Syr Profesional vedro 1kg Gervais

1 ks
Maďarsko
Gervais syr PROFESIONAL vedro. Hmotnosť / Objem balenia: 1kg.
Krajina pôvodu Maďarsko
Kategória Smotanové
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 9,39 €
Na sklade viac ako 10 ks
9,39 € s 19% DPH
Syr Profesional vedro 1kg Gervais

Mäkký nezrejúci plnotučný syr, pasterizovaný. Lahodná voľba pre Vašu kuchyňu. Využitie v teplej aj studenej kuchyni.

  • Skladovanie: Minimálna trvanlivosť do : ( pozri na obale) Skladujte pri teplote od +2°C do +8°C
Zloženie

Zloženie výrobku: mlieko, jedlá soľ, stabilizátory (E410, E407), mliekarenské kultúry (E410, E407), mliekarenské kultúry.

Alergény (zoznam zložiek): mlieko

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: mlieko

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 175
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 725
Tuky [Gram] 15
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 9.7
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 2
z toho cukry [Gram] 2
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 8
Soľ (NaCl) [Gram] 0.7
Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: 1kg.

Podobné produkty
Syr Philadelphia vedierko 1,65kg
1 ks
Nemecko
23,99 €
14,54 €/kg
Mascarpone Talianske STERILGARDA 500g
1 ks
Taliansko
5,59 €
11,18 €/kg
Syr Philadelphia vedierko 500g
1 ks
Nemecko
7,19 €
14,38 €/kg
LUČINA Šalátová prírodná 150g
1 ks
Poľsko
2,49 €
16,60 €/kg
Lučina 120g
1 ks
Česká republika
1,99 €
16,58 €/kg
-20%
Syrokrém čerstvá chuť XXL s pažítkou 150g
1 ks
Poľsko
1,99 €
1,59 €
10,60 €/kg
Mascarpone 2kg Mlekovita
1 ks
Poľsko
16,69 €
8,34 €/kg
Syr smotanový Land-Frischkase 3kg Bayernland
1 ks
Nemecko
23,49 €
7,83 €/kg
Lučina Nadýchaná so smotanou 140 g
1 ks
Česká republika
2,49 €
17,79 €/kg
Syr Vezír biely nezrejúci 125g Moravia
1 ks
Česká republika
1,39 €
11,12 €/kg
Syrokrém čerstvá chuť protein 80g
1 ks
Poľsko
1,29 €
16,12 €/kg
-20%
Syr čerstvý Natur 180g Karička
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
8,83 €/kg
-20%
Syr čerstvý cesnak a bylinky 180g Karička
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
8,83 €/kg
Lučina Nadýchaná bezlaktózová 140 g
1 ks
Česká republika
2,49 €
17,79 €/kg
Syr Rondelé so soľou 100g Président
1 ks
Francúzsko
2,69 €
26,90 €/kg
Syr Philadelphia 24% 125g
1 ks
Nemecko
1,99 €
15,92 €/kg
Pravnianske Plnené feferóny 370g
1 ks
Slovensko
6,39 €
31,95 €/kg
Syr Profesional vedro 1kg Gervais
1 ks
Maďarsko
9,39 €
9,39 €/kg
Syráreň Bel Slovensko a.s.
Lastomírska 1, 07101 Michalovce, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
-20%
Syr Babybel mini 5x20g
1 BA
Holandsko
2,49 €
1,99 €
1,99 €/kg
-22%
Syr Eidam 45% plátky 100g Karička
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,39 €
13,90 €/kg
-20%
Syr tavený trojuholníkový Klasik 125g Karička
1 ks
Slovensko
1,49 €
1,19 €
9,52 €/kg
Syr na panvicu&gril typu Halloumi klasik 200g Karička
1 ks
Maďarsko
3,59 €
17,95 €/kg
Syr tavený Gastro balenie vedierko 1kg Karička
1 ks
Slovensko
8,39 €
8,39 €/kg
Syr na panvicu a gril typu Halloumi Burger 200g Karička
1 ks
Slovensko
3,59 €
17,95 €/kg
Syr na panvicu & gril typu Halloumi Med a horčica 200g Karička
1 ks
Maďarsko
3,59 €
23,93 €/kg
Syr Leerdammer 45% Originál plátky 100g
1 ks
Holandsko
1,89 €
18,90 €/kg
-31%
Syr Eidam fit plátky XXL 150g Karička
1 ks
Česká republika
2,89 €
1,99 €
13,27 €/kg
Syr Profesional vedro 1kg Gervais
1 ks
Maďarsko
9,39 €
9,39 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr Profesional vedro 1kg Gervais
Syr Profesional vedro 1kg Gervais
9,39 € s 19% DPH