Syrové tyčinky lyofilizované 35g Danube River

1 ks
Slovensko
Danube River Cheese Sticks, Balenie 1ks 35g , Lyofilizovaný syr (mrazom sušený - naturálne syrové nite), Balenie DoyPack plast.
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Syrové snacky
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za kg 125,43 €
Na sklade viac ako 100 ks
4,39 € s 19% DPH
Syrové tyčinky lyofilizované 35g Danube River

Danube River Cheese Sticks - Lyofilizované syry sú inovatívny potravinársky produkt, ktorý vzniká procesom lyofilizácie (mrazového sušenia) tradičných ručne robených syrov - naturálne syrové nite.

  • Skladovanie: 730 dní / Skladujte na suchom mieste.
Zloženie

Zloženie výrobku: Pasterizované kravské MLIEKO, jedlá soľ / Tuk v sušine min. 32 % / Sušina min. 95 %

Alergény (zoznam zložiek): Mlieko

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 493 / 100g
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL KJ / 100g - 2052
Tuky [Gram] 32
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 20
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 12
z toho cukry [Gram] 0.5
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 38
Soľ (NaCl) [Gram] 5.5
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 35g.

Podobné produkty
Syrový mix Gouda paprika, pažítka, cibuľa, Mimolette, Plesnivá saláma 200g Deli Q
1 ks
Holandsko
4,69 €
23,45 €/kg
Korbáčiky údené LIPTOV 75g
1 ks
Slovensko
2,39 €
31,87 €/kg
Paprika červená zvončeky so syrom 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
23,93 €/kg
Paprika červená čerešňová so syrom 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
23,93 €/kg
Syr Pološtiepok na gril 10x60g Liptov
1 BA
Slovensko
10,19 €
1,02 €/ks
Syr Parenica údená 105g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
19,90 €/kg
Korbáčiky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg
Pareničky údené LIPTOV 95g
1 ks
Slovensko
2,39 €
25,16 €/kg
Syrové Tyčinky Sýráci 20g Moravia
1 ks
Česká republika
0,39 €
19,50 €/kg
Olivy čierne so syrom 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
23,93 €/kg
Syr nitky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg
Olivy zelené so syrom 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,59 €
23,93 €/kg
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-50%
Syrové Tyčinky Sýráci 20g Moravia VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,39 €
0,20 €
9,75 €/kg
Pareničky neúdené LIPTOV 100g
1 ks
Slovensko
2,39 €
23,90 €/kg
Syr Parenica neúdená 109g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
19,17 €/kg
Syrové Tyčinky Sýráci 80g Moravia
1 ks
Česká republika
1,49 €
18,63 €/kg
Paprika medová so syrom bez laktózy 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,79 €
25,27 €/kg
Feferónky zelené so syrom 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,59 €
23,93 €/kg
Paprika červená čerešňová so syrom bez laktózy 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,79 €
25,27 €/kg
-20%
Syr Babybel mini 5x20g
1 BA
Holandsko
2,49 €
1,99 €
1,99 €/kg
Nikos s.r.o.
Hlinené 183 Turzovka 023 54, SKviac informácií o distribútorovi
Syrové tyčinky lyofilizované 35g Danube River
1 ks
Slovensko
4,39 €
125,43 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syrové tyčinky lyofilizované 35g Danube River
Syrové tyčinky lyofilizované 35g Danube River
4,39 € s 19% DPH