Orion Čajítko s retiazkou 4cm

1 ks
Čína
Orion Čajítko s retiazkou, priemer: 4 cm, materiál: nerezová oceľ. Balenie obsahuje: 1ks.
Krajina pôvodu Čína
Kategória Doplnky
Množstvo v kartóne 144 ks
Cena za kg 199,50 €
Na sklade viac ako 1 ks
3,99 € s 23% DPH
Orion Čajítko s retiazkou 4cm

Čajítko na sypané čaje a bylinkové zmesi s klipom a retiazkou s možnosťou ľahkého uchytenia k okraju hrnčeka.

Rozmer: priemer 4 cm, výška 4 cm. Vhodné do umývačky.

 

Zloženie

Materiál: nerezová oceľ.

Obsah balenia

Rozmery: priemer 4 cm. Balenie obsahuje: 1ks.

Podobné produkty
Orion Kefa na fľaše 27x1,5cm
1 ks
Čína
2,09 €
2,09 €/ks
Orion Papierové servítky veľkonočné vajíčka 33x33cm 20ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,10 €/ks
Orion Cedidlo s misou otočné 25cm
1 ks
Turecko
4,99 €
4,99 €/ks
Orion Kuchynský teplomer digitálny
1 ks
Čína
11,99 €
11,99 €/ks
Orion Napichovátka 11cm 25ks
1 ks
Čína
1,89 €
65,17 €/kg
Orion Kôš prútený piknikový s vekom
1 ks
Čína
27,99 €
40,10 €/kg
Orion Rozlišovače na poháre Citrusy 3,7cm 8ks
1 ks
Čína
4,19 €
0,52 €/ks
Orion Krájač zeleniny Chopper
1 ks
Čína
8,39 €
8,39 €/ks
Orion Hrnček Home 0,38l 2ks
1 ks
Čína
8,39 €
4,20 €/ks
Orion Samolepky na dózy whiteline mix 47ks
1 ks
Česká republika
3,49 €
0,07 €/ks
Orion Kuchynská minútka Vajce 7,5x6cm
1 ks
Čína
7,59 €
7,59 €/ks
Orion Pekáč grande s poklopom 42x29cm
1 ks
Čína
19,49 €
19,49 €/ks
Orion Dóza na maslo nerezová 19,5x12cm
1 ks
India
6,99 €
6,99 €/ks
Orion Kefa na fľaše 27x1cm
1 ks
Čína
2,09 €
2,09 €/ks
Orion Odstredivka na šaláty 26cm
1 ks
Turecko
12,99 €
12,99 €/ks
Orion Odlievka na destiláty 0,03 l 4ks s puzdrom
1 ks
Čína
6,19 €
1,55 €/ks
Orion Barová odmerka black 20ml/40ml
1 ks
Čína
5,09 €
5,09 €/ks
Orion Napichovátka 8cm 50ks
1 ks
Čína
2,39 €
99,58 €/kg
Orion Hrnček s podšálkou a infuzérom Lúka 0,42l
1 ks
Čína
10,89 €
30,76 €/kg
Orion Rozlišovače na poháre Kvetinky 2,5cm 10ks
1 ks
Čína
1,19 €
0,12 €/ks
Orion Vykrajovačka Stromček veľká
1 ks
Česká republika
2,09 €
104,50 €/kg
Orion Kuchynská zástera Beige, ornamenty 86x71cm
1 ks
India
7,99 €
7,99 €/ks
Orion Puzdro na pranie bielizne
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Orion Špajdle na hamburger 15cm 50ks
1 ks
Čína
2,99 €
0,06 €/ks
Orion Čajítko s retiazkou a klipom 4,5cm
1 ks
Čína
4,19 €
380,91 €/kg
Orion Napichovátka Halloween duch 11cm 20ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,10 €/ks
Orion Vykrajovačka Veľká noc II 3ks
1 ks
Česká republika
3,19 €
1,06 €/ks
Orion Krájač na vajíčka 8,8x12,3cm
1 ks
Čína
4,09 €
4,09 €/ks
Orion Cedidlo s misou otočné 25cm
1 ks
Turecko
4,99 €
4,99 €/ks
Orion Kuchynská minútka Vajce 7,5x6cm
1 ks
Čína
7,59 €
7,59 €/ks
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Plech na pečenie Grande 27,5x15cm
1 ks
Čína
7,89 €
7,89 €/ks
Orion Ihly na potraviny 10cm 10ks
1 ks
Čína
3,19 €
0,32 €/ks
Orion Krájač na vajíčka 8,8x12,3cm
1 ks
Čína
4,09 €
4,09 €/ks
Orion Grilovacie ihly na potraviny 10ks
1 ks
Čína
8,69 €
0,87 €/ks
Orion Kuchynská zástera Beige, ornamenty 86x71cm
1 ks
India
7,99 €
7,99 €/ks
Orion Lopatka na smeti s metličkou Dust extra mix
1 ks
Poľsko
4,09 €
4,09 €/ks
Orion Vykrajovačka Srdce
1 ks
Česká republika
2,79 €
139,50 €/kg
Orion Kuchynská utierka My kitchen 2ks hnedá
1 ks
India
8,29 €
4,14 €/ks
Orion Whiteline Hrnček s podšálkou 0,125l 6ks
1 ks
Čína
19,99 €
3,33 €/ks
Orion Forma na pečenie zajac silikón
1 ks
Čína
4,89 €
58,21 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Čajítko s retiazkou 4cm
Orion Čajítko s retiazkou 4cm
3,99 € s 23% DPH