Ryžová kaša Slaný karamel 350g Big Boy

1 ks
Česká republika
Big Boy Instantná sypká zmes z obilnín na prípravu ryžovej kaše s bielou čokoládou, karamelom a soľou. Hmotnosť/ Objem balenia: 350g.
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Kaše
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 20,22 €
Na sklade viac ako 1 ks
8,09 € s 23% DPH
Ryžová kaša Slaný karamel 350g Big Boy

Jemná ryžová kaša v obľúbenej sladko-slanej príchuti Sweet and Salty ti dodá ráno energiu a je jednoduchá na prípravu a sladká tak akurát. Obsahuje všetko, čo ráno potrebuješ. Ryžu, karamel, kúsky kešu a bielu čokoládu so štipkou soli.

  • Skladovanie: Skladuj v suchu a nevystavuj priamemu slnečnému žiareniu. Chráň pred teplom.
  • Návod na použitie: Jednu porciu (50 g) nasypte do misky a zalejte asi 100 ml teplej vody, mlieka alebo rastlinnej náhrady mlieka. Zamiešajte a nechajte 1 minútu odstáť. Určené na priamu spotrebu.
Zloženie

Zloženie výrobku: Extrudovaná ryža 52,5% (ryžová múka), karamelový prášok 17%, (sušené odstredené mlieko, srvátka, cukor, maslo), jadrá kešu orechov zlomky 15%, biela čokoláda s karamelom 15% (kakaové maslo, kakaové maslo, sušená srvátka, odstredené sušené mlieko, karamelizovaný cukor 2 %, emulgátor: sójový lecitín, prírodná vanilková aróma, jedlá soľ), jedlá soľ 0,5 %

Alergény (zoznam zložiek): mlieko, orechy, sója

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: škrupinové plody

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 425
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1779
Tuky [Gram] 15
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 6
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 61
z toho cukry [Gram] 19
Vláknina [Gram] 1
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 11
Soľ (NaCl) [Gram] 1
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 350g.

Podobné produkty
Ryžová kaša Big Bueno 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,09 €
23,11 €/kg
Ryžová kaša Jablkovo-škoricová 52g Dr. Oetker
1 BA
Slovensko
0,86 €
0,86 €/kg
Cereálna kaša pohánková 300g Nominal
1 ks
Česká republika
2,89 €
9,63 €/kg
Ovsená kaša maliny a chia semienkami 5x1,25kg Mandoletti
1 KT
Česká republika
41,39 €
41,39 €/kg
Cereálna kaša pšenová 300g Nominal
1 ks
Česká republika
2,49 €
8,30 €/kg
Ryžová Kaša Big Rafael 350g Big Boy
Očakávame 07.10.
1 ks
Česká republika
8,09 €
23,11 €/kg
Ryžová kaša Marhuľová 52g Dr. Oetker
1 BA
Maďarsko
0,86 €
0,86 €/kg
Ovsená kaša natural 5x55g Emco
1 BA
Česká republika
2,69 €
2,69 €/kg
Cereálna kaša jačmenná 300g Nominal
1 ks
Česká republika
2,39 €
7,97 €/kg
Cereálna kaša viaczrnná 300g Nominal
1 ks
Česká republika
2,29 €
7,63 €/kg
Ovsená kaša s jahodami 5x55g Emco
1 BA
Česká republika
2,69 €
2,69 €/kg
Ovsená kaša jablko a škorica 5x55g Emco
1 BA
Česká republika
2,69 €
2,69 €/kg
Ryžová kaša s jogurtom 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,39 €
23,97 €/kg
Cereálna kaša lahodná 300g Nominal
1 ks
Česká republika
2,99 €
9,97 €/kg
Knuspi Rýchla kaša Ryžová 250g
1 ks
Česká republika
2,49 €
9,96 €/kg
Ovsená kaša s čokoládou 5x55g Emco
1 BA
Česká republika
2,69 €
2,69 €/kg
Ovsená kaša Jablkovo-škoricová 58g Dr. Oetker
1 BA
Maďarsko
Slovensko
0,69 €
0,69 €/kg
Krém Big Bueno Vegan 220g Big Boy
Dočasne nedostupné
1 ks
9,89 €
44,95 €/kg
Krém Big Bueno zero 220g Big Boy
Očakávame 07.10.
1 ks
Česká republika
10,99 €
49,95 €/kg
Krémy 2-pack Zimná pohádka 440g Big Boy
1 ks
Česká republika
23,29 €
52,93 €/kg
Ryžová kaša Slaný karamel 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,09 €
20,22 €/kg
Ryžová kaša s jogurtom 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,39 €
23,97 €/kg
Krém Big King s lieskovými orechmi, mliekom a karamelom 220g Big Boy
1 ks
Česká republika
12,39 €
56,32 €/kg
Krém Pistáciový vaječňák 220g Big Boy
1 ks
Česká republika
13,49 €
61,32 €/kg
Ryžová kaša Big Bueno 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,09 €
23,11 €/kg
Krém Big Matcha 200g Big Boy®
1 ks
Česká republika
9,89 €
49,45 €/kg
Lyofilizovaná Modrá Malina 160g Big Boy
Dočasne nedostupné
1 ks
11,89 €
74,31 €/kg
Arachis s.r.o.
Štěrboholská 1434/102a, Praha 102 00 Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Krém Big King s lieskovými orechmi, mliekom a karamelom 220g Big Boy
1 ks
Česká republika
12,39 €
56,32 €/kg
Krém Big Bueno Vegan 220g Big Boy
Dočasne nedostupné
1 ks
9,89 €
44,95 €/kg
Ryžová kaša Big Bueno 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,09 €
23,11 €/kg
Ryžová kaša s jogurtom 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,39 €
23,97 €/kg
Krém Pistáciový vaječňák 220g Big Boy
1 ks
Česká republika
13,49 €
61,32 €/kg
Krémy 2-pack Zimná pohádka 440g Big Boy
1 ks
Česká republika
23,29 €
52,93 €/kg
Krém Proteinový pistáciový 220g Big Boy
Očakávame 07.10.
1 ks
Česká republika
12,99 €
59,05 €/kg
Krém Big Bueno zero 220g Big Boy
Očakávame 07.10.
1 ks
Česká republika
10,99 €
49,95 €/kg
Ryžová kaša Slaný karamel 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,09 €
20,22 €/kg
Ryžová Kaša Big Rafael 350g Big Boy
Očakávame 07.10.
1 ks
Česká republika
8,09 €
23,11 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Ryžová kaša Slaný karamel 350g Big Boy
Ryžová kaša Slaný karamel 350g Big Boy
8,09 € s 23% DPH