Mrazená Pizza Ristorante Quattro Formaggi 340g Dr.Oetker

1 ks
Poľsko
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Pizza
Množstvo v kartóne 7 ks
Cena za kg 11,74 €
Na sklade viac ako 1 ks
3,99 € s 19% DPH
Mrazená Pizza Ristorante Quattro Formaggi 340g Dr.Oetker

 

Značka
  • Dr. Oetker
Skladovanie
  • Podmienky skladovania: Skladujte pri teplote -18 °C alebo nižšej. Uchovávanie u spotrebiteľa: Skladujte pri teplote -18 °C alebo nižšej do dátumu minimálnej trvanlivosti. Chráňte pred rozmrazením! Po rozmrazení znovu nezmrazujte! Minimálna trvanlivosť do konca a číslo šarže: pozri bočnú stranu obalu.
  • Zmrazené
Lifestyle
  • Vhodné pre vegetariánov

Zloženie
  • Pšeničná múka, 13 % pasírované paradajky, 10 % syr mozzarella, 10 % syr eidam, Voda, Smotana na šľahanie, 6,6 % paradajkový koncentrát, 4,2 % syr ementál, Rastlinný repkový olej, Pekárske droždie, 0,8 % syr s modrou plesňou, Sol', Cukor, Bazalka, Sójová omáčka (voda, sójové bôby, soľ, pšeničná múka), Rastlinný extra panenský olivový olej, Modifikovaný škrob, Koreniny, Oregano, Cesnak
Alergény:
  • mlieko, sója, pšenica
Výživové hodnoty 100 g
Energia: 1050 kJ / 251 kcal
Tuky: 12 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 5,5 g
Sacharidy: 24 g
z toho cukry: 2,8 g
Vláknina: 2,0 g
Bielkoviny: 11 g
Soľ: 1,0 g
*Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)

 

Obsah balenia

340 g - Krabica

Rozmery
Výška regálu: 259 mm
Šírka regálu: 261 mm
Hĺbka regálu: 27 mm

 

Podobné produkty
Mrazená Pizza Ristorante Prosciutto 340g Dr.Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
11,74 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Margherita 295g Dr.Oetker
1 ks
Nemecko
3,99 €
13,53 €/kg
Mrazená Pizza Prosciutto Cotto 29cm 380g Crocodille
1 ks
Česká republika
4,99 €
13,13 €/kg
Mrazená Pizza Quattro Formaggi 29cm 450g Crocodille
Dočasne nedostupné
1 ks
4,99 €
11,09 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Salame 320g Dr.Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
12,47 €/kg
Mrazená Pizza Carbonara 29cm 420g Crocodille
1 ks
Česká republika
5,19 €
12,36 €/kg
Solamyl jemný zemiakový škrob 200g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
8,95 €/kg
Vanilka mletá 5g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
3,79 €
758,01 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Prosciutto 340g Dr.Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
11,74 €/kg
Smeta-fix stužovač šľahačky 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,27 €
27,00 €/kg
Kypriaci prášok s vínnym kameňom 15g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,39 €
26,00 €/kg
Zlatý klas 40g BEZGLUTÉNOVÝ Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
Maďarsko
0,49 €
12,25 €/kg
Krtkova torta 435g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
4,49 €
9,35 €/kg
Zlatý klas 40g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
Maďarsko
0,49 €
12,25 €/kg
Želatinový stužovač za studena 50g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,19 €
23,80 €/kg
Farba gélová potravinárska zelená 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Dr. Oetker s.r.o.
Dr. Oetker s.r.o., Ľadová 14, 811 05 Bratislava, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Puding Čokoladový 45g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
10,65 €/kg
Kypriaci prášok do perníka 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,39 €
19,50 €/kg
Cukor vanilínový Rodinné balenie 5x20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,89 €
8,90 €/kg
Cukor vanilínový 20g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
Maďarsko
0,21 €
10,50 €/kg
Cukor škoricový 20g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
Maďarsko
0,29 €
14,50 €/kg
Šľahačka v prášku 45g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,99 €
22,00 €/kg
Droždie sušené 7g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,55 €
78,57 €/kg
Puding BB kakaový Dr. Oetker 250g
1 ks
Česká republika
2,19 €
8,76 €/kg
Smeta-fix stužovač šľahačky 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,27 €
27,00 €/kg
Premium puding Horká čok. 30%Kakaa 52g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,79 €
15,19 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mrazená Pizza Ristorante Quattro Formaggi 340g Dr.Oetker
Mrazená Pizza Ristorante Quattro Formaggi 340g Dr.Oetker
3,99 € s 19% DPH