Activia jogurt Raňajky s vlákninou Jablko 170g Danone

1 ks
Poľsko
ACTIVIA Raňajky s vlákninou Jablko. Zakysaný výrobok s jablkom, cereáliami a zmesou semienok a vlašských orechov. Hmotnosť / Objem balenia: 170g
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Ochutené
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 8,18 €
Na sklade viac ako 1 ks
1,39 € s 5% DPH
Activia jogurt Raňajky s vlákninou Jablko 170g Danone

Zakysaný výrobok s jablkom, cereáliami a zmesou semienok a vlašských orechov.

Zloženie
Odstredené mlieko, voda, smotana, jablko 6 %, cukor, oligofruktóza, jačmeň 1,2 %, ovos 1,1 %, slnečnicová semienka 1,1 %, vlašské orechy 0,5 %, tekvicové semienka 0,3 %, ľanové semienka 0,2 %, mliečna bielkovina, sušené odstredené mlieko, modifikovaný škrob, citrónová šťava z koncentrátu, prírodné arómy, karamelizovaný cukrový sirup, zahusťovadlo (pektíny), koncentrát mliečnych minerálov, jogurtové kultúry a Bifidus ActiRegularis® CNCM I-2494 v počte min 4x 10^9/100g.

 

Alergény
Mlieko ; Jačmeň ; Ovos ; Vlašské orechy

 

Výživové údaje na 100g  
Energetická hodnota [Kcal]: 104
Energetická hodnota [KJ]: 437
Tuky [Gram]: 4,6
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 2,4
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 11,1
z toho cukry [Gram]: 8,6
Vláknina [Gram] 2,1
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 3,6
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,1

 

Obsah balenia

1ks=170g

Podobné produkty
Jogurt BIO Gazdovský jahoda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský marhuľa 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Spotrebujte do 28.9.26 Spotreba 28.9.26
-75%
Jogurt BIO Gazdovský čučoriedka 180g Hollandia VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,89 €
0,22 €
1,24 €/kg
Momentálne nedostupný
-23%
Jogurt Brownie Jahody 345g MůjJogurt
Očakávame 29.09.
1 ks
6,49 €
4,99 €
14,46 €/kg
-34%
Activia jogurt marhuľa DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
-34%
Activia jogurt čučoriedka DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čokoláda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Spotrebujte do 28.9.26 Spotreba 28.9.26
-75%
Jogurt BIO Gazdovský marhuľa 180g Hollandia VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,89 €
0,22 €
1,24 €/kg
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s mliečnou čokoládou DANONE 110 g
Dočasne nedostupné
1 ks
0,99 €
0,65 €
5,91 €/kg
Danette dezert vanilka DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čučoriedka 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
-34%
Jogurt Fantasia jahoda 118g Danone
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,51 €/kg
Activia jogurt jahoda DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
-34%
Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g
Dočasne nedostupné
1 ks
0,99 €
0,65 €
6,50 €/kg
Fantasia Malina, červená ríbezľa s kúskami čokolády 116g Danone
1 ks
Poľsko
0,95 €
8,19 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s čučoriedkami DANONE 122g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,33 €/kg
Danette dezert čokoláda DANONE 4x125g
Dočasne nedostupné
1 BA
2,99 €
2,99 €/kg
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ čokoláda TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
-23%
Jogurt Boston Cream 330g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
15,12 €/kg
Activia jogurt biely DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
4,98 €/kg
Activia nápoj bez prid. cukru broskyňa/ananás 270g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
4,78 €/kg
Activia jogurtový nápoj lesné plody 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
-22%
Activia jogurt biely zrejúci v tégliku 280g Danone
1 ks
Rumunsko
1,29 €
1,00 €
3,57 €/kg
-34%
Activia jogurt cereálny s vlákninou 120g Danone
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Activia jogurtový nápoj jahoda a kiwi 280g Danone
Dočasne nedostupné
1 ks
1,39 €
4,96 €/kg
Activia jogurt Raňajky s vlákninou Jablko 170g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
8,18 €/kg
-34%
Activia jogurt marhuľa DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Activia jog. nápoj malina gran. jablko 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
4,96 €/kg
Activia jogurtový nápoj Jahoda/cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Danone s.r.o.
Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Hami Vývar so zeleninou, ryžou a teľacím 200g
1 ks
Poľsko
1,99 €
9,95 €/kg
Smotana na varenie ryžová ALPRO 250ml
1 ks
Belgicko
1,99 €
7,96 €/LIT
-34%
Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g
Dočasne nedostupné
1 ks
0,99 €
0,65 €
6,50 €/kg
-34%
Activia jogurt cereálny s vlákninou 120g Danone
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Nápoj mandľový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Jog.nápoj Actimel Čučor.-Černica 4x100g D VÝPREDAJ
1 BA
Belgicko
2,79 €
1,40 €
1,40 €/kg
Alpro Sójový nápoj s vanilkovou príchuťou 1l
1 ks
Francúzsko
3,49 €
3,49 €/LIT
-22%
Activia jogurt biely zrejúci v tégliku 280g Danone
1 ks
Rumunsko
1,29 €
1,00 €
3,57 €/kg
YoPro Protein Jogurtový nápoj s príchuťou stracciatella 300g Danone
1 ks
Rumunsko
1,99 €
6,63 €/kg
Smotana na varenie sójová ALPRO 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Activia jogurt Raňajky s vlákninou Jablko 170g Danone
Activia jogurt Raňajky s vlákninou Jablko 170g Danone
1,39 € s 5% DPH