Ovsená kaša maliny a chia semienkami 5x1,25kg Mandoletti

1 KT
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Kaše
Cena za kg 41,39 €
Na sklade 1 KT
41,39 € s 23% DPH
Ovsená kaša maliny a chia semienkami 5x1,25kg Mandoletti

Mandoletti Ovsená kaša s malinami a chia semienkami. Hmotnosť/Objem balenia:5 x 1,25kg.

Základ na prípravu ochutenej ovsenej kaše.

Skladovanie

Skladujte pri teplote od 5 - 25°C.

 

 

Zloženie

OVESNÉ vločky, cukor, prášková srvátka, 6% chia semeno, (Salvia hispanica), slnečnicový olej, 0,8% maliny, morská so, glukózový sirup, modifikovaný škrob, aróma, kyselina: kyselina jablčná.

Výrobok môže obsahovať stopy: vajec, zeleru, sóje, horčice.

 

Alergény
Obsahuje lepok, mlieko. Výrobok môže obsahovať stopy: vajec, zeleru, sóje, horčice.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 390,00
Energetická hodnota [KJ]: 1641,00
Tuky [Gram]: 9,20
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 1,40
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 61,40
z toho cukry [Gram]: 24,30
Vláknina [Gram] neuvádza
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 11,10
Soľ (NaCl) [Gram]: 1,00
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia:5 x 1,25kg.

Podobné produkty
Ovsená kaša s jahodami 5x55g Emco
1 BA
Česká republika
2,69 €
2,69 €/kg
Ryžová Kaša Big Rafael 350g Big Boy
Očakávame 07.10.
1 ks
Česká republika
8,09 €
23,11 €/kg
Ryžová kaša Big Bueno 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,09 €
23,11 €/kg
Cereálna kaša viaczrnná 300g Nominal
1 ks
Česká republika
2,29 €
7,63 €/kg
Cereálna kaša pohánková 300g Nominal
1 ks
Česká republika
2,89 €
9,63 €/kg
Ryžová kaša s jogurtom 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,39 €
23,97 €/kg
Ryžová kaša Jablkovo-škoricová 52g Dr. Oetker
1 BA
Slovensko
0,86 €
0,86 €/kg
Ovsená kaša s čokoládou 5x55g Emco
1 BA
Česká republika
2,69 €
2,69 €/kg
Cereálna kaša jačmenná 300g Nominal
1 ks
Česká republika
2,39 €
7,97 €/kg
Cereálna kaša pšenová 300g Nominal
1 ks
Česká republika
2,49 €
8,30 €/kg
Knuspi Rýchla kaša Ryžová 250g
1 ks
Česká republika
2,49 €
9,96 €/kg
Ryžová kaša Slaný karamel 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,09 €
20,22 €/kg
Cereálna kaša lahodná 300g Nominal
1 ks
Česká republika
2,99 €
9,97 €/kg
Ovsená kaša jablko a škorica 5x55g Emco
1 BA
Česká republika
2,69 €
2,69 €/kg
Ryžová kaša Marhuľová 52g Dr. Oetker
1 BA
Maďarsko
0,86 €
0,86 €/kg
Ovsená kaša natural 5x55g Emco
1 BA
Česká republika
2,69 €
2,69 €/kg
Ovsená kaša Jablkovo-škoricová 58g Dr. Oetker
1 BA
Maďarsko
Slovensko
0,69 €
0,69 €/kg
Krupicové knedličky 2 kg Hügli
1 ks
Rakúsko
75,59 €
37,79 €/kg
Papriky Grilované v oleji 800g TuttoGusto
1 ks
Taliansko
13,99 €
17,49 €/kg
Cesnak sušený plátky 400g Hügli
1 ks
Česká republika
14,09 €
35,22 €/kg
Fridátové rezance 2x1kg Hügli
1 KT
Rakúsko
32,69 €
32,69 €/kg
Zmes zeleniny a húb primavera 2,45kg TuttoGusto
1 ks
Taliansko
35,39 €
14,44 €/kg
Zemiakové cesto sypké 5kg Hügli
1 ks
Česká republika
24,69 €
4,94 €/kg
Polievkové guličky Zlaté 4x500g Hügli
1 KT
Rakúsko
23,99 €
23,99 €/kg
Šošovica sterilizovaná 2,5kg Marittima
1 ks
Taliansko
9,49 €
3,80 €/kg
Hügli Špargľová krémová polievka 2kg
Dočasne nedostupné
1 ks
Česká republika
32,19 €
16,09 €/kg
Základná hnedá omáčka 2,5kg Hügli
1 ks
Česká republika
42,99 €
17,20 €/kg
Hugli Food Slovakia s.r.o
Hugli Food Slovakia s.r.o, Nám Slov. uč. tovarišstva 6, 917 01 Trnavaviac informácií o distribútorovi
Zemiakové cesto sypké 15kg Hügli
1 ks
Česká republika
55,99 €
3,73 €/kg
Základná biela omáčka 2kg Hügli
1 ks
Česká republika
24,19 €
12,10 €/kg
Zmes zeleniny a húb primavera 2,45kg TuttoGusto
1 ks
Taliansko
35,39 €
14,44 €/kg
Müsli Zapekané s medom a orechami 2kg Mandoletti
1 ks
Česká republika
19,59 €
9,79 €/kg
Huby Prima Gusto 480g Hügli
Dočasne nedostupné
1 ks
18,79 €
39,15 €/kg
Hügli Zeleninový bujón 1,3kg
1 ks
Česká republika
19,49 €
14,99 €/kg
Zmes korenia Gyros 900g Hügli
Dočasne nedostupné
1 ks
16,69 €
18,54 €/kg
Ovsená kaša maliny a chia semienkami 5x1,25kg Mandoletti
1 KT
Česká republika
41,39 €
41,39 €/kg
Vega zeleninová 1,2kg Hügli
1 ks
Česká republika
12,39 €
10,33 €/kg
Zemiakové cesto sypké 5kg Hügli
1 ks
Česká republika
24,69 €
4,94 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Ovsená kaša maliny a chia semienkami 5x1,25kg Mandoletti
Ovsená kaša maliny a chia semienkami 5x1,25kg Mandoletti
41,39 € s 23% DPH