Orion Vývrtka na víno s otváračom Luxy 19cm

1 ks
Čína
Orion Luxy Vývrtka na víno s otváračom, rozmer: 19 cm, materiál: pochrómovaný kov. Balenie obsahuje: 1ks.
Krajina pôvodu Čína
Kategória Píslušentvo k vínu
Množstvo v kartóne 48 ks
Cena za ks 8,89 €
Na sklade viac ako 10 ks
8,89 € s 23% DPH
Orion Vývrtka na víno s otváračom Luxy 19cm

Otvárač korkových zátok z luxusnej rady LUXY. Veľmi ľahko a bez potreby sily otvoríte fľašu vína.

Rozmery: dĺžka je19 cm. Je vhodný do umývačky na riad.

Zloženie

Materiál: pochrómovaný kov.

Obsah balenia

Rozmer: 19 cm. Balenie obsahuje: 1ks.

Podobné produkty
Orion Zátka na sekt 3,5cm
1 ks
Čína
3,79 €
3,79 €/ks
Orion Zátka na víno Luxy 9x2cm
1 ks
Čína
2,99 €
2,99 €/ks
Orion Zátka na víno s nálevkou 8x2cm
1 ks
Čína
2,69 €
179,33 €/kg
Náražač plochý typ A LINDR
1 ks
Česká republika
53,99 €
59,99 €/kg
Orion Vykrajovačka s piestom Veľká noc 4 ks
1 ks
Čína
3,59 €
0,90 €/ks
Orion Krájač na vajíčka 8,8x12,3cm
1 ks
Čína
4,09 €
4,09 €/ks
Orion Samolepky na dózy whiteline mix 47ks
1 ks
Česká republika
3,49 €
0,07 €/ks
Orion papier do teplovzdušnej fritézy 16cm, 100ks
1 ks
Čína
8,39 €
48,50 €/kg
Orion Spona na vtáčiky nerez 6ks
1 ks
Čína
6,29 €
1,05 €/ks
Orion Miska nerez do vodného kúpeľa 17,5cm
1 ks
Čína
8,99 €
37,46 €/kg
Orion Lievik so sitkom 8 cm
1 ks
Poľsko
1,85 €
1,85 €/ks
Orion Forma na pečenie 20x labky oranžová silikón
1 ks
Čína
6,99 €
75,16 €/kg
Orion Chňapka s magnetom My kitchen greenish
1 ks
India
5,29 €
50,87 €/kg
Orion Vykrajovačka Perníček
1 ks
Česká republika
1,79 €
94,21 €/kg
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Vykrajovačka tekvica Halloween 5ks
1 ks
Čína
4,99 €
1,00 €/ks
Orion Hrnček Home 0,38l 2ks
1 ks
Čína
8,39 €
4,20 €/ks
Orion Vykrajovačka Srdce
1 ks
Česká republika
2,79 €
139,50 €/kg
Orion Forma na hamburger 11,5cm
1 ks
Čína
8,89 €
8,89 €/ks
Orion Doska na krájanie granit 31x20 cm
1 ks
Čína
8,19 €
8,19 €/ks
Orion Kuchynská utierka My kitchen greenish 2ks
1 ks
India
8,29 €
4,14 €/ks
Orion Otvárač na konzervy kov
1 ks
Slovensko
4,19 €
83,80 €/kg
Orion Vykrajovačka vajíčko veľké
1 ks
Česká republika
1,15 €
1,15 €/ks
Orion Pohárik Panna Cotta 0,12l 6ks
1 ks
Taliansko
3,59 €
0,60 €/ks
Orion Vál na cesto 65x45cm silikón vyztužený
1 ks
Čína
18,99 €
18,99 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Vývrtka na víno s otváračom Luxy 19cm
Orion Vývrtka na víno s otváračom Luxy 19cm
8,89 € s 23% DPH