Lieskovoorieškový krokant 100g Dr. Oetker

1 ks
Nemecko
Dr. Oetker Lieskovoorieškový krokant. Hmotnosť/Objem: 100g.
Krajina pôvodu Nemecko
Kategória Orechy, mandle, pistácie a kešu
Množstvo v kartóne 15 ks
Cena za kg 20,90 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,09 € s 23% DPH
Lieskovoorieškový krokant 100g Dr. Oetker

Lieskovoorieškový krokant 100g, dekoračná cukrovinka.



  • Skladovanie: Minimálna trvanlivosť do konca: uvedené na zadnej strane obalu. Balené v ochrannej atmosfére. Skladujte v chlade a suchu!
Zloženie

Zloženie výrobku: cukor, 20% LIESKOVÉ ORIEŠKY.

Alergény (zoznam zložiek): Orechy - Lieskové a výrobky z nich

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: Môže obsahovať ostatné ORECHY.

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 455
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1917
Tuky [Gram] 13
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 1.2
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 82
z toho cukry [Gram] 81
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 2.7
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem: 100g.

Podobné produkty
Chia semienka Marianna 250g
1 ks
Paraguaj
2,99 €
11,96 €/kg
Mandle blanšírované pražené solené 500g Dr.Ensa
1 ks
Spojené štáty americké
8,19 €
16,38 €/kg
Kešu orechy pražené solené 500g Lunys
1 ks
Česká republika
9,96 €
19,91 €/kg
Mix s wasabi Nuts and corn Alika 450g
1 ks
Česká republika
6,50 €
14,45 €/kg
Mandle blanšírované (lúpané) hobľované 500g Lunys
1 ks
Česká republika
8,89 €
17,78 €/kg
Arašidy lúpané pražené nesolené KK dóza 200g Alika
1 ks
Čína
2,69 €
13,45 €/kg
Kokos strúhaný 1kg Lunys
1 ks
Indonézia
9,19 €
9,19 €/kg
Lieskové orechy jadrá 500g Lunys
1 ks
Česká republika
11,79 €
23,58 €/kg
Makadamové orechy 500g Lunys
1 ks
Južná Afrika
17,89 €
35,78 €/kg
NÁPLŇ vlašské orechy BACKMIT 1kg
1 ks
Rakúsko
7,39 €
7,39 €/kg
Mandle blanšírované (lúpané) 500g Lunys
1 ks
Česká republika
8,49 €
16,98 €/kg
Mandle blanšírované (lúpané) hobľované 100g Ensa
1 ks
Česká republika
2,19 €
21,90 €/kg
Lieskové orechy kocky pražené 200g Alika
1 ks
Turecko
6,99 €
34,95 €/kg
Arašidy lúpané pražené nesolené KK 250g Alika
1 ks
Čína
2,79 €
11,16 €/kg
Arašidy lúpané pražené solené KK dóza 227g Alika
1 ks
Čína
2,89 €
12,73 €/kg
Kešu orechy natural nesolené 500g Lunys
Očakávame 28.09.
1 ks
Česká republika
7,99 €
15,98 €/kg
Mandle jadrá natural 1kg Lunys
1 ks
Spojené štáty americké
13,99 €
13,99 €/kg
Kešu orechy natural 60g Dr.Ensa
1 ks
Vietnam
1,29 €
21,50 €/kg
Mandle v šupke 100g Dr.Ensa
1 ks
Spojené štáty americké
1,64 €
16,35 €/kg
Arašidy lúpané pražené solené KK 150g Alika
1 ks
Čína
1,79 €
11,93 €/kg
Cukor vanilínový 20g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
Maďarsko
0,21 €
10,50 €/kg
Lieskovoorieškový krokant 100g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
2,09 €
20,90 €/kg
Perník 540g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
3,99 €
7,39 €/kg
Želatína na stuženie krémov 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,09 €
54,50 €/kg
Šľahačka v prášku 45g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,99 €
22,00 €/kg
Ryžová kaša Marhuľová 52g Dr. Oetker
1 BA
Maďarsko
0,86 €
0,86 €/kg
Rodinné halušky 400g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
2,39 €
5,97 €/kg
Citrónová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,99 €
82,50 €/kg
Želatína v plátkoch 10g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
1,69 €
169,00 €/kg
Poleva svetlá 100g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
17,90 €/kg
Vanilka mletá 5g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
3,79 €
758,01 €/kg
Cukor Vanilkový 3-balenie 24g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,95 €
39,58 €/kg
Puding Pumpkin Spice Premium 40g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,89 €
22,25 €/kg
Cukor vanilkový 160g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
3,79 €
23,69 €/kg
Vanilka mlynček 7,5g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
4,99 €
665,34 €/kg
Novinka
Čokoláda na pečenie 46% 150g Dr. Oetker
1 ks
Srbsko
2,89 €
19,27 €/kg
Korenie Perníkové 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,85 €
42,50 €/kg
Lieskovoorieškový krokant 100g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
2,09 €
20,90 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Lieskovoorieškový krokant 100g Dr. Oetker
Lieskovoorieškový krokant 100g Dr. Oetker
2,09 € s 23% DPH