Syr čerstvý cesnak a bylinky 180g Karička

1 ks
Maďarsko
Karička Čerstvý syr cesnak a bylinky. Hmotnosť/ Objem balenia: 180 g.
Krajina pôvodu Maďarsko
Kategória Tavené
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 8,83 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,59 € s 19% DPH
1,99 €
Syr čerstvý cesnak a bylinky 180g Karička

Pasterizovaný, vysokotučný mäkký nezrejúci syr s cesnakom a bylinkami.

Obľúbená značka Karička rozširuje svoju ponuku o novinku v kategórií čerstvých syrov! Tento jemný a krémový syr je ideálny na varenie, pečenie, natieranie aj tvorbu originálnych receptov. Vďaka prirodzene lahodnej chuti a kvalitnému zloženiu bude dokonalým zdrojom bielkovín pre celú rodinu. Dodajte každému jedlu šmrnc rýchlo a jednoducho - či už pripravujete omáčky, polievky, nátierky alebo dezerty. Doprajte svojim jedlám tú pravú chuť s Čerstvým syrom Karička každý deň!

  • Skladovanie: Minimálna trvanlivosť do : (pozri na obale). Skladujte pri teplote od +2°C do +8°C. Spotrebujte do 3 dní po otvorení.
Zloženie

Zloženie výrobku: Plnotučné pasterizované mlieko, Smotana (30 %), Cesnak (1,2 %), Jedlá soľ, Stabilizátory (karobová guma, karagénan), Zmes byliniek (0,15 %: oregano, bazalka, majorán, petržlen, rozmarín, tymian), Mliekarenské kultúry, Tuk v sušine: 63 %

Alergény (zoznam zložiek): Mlieko

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 230
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 960
Tuky [Gram] 21
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 14
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 3.2
z toho cukry [Gram] 3.2
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 7.5
Soľ (NaCl) [Gram] 0.7
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 180 g - Vanička

Podobné produkty
Syr tavený Ementál 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Novinka
Syr Cheddar tavený plátky 1082g Oakland
1 ks
Nemecko
11,59 €
10,71 €/kg
Syr tavený Camembert 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
-20%
Syr tavený v črievku 100g Karička
1 ks
Slovensko
1,19 €
0,95 €
9,50 €/kg
Syr tavený Bleu s modrou plesňou 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Syr tavený Gastro balenie vedierko 1kg Karička
1 ks
Slovensko
8,39 €
8,39 €/kg
Syr tavený Delakto roztierateľný 100g Tekov
1 ks
Slovensko
1,79 €
17,90 €/kg
Syr tavený v črievku cca 1kg Nika
1 ks
Slovensko
7,99 €
7,99 €/kg
Syr Tavený Niva 100g Tekov
1 ks
Slovensko
1,49 €
14,90 €/kg
-20%
Syr tavený trojuholníkový Klasik 125g Karička
1 ks
Slovensko
1,49 €
1,19 €
9,52 €/kg
Spotrebujte do 7.10.26 Spotreba 7.10.26
-20%
Syr Tavený Levík 100g Tekov VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,49 €
1,19 €
11,92 €/kg
Syr tavený Jemný 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Syr tavený Smotanový 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
-20%
Syr tavený Maxi výhodné balenie 200g Kiri
1 ks
Slovensko
2,69 €
2,15 €
10,75 €/kg
-21%
Syr tavený v črievku Lacto Minus 120g Karička
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
15,75 €/kg
Syr tavený v črievku 100g Bambino
1 ks
Česká republika
1,49 €
14,90 €/kg
Syr tavený so šunkou 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Syr Tavený Levík 100g Tekov
1 ks
Slovensko
1,49 €
14,90 €/kg
Syr tavený v črievku s parenicou 100g Bambino
1 ks
Česká republika
1,59 €
15,90 €/kg
Syr tavený Original 125g Leerdammer
1 ks
Francúzsko
2,59 €
20,72 €/kg
-31%
Syr Eidam plátky klasik XXL 150g Karička
1 ks
Česká republika
2,89 €
1,99 €
13,27 €/kg
-21%
Syr tavený trojuholníkový Lacto Minus 120g Karička
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
15,75 €/kg
Syr na panvicu & gril typu Halloumi Med a horčica 200g Karička
1 ks
Maďarsko
3,59 €
23,93 €/kg
-31%
Syr Eidam fit plátky XXL 150g Karička
1 ks
Česká republika
2,89 €
1,99 €
13,27 €/kg
-20%
Syr tavený trojuholníkový Klasik 125g Karička
1 ks
Slovensko
1,49 €
1,19 €
9,52 €/kg
Syr na panvicu & gril typu Halloumi Gyros korenie 200g Karička
1 ks
Maďarsko
3,59 €
23,93 €/kg
-22%
Syr Eidam 45% plátky 100g Karička
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,39 €
13,90 €/kg
Syr Karička na gril typu Halloumi Bylinky 200g
1 ks
Slovensko
3,59 €
17,95 €/kg
Syr na panvicu&gril typu Halloumi klasik 200g Karička
1 ks
Maďarsko
3,59 €
17,95 €/kg
Syr na panvicu & gril typu Halloumi jemne pikant 200g Karička
1 ks
Maďarsko
3,59 €
17,95 €/kg
Syráreň Bel Slovensko a.s.
Lastomírska 1, 07101 Michalovce, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
-20%
Syr tavený trojuholníkový Klasik 125g Karička
1 ks
Slovensko
1,49 €
1,19 €
9,52 €/kg
-20%
Syr tavený Maxi výhodné balenie 200g Kiri
1 ks
Slovensko
2,69 €
2,15 €
10,75 €/kg
Syr tavený Gastro balenie vedierko 1kg Karička
1 ks
Slovensko
8,39 €
8,39 €/kg
Syr na panvicu & gril typu Halloumi jemne pikant 200g Karička
1 ks
Maďarsko
3,59 €
17,95 €/kg
-20%
Syr čerstvý cesnak a bylinky 180g Karička
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
8,83 €/kg
Syr na panvicu & gril typu Halloumi Med a horčica 200g Karička
1 ks
Maďarsko
3,59 €
23,93 €/kg
-20%
Syr čerstvý Natur 180g Karička
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
8,83 €/kg
-20%
Syr Babybel mini 5x20g
1 BA
Holandsko
2,49 €
1,99 €
1,99 €/kg
Syr Profesional vedro 1kg Gervais
1 ks
Maďarsko
9,39 €
9,39 €/kg
-31%
Syr Eidam plátky klasik XXL 150g Karička
1 ks
Česká republika
2,89 €
1,99 €
13,27 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr čerstvý cesnak a bylinky 180g Karička
Syr čerstvý cesnak a bylinky 180g Karička
1,59 € s 19% DPH
1,99 €