Orion Kuchynský teplomer digitálny

1 ks
Čína
Orion Kuchynský teplomer, dĺžka: 20 cm, materiál: nerezová oceľ, plast. Balenie obsahuje: 1ks.
Krajina pôvodu Čína
Kategória Doplnky
Množstvo v kartóne 100 ks
Cena za ks 11,99 €
Na sklade viac ako 1 ks
11,99 € s 23% DPH
Orion Kuchynský teplomer digitálny

Univerzálny teplomer digitálny s krytom zistí teplotu potravín, vzduchu.

  • Meria v °C i °F, 0 °C až 300 °C, 32 °F až 572 °F.
  • Presnosť +- 1°C při 0°C – 100°C a +- 2°C při 100°C – 300°C.
  • Záznam min. a max.
  • Napájanie: 1 x LR754 (súčasťou výrobku).
Zloženie

Materiál: nerezová oceľ, plast.

Obsah balenia

Dĺžka: 20 cm.

Balenie obsahuje: 1ks.

Podobné produkty
Orion Odstredivka na šaláty 26cm
1 ks
Turecko
12,99 €
12,99 €/ks
Orion Cedidlo s misou otočné 25cm
1 ks
Turecko
4,99 €
4,99 €/ks
Orion Kefa na fľaše 27x1cm
1 ks
Čína
2,09 €
2,09 €/ks
Orion Rozlišovače na poháre Kvetinky 2,5cm 10ks
1 ks
Čína
1,19 €
0,12 €/ks
Orion Napichovátka 11cm 25ks
1 ks
Čína
1,89 €
65,17 €/kg
Orion Kôš prútený piknikový s vekom
1 ks
Čína
27,99 €
40,10 €/kg
Orion Odlievka na destiláty 0,03 l 4ks s puzdrom
1 ks
Čína
6,19 €
1,55 €/ks
Orion Kuchynská minútka Vajce 7,5x6cm
1 ks
Čína
7,59 €
7,59 €/ks
Orion Papierové servítky veľkonočné vajíčka 33x33cm 20ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,10 €/ks
Orion Dóza na maslo nerezová 19,5x12cm
1 ks
India
6,99 €
6,99 €/ks
Orion Hrnček s podšálkou a infuzérom Lúka 0,42l
1 ks
Čína
10,89 €
30,76 €/kg
Orion Vrecko na zdobenie so špičkou 30x26cm 3ks
1 ks
Čína
2,49 €
0,83 €/ks
Orion Pekáč grande s poklopom 42x29cm
1 ks
Čína
19,49 €
19,49 €/ks
Orion Rozlišovače na poháre Citrusy 3,7cm 8ks
1 ks
Čína
4,19 €
0,52 €/ks
Orion Kefa na fľaše 27x1,5cm
1 ks
Čína
2,09 €
2,09 €/ks
Orion Krájač zeleniny Chopper
1 ks
Čína
8,39 €
8,39 €/ks
Orion Samolepky na dózy whiteline mix 47ks
1 ks
Česká republika
3,49 €
0,07 €/ks
Orion Napichovátka 8cm 50ks
1 ks
Čína
2,39 €
99,58 €/kg
Orion Hrnček Home 0,38l 2ks
1 ks
Čína
8,39 €
4,20 €/ks
Orion Barová odmerka black 20ml/40ml
1 ks
Čína
5,09 €
5,09 €/ks
Orion Vykrajovačka sliepočka
1 ks
Česká republika
1,15 €
1,15 €/ks
Orion Brúska nožov 11x6x4,5cm
1 ks
Čína
8,19 €
8,19 €/ks
Orion Strúhadlo ploché jemné s rukoväťou
1 ks
Čína
5,99 €
5,99 €/ks
Orion Lievik 9cm
1 ks
Poľsko
1,79 €
1,79 €/ks
Orion Forma na pečenie Halloween tekvica silikón
1 ks
Čína
6,79 €
6,79 €/ks
Orion Kefka na nápojové slamky 24cm
Očakávame 02.10.
1 ks
1,19 €
1,19 €/ks
Orion Vál na cesto  42x29,5cm silikón/sklenené vlákno
1 ks
Čína
6,99 €
97,08 €/kg
Orion Kuchynská digitálna váha Korenie
1 ks
Čína
14,99 €
49,15 €/kg
Orion Vykrajovačka tekvica Halloween 5ks
1 ks
Čína
4,99 €
1,00 €/ks
Orion Kefa (Kartáč) s rukoväťou 3x10x5,5cm
1 ks
Poľsko
1,85 €
1,85 €/ks
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Vál na cesto  42x29,5cm silikón/sklenené vlákno
1 ks
Čína
6,99 €
97,08 €/kg
Orion Elektrický ručný šľahač Dela
1 ks
Čína
8,99 €
98,79 €/kg
Orion Forma na pečenie zajac silikón
1 ks
Čína
4,89 €
58,21 €/kg
 Orion Mašlovačka hnedá 22cm silikón
1 ks
Čína
3,99 €
90,68 €/kg
Orion Puzdro na pranie podprsenky
1 ks
Čína
3,69 €
3,69 €/ks
Orion Cukrárský košíček Vlnky 3x5cm 80ks
Očakávame 02.10.
1 ks
Čína
1,99 €
0,02 €/ks
Orion Háčik na zavesenie nerez S 6x4,5cm 6ks
Očakávame 02.10.
1 ks
3,39 €
0,57 €/ks
Orion Hrnček s podšálkou a infuzérom Lúka 0,42l
1 ks
Čína
10,89 €
30,76 €/kg
Orion Lis na cesnak s čistítkom
1 ks
Čína
6,29 €
6,29 €/ks
Orion Zátka na víno s nálevkou 8x2cm
1 ks
Čína
2,69 €
179,33 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Kuchynský teplomer digitálny
Orion Kuchynský teplomer digitálny
11,99 € s 23% DPH