Orion Kuchynská utierka Najlepšia mamička 3ks

1 ks
India
Orion Kuchynská utierka na riad so skrytým pútkom z kolekcie NAJLEPŠIA MAMIČKA. Materiál: 100% bavlna. Rozmery: 50x70 cm. Pranie na 40 °C. Balenie obsahuje : sadu 3ks, rôzny dizajn.
Krajina pôvodu India
Kategória Textil
Množstvo v kartóne 40 ks
Cena za ks 3,50 €
Na sklade viac ako 1 ks
10,49 € s 23% DPH
Orion Kuchynská utierka Najlepšia mamička 3ks

Aby ste utieraním riadu netrávili večnosť, kúpte si peknú sadu bavlnených kuchynkách utierok. Výborne sajú, váš riad tak budete mať za minútku suchý. Balenie obsahuje 3 kusy utierok s rozmermi 70×50 cm.

Majú tri odlišné prevedenia a potešia každú mamičku, ktorá ocení takýto praktický darček. Hodí sa aj ako prestieranie či napron doprostred stola.

Všetky utierky sú navyše opatrené pútkami na zavesenie. Odporúčaná teplota prania je 40 °C.

 

 

Zloženie
Bavlna.
Obsah balenia

Balenie obsahuje : sadu 3ks, rôzny dizajn.

Podobné produkty
Orion Chňapka s magnetom My kitchen greenish
1 ks
India
5,29 €
50,87 €/kg
Orion Kuchynská utierka Bodka 3ks
1 ks
India
10,49 €
44,26 €/kg
Orion Kuchynská zástera Najlepšia Mamička 86x71cm
1 ks
India
8,39 €
8,39 €/ks
 Orion Kuchynská zástera My kitchen hnedá
1 ks
India
9,99 €
39,96 €/kg
 Orion Kuchynská utierka My kitchen 2ks béžová
1 ks
India
8,29 €
4,14 €/ks
Orion Kuchynská utierka My kitchen greenish 2ks
1 ks
India
8,29 €
4,14 €/ks
Orion Kuchynská zástera My kitchen béžová
Očakávame 02.10.
1 ks
India
9,99 €
39,96 €/kg
Orion Chňapka s magnetom My kitchen béžová
1 ks
India
5,29 €
50,87 €/kg
 Orion Kuchynská zástera My kitchen greenish
1 ks
India
9,99 €
39,96 €/kg
 Orion Chňapka s magnetom My kitchen hnedá
1 ks
India
5,29 €
50,87 €/kg
Orion Kuchynská utierka My kitchen 2ks hnedá
1 ks
India
8,29 €
4,14 €/ks
Orion Kuchynská zástera Beige, ornamenty 86x71cm
1 ks
India
7,99 €
7,99 €/ks
Orion Kuchynská zástera Červená, bodky 86x71cm
1 ks
India
9,79 €
9,79 €/ks
Orion Chňapka s magnetom My kitchen greenish
1 ks
India
5,29 €
50,87 €/kg
Orion Vykrajovačka Panáčik
1 ks
Česká republika
1,19 €
132,23 €/kg
Orion Kuchynská zástera Červená, bodky 86x71cm
1 ks
India
9,79 €
9,79 €/ks
Orion Šľahacia misa s poklopom 19cm
1 ks
Turecko
6,29 €
6,29 €/ks
Orion Šablóna zdobiaca na kávu set 6ks
1 ks
Čína
1,85 €
132,15 €/kg
Orion Krájač na vajíčka 8,8x12,3cm
1 ks
Čína
4,09 €
4,09 €/ks
 Orion Mašlovačka hnedá 22cm silikón
1 ks
Čína
3,99 €
90,68 €/kg
Orion Čajítko s retiazkou 4cm
1 ks
Čína
3,99 €
199,50 €/kg
Orion Kuchynská utierka Najlepšia mamička 3ks
1 ks
India
10,49 €
3,50 €/ks
Orion Rozprašovač na ocot/olej 150ml
1 ks
Čína
9,79 €
49,44 €/kg
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Zátka na víno s nálevkou 8x2cm
1 ks
Čína
2,69 €
179,33 €/kg
Orion Papierové servítky veľkonočné vajíčka 33x33cm 20ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,10 €/ks
Orion Nápojová slamka s kefkou 21,5cm 4ks
1 ks
Čína
4,09 €
1,02 €/ks
Orion Forma na pečenie 5x zajačí mix silikón
1 ks
Čína
4,89 €
4,89 €/ks
Orion Chňapka s magnetom My kitchen greenish
1 ks
India
5,29 €
50,87 €/kg
Orion Grilovacie ihly na potraviny 10ks
1 ks
Čína
8,69 €
0,87 €/ks
Orion Vykrajovačka Prasa veľká
1 ks
Česká republika
2,79 €
126,82 €/kg
Orion Forma na pečenie 6x Medvedík
1 ks
Čína
7,29 €
7,29 €/ks
Orion Odsávací vak Space 40x60cm
1 ks
Čína
2,99 €
2,99 €/ks
Orion Vykrajovačka sliepočka
1 ks
Česká republika
1,15 €
1,15 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Kuchynská utierka Najlepšia mamička 3ks
Orion Kuchynská utierka Najlepšia mamička 3ks
10,49 € s 23% DPH