Orion Napichovátka 11cm 25ks

1 ks
Čína
Orion Napichovátka, dĺžka: 11 cm, materiál: transparentný plast, farebné prevedenie: mix farieb. Balenie obsahuje: 25ks.
Krajina pôvodu Čína
Kategória Doplnky
Množstvo v kartóne 144 ks
Cena za kg 65,17 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,89 € s 23% DPH
Orion Napichovátka 11cm 25ks

Napichovátka na rôzne party dobroty, jednohubky. Balenie obsahuje 25 kusov.

Rôzny výber farieb. Rozmery: dĺžka 11 cm.

Zloženie

Materiál: transparentný plast.

Obsah balenia

Dĺžka: 11 cm. Farebné prevedenie: mix farieb. Balenie obsahuje: 25ks.

Podobné produkty
Orion Samolepky na dózy whiteline mix 47ks
1 ks
Česká republika
3,49 €
0,07 €/ks
Orion Cedidlo s misou otočné 25cm
1 ks
Turecko
4,99 €
4,99 €/ks
Orion Rozlišovače na poháre Kvetinky 2,5cm 10ks
Očakávame 02.10.
1 ks
Čína
1,19 €
0,12 €/ks
Orion Kuchynská minútka Vajce 7,5x6cm
1 ks
Čína
7,59 €
7,59 €/ks
Orion Napichovátka 8cm 50ks
1 ks
Čína
2,39 €
99,58 €/kg
Orion Kefa na fľaše 27x1,5cm
1 ks
Čína
2,09 €
2,09 €/ks
Orion Vrecko na zdobenie so špičkou 30x26cm 3ks
1 ks
Čína
2,49 €
0,83 €/ks
Orion Kôš prútený piknikový s vekom
1 ks
Čína
27,99 €
40,10 €/kg
Orion Odstredivka na šaláty 26cm
1 ks
Turecko
12,99 €
12,99 €/ks
Orion Barová odmerka black 20ml/40ml
1 ks
Čína
5,09 €
5,09 €/ks
Orion Papierové servítky veľkonočné vajíčka 33x33cm 20ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,10 €/ks
Orion Hrnček Home 0,38l 2ks
1 ks
Čína
8,39 €
4,20 €/ks
Orion Odlievka na destiláty 0,03 l 4ks s puzdrom
1 ks
Čína
6,19 €
1,55 €/ks
Orion Rozlišovače na poháre Citrusy 3,7cm 8ks
1 ks
Čína
4,19 €
0,52 €/ks
Orion Kuchynský teplomer digitálny
1 ks
Čína
11,99 €
11,99 €/ks
Orion Hrnček s podšálkou a infuzérom Lúka 0,42l
1 ks
Čína
10,89 €
30,76 €/kg
Orion Dóza na maslo nerezová 19,5x12cm
1 ks
India
6,99 €
6,99 €/ks
Orion Krájač zeleniny Chopper
1 ks
Čína
8,39 €
8,39 €/ks
Orion Kefa na fľaše 27x1cm
1 ks
Čína
2,09 €
2,09 €/ks
Orion Pekáč grande s poklopom 42x29cm
1 ks
Čína
19,49 €
19,49 €/ks
Orion Vykrajovačka Prasa veľká
1 ks
Česká republika
2,79 €
126,82 €/kg
Orion Valček na cesto 8x5cm
Očakávame 02.10.
1 ks
4,59 €
4,59 €/ks
Orion Cestovný set 6ks v puzdre s lepkami
1 ks
Čína
5,99 €
5,99 €/ks
Orion Kuchynský teplomer so sondou 8x8cm
1 ks
Čína
14,59 €
14,59 €/ks
Orion Špachtľa kuchynská
1 ks
Poľsko
5,29 €
5,29 €/ks
Orion Zdobička 125ml
1 ks
Čína
1,99 €
86,52 €/kg
Orion Brúska nožov 11x6x4,5cm
1 ks
Čína
8,19 €
8,19 €/ks
Orion Lopatka na smeti s metličkou Dust mix
1 ks
Poľsko
3,19 €
3,19 €/ks
Orion Vykrajovačka Srdce 2-5,5cm 5ks
1 ks
Česká republika
4,99 €
1,00 €/ks
Orion Napichovátka Halloween tekvica 11cm 20ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,10 €/ks
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Škrabka Luxy 17x6,5cm
1 ks
Čína
5,69 €
5,69 €/ks
Orion Rozprašovač na ocot/olej 150ml
1 ks
Čína
9,79 €
49,44 €/kg
Orion Kuchynská zástera Najlepšia Mamička 86x71cm
1 ks
India
8,39 €
8,39 €/ks
Orion Kuchynská digitálna váha Korenie
1 ks
Čína
14,99 €
49,15 €/kg
Orion Odsávací vak Space 100x130cm
1 ks
Čína
5,89 €
5,89 €/ks
Orion Lopatka na smeti s metličkou Dust mix
1 ks
Poľsko
3,19 €
3,19 €/ks
Orion Naberačka knedlí nerez 11cm
1 ks
India
6,59 €
81,36 €/kg
Orion Vykrajovačka Anjel veľká
1 ks
Česká republika
2,59 €
129,50 €/kg
Orion Vál na cesto  42x29,5cm silikón/sklenené vlákno
1 ks
Čína
6,99 €
97,08 €/kg
Orion Podtácka ovocie 9cm, 6ks
1 ks
Čína
2,99 €
0,50 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Napichovátka 11cm 25ks
Orion Napichovátka 11cm 25ks
1,89 € s 23% DPH