/kg
Zmes korenia na Ryby 26g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
38,08 €/kg
Zmes korenia na Perníčky 27g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,19 €
44,07 €/kg
Soľ himalájska Mlynček 88g Kotányi
1 ks
Pakistan
1,99 €
22,61 €/kg
Zmes korenia Chimichurri Argentína 20g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
39,50 €/kg
Zmes korenia Bylinkové maslo 24g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
32,92 €/kg
Zmes korenia na Punč 10g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
99,00 €/kg
Korenie Kôpor sušený drvený 11g Kotányi
1 ks
Nemecko
0,79 €
71,82 €/kg
Zmes korenia na cestoviny s cesnakom a čili 20g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
49,50 €/kg
Zmes korenia Chimichurri Argentína 20g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
39,50 €/kg
Citrónová kôra krájaná sušená 14g Kotányi
1 ks
Španielsko
0,79 €
56,43 €/kg
Zmes korenia na ryžu 25g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
39,60 €/kg
Čili mix s údenou soľou Mlynček 53g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
56,41 €/kg
Cukrová posýpka Mlynček Slaný karamel 65g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
41,38 €/kg
Korenie Klinček celý 14g Kotányi
1 ks
Madagaskar
1,49 €
106,43 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Zmes korenia Bylinkové maslo 24g Kotányi
Zmes korenia Bylinkové maslo 24g Kotányi
0,79 € s 19% DPH