Korbáčiky neúdené LIPTOV 80g

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Syrové snacky
Množstvo v kartóne 11 ks
Cena za kg 29,87 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,39 € s 19% DPH
Korbáčiky neúdené LIPTOV 80g

Liptov Korbáčiky neúdené 80 g

Nová moderná ponuka Liptov syrov hravých tvarov je ako stvorená na rodinné posedenie, párty alebo na drobné zahryznutie, keď dostanete chuť na niečo malé. Hravý tvar syrčekov otvára dvere vašej kulinárskej fantázii. Odporúčame servírovať s bielym vínom Devín alebo ľahším červeným vínom Chianty.

Balené v ochrannej atmosfére CO₂, a N₂.

Vlastnosti
  • Z horského mlieka
Značka

Liptov

Pôvod
Krajina pôvodu: Slovensko
Skladovanie
  • Skladujte pri teplote 4 - 8 °C.
  • Chladené

Zloženie

Mlieko, Soľ, Mliekarenské kultúry, Tuk v sušine: 37 %

Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
Energia1072 kJ/257 kcal
Tuky17 g
z toho NMK*11 g
Sacharidy2,4 g
z toho cukry0 g
Bielkoviny24 g
Soľ2,0 g
* NMK = nasýtené mastné kyseliny
Alergény
Mlieko: Obsahuje

 

Obsah balenia

80 g - Tácka

Rozmery
Výška regálu: 151 mm
Šírka regálu: 106 mm
Hĺbka regálu: 22 mm
Hmotnosť
Brutto hmotnosť: 100 g

 

Podobné produkty
Korbáčiky údené LIPTOV 75g
1 ks
Slovensko
2,39 €
31,87 €/kg
Syrové Tyčinky Sýráci 80g Moravia
1 ks
Česká republika
1,49 €
18,63 €/kg
Paprika červená zvončeky so syrom 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,59 €
23,93 €/kg
Syrové Tyčinky Sýráci 20g Moravia
1 ks
Česká republika
0,39 €
19,50 €/kg
Pareničky údené LIPTOV 95g
1 ks
Slovensko
2,39 €
25,16 €/kg
Pareničky neúdené LIPTOV 100g
1 ks
Slovensko
2,39 €
23,90 €/kg
Syr Parenica neúdená 109g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
19,17 €/kg
Paprika červená čerešňová so syrom bez laktózy 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,79 €
25,27 €/kg
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-50%
Syr mix cheddar, kozí syr, plesnivá saláma 200g DQ VÝPREDAJ
1 ks
Írsko
7,09 €
3,55 €
17,73 €/kg
Paprika červená čerešňová so syrom 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
23,93 €/kg
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-25%
Paprika červená čerešňová so syrom 200g Grikios VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
3,59 €
2,69 €
17,95 €/kg
Paprika medová so syrom bez laktózy 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,79 €
25,27 €/kg
-20%
Syr Babybel mini 5x20g
1 BA
Holandsko
2,49 €
1,99 €
1,99 €/kg
Olivy zelené so syrom 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,59 €
23,93 €/kg
Olivy čierne so syrom 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
23,93 €/kg
Syr Pološtiepok na gril 10x60g Liptov
1 BA
Slovensko
10,19 €
1,02 €/ks
Syr nitky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-25%
Olivy čierne so syrom 200g Grikios VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
3,59 €
2,69 €
17,95 €/kg
Syr Parenica údená 105g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
19,90 €/kg
Feferónky zelené so syrom 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,59 €
23,93 €/kg
LIPTOV Vrchár výrazný a aromatický plátky 90g
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Pareničky údené LIPTOV 95g
1 ks
Slovensko
2,39 €
25,16 €/kg
Pareničky neúdené LIPTOV 100g
1 ks
Slovensko
2,39 €
23,90 €/kg
Syr Pološtiepok na gril 10x60g Liptov
1 BA
Slovensko
10,19 €
1,02 €/ks
Syr nitky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg
LIPTOV Vrchár jemný a ovocný plátky 90g
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Korbáčiky údené LIPTOV 75g
1 ks
Slovensko
2,39 €
31,87 €/kg
Syr Eidam neúdený 45% plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Syr Gouda 45% plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Korbáčiky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg
Syr Eidam neúdený 45% plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
LUČINA Šalátová prírodná 150g
1 ks
Poľsko
2,49 €
16,60 €/kg
Syr kozí čerstvý roztieratelný 150g Lučina
1 ks
Francúzsko
2,89 €
19,27 €/kg
Pareničky údené LIPTOV 95g
1 ks
Slovensko
2,39 €
25,16 €/kg
LIPTOV Vrchár jemný a ovocný plátky 90g
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Lučina Nadýchaná so smotanou 140 g
1 ks
Česká republika
2,49 €
17,79 €/kg
Syr tavený v črievku 100g Bambino
1 ks
Česká republika
1,49 €
14,90 €/kg
Syr Parenica údená 105g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
19,90 €/kg
LIPTOV Vrchár výrazný a aromatický plátky 90g
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Korbáčiky údené LIPTOV 75g
1 ks
Slovensko
2,39 €
31,87 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Korbáčiky neúdené LIPTOV 80g
Korbáčiky neúdené LIPTOV 80g
2,39 € s 19% DPH