Orion Strúhadlo štvorhranné s rukoväťou

1 ks
Čína
Orion Strúhadlo 4 hranné s rôznymi typmi plôch pre ručné strúhanie ovocia, zeleniny, syru... Materiál: nerez. Rozmer: 10,5x8x23 cm. Balenie obsahuje : 1ks.
Krajina pôvodu Čína
Kategória Kuchynské náčinie
Množstvo v kartóne 72 ks
Cena za ks 8,19 €
Na sklade viac ako 10 ks
8,19 € s 23% DPH
Orion Strúhadlo štvorhranné s rukoväťou

Klasické štvorhranné strúhadlo s rôznymi typmi strúhacích plôch pre ručné strúhanie ovocia, zeleniny i syrov. Či už chcete strúhať vybrané ovocie, zeleninu, zemiaky na zemiakové placky, cesto na zátrepku do polievky alebo syry na zapečenie, stačí strúhadlo pevne chytiť za držadlo v hornej časti, aby sa vám pri strúhaní pohodlne držalo, a môžete začať.

Strúhacie plochy:

  • veľké dierky: strúhanie zeleniny na polievku, ovocie na šalát, syry k zapečeniu pokrmov v rúre...
  • malé dierky: strúhanie zeleniny na šalát, uhoriek na tzatziki, zemiakov na zemiakové placky, čokolády do sladkých dezertov...
  • vystúpené hroty: strúhanie parmezánu, syra, chrenu...
  • tri podlhovasté otvory: plátky uhorky na šalát s kefírom, repy alebo mrkvy na sušenie..

Po použití ho možno vložiť do umývačky riadu.

 

 

Zloženie
Nerezová oceľ.
Obsah balenia

Balenie obsahuje : 1ks.

Podobné produkty
Orion Kuchynská digitálna váha Korenie
1 ks
Čína
14,99 €
49,15 €/kg
Orion Brúska nožov 11x6x4,5cm
1 ks
Čína
8,19 €
8,19 €/ks
Orion Krájač na jablká Luxy 17x10cm
1 ks
Čína
11,69 €
11,69 €/ks
Orion Elektrický ručný šľahač Dela
1 ks
Čína
8,99 €
98,79 €/kg
Orion Grilovacie ihly na potraviny 10ks
1 ks
Čína
8,69 €
0,87 €/ks
Orion Krájač na vajíčka 8,8x12,3cm
1 ks
Čína
4,09 €
4,09 €/ks
 Orion Mašlovačka hnedá 22cm silikón
1 ks
Čína
3,99 €
90,68 €/kg
 Orion Matcha tea set
1 ks
Čína
27,99 €
51,83 €/kg
Orion Krájač zemiakov a zeleniny okrúhly 9cm
1 ks
Slovensko
1,99 €
1,99 €/ks
Orion Lievik 9cm
1 ks
Poľsko
1,79 €
1,79 €/ks
Orion Forma na volské oká 7,5cm 2ks kov
1 ks
Čína
3,69 €
1,85 €/ks
Orion Kuchynská odmerka 1l
1 ks
Čína
3,59 €
3,59 €/ks
Orion Krájač na vajíčka Luxy 9,5x11,5cm
1 ks
Čína
8,89 €
8,89 €/ks
Orion Kuchynský teplomer so sondou 8x8cm
1 ks
Čína
14,59 €
14,59 €/ks
Orion Brúska nožov 20,5x6x6,5cm
1 ks
Čína
13,49 €
13,49 €/ks
Orion Ihly na potraviny 10cm 10ks
1 ks
Čína
3,19 €
0,32 €/ks
Orion Kuchynská odmerka 0,06 l
1 ks
Čína
1,99 €
1,99 €/ks
Orion Forma na hamburger 11,5cm
1 ks
Čína
8,89 €
8,89 €/ks
Orion Háčik na zavesenie nerez S 6x4,5cm 6ks
Očakávame 02.10.
1 ks
3,39 €
0,57 €/ks
Orion Krájač na pizzu
1 ks
Čína
4,19 €
4,19 €/ks
 Orion Kuchynská zástera My kitchen greenish
1 ks
India
9,99 €
39,96 €/kg
Orion Puzdro na pranie bielizne
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Orion Kuchynská minútka Vajce 7,5x6cm
1 ks
Čína
7,59 €
7,59 €/ks
Orion Šľahacia misa s poklopom 19cm
1 ks
Turecko
6,29 €
6,29 €/ks
Orion Rozlišovače na poháre Citrusy 3,7cm 8ks
1 ks
Čína
4,19 €
0,52 €/ks
Orion Kefa (Kartáč) s rukoväťou 3x10x5,5cm
1 ks
Poľsko
1,85 €
1,85 €/ks
Orion Strúhadlo MINI 4 hrany 6,5x4x8cm
1 ks
Čína
2,79 €
2,79 €/ks
Orion Vykrajovačka Kométa
1 ks
Česká republika
1,19 €
85,00 €/kg
Orion Lopta na pranie bielizne 4 ks
1 ks
Čína
7,49 €
1,87 €/ks
Orion Vykrajovačka vajíčko veľké
1 ks
Česká republika
1,15 €
1,15 €/ks
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Handra na podlahu 54x58cm
1 ks
Česká republika
1,49 €
1,49 €/ks
Orion Zátka na víno Luxy 9x2cm
Očakávame 02.10.
1 ks
2,99 €
2,99 €/ks
Orion Ľadové kocky Citrón 20ks
1 ks
Čína
3,79 €
0,19 €/ks
Orion Strúhadlo MINI 4 hrany 6,5x4x8cm
1 ks
Čína
2,79 €
2,79 €/ks
Orion Forma na pečenie 12x laskonky veľké
1 ks
Čína
4,19 €
51,73 €/kg
Orion Kuchynská odmerka 0,06 l
1 ks
Čína
1,99 €
1,99 €/ks
Orion Krájač na pizzu
1 ks
Čína
4,19 €
4,19 €/ks
Orion Odstredivka na šaláty 26cm
1 ks
Turecko
12,99 €
12,99 €/ks
Orion Forma na pečenie 20x laskonky malé plast
1 ks
Čína
4,19 €
53,04 €/kg
Orion Lopta na pranie bielizne 4 ks
1 ks
Čína
7,49 €
1,87 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Strúhadlo štvorhranné s rukoväťou
Orion Strúhadlo štvorhranné s rukoväťou
8,19 € s 23% DPH