Orion Vrecko na zdobenie so špičkou 30x26cm 3ks

1 ks
Čína
Krajina pôvodu Čína
Kategória Doplnky
Množstvo v kartóne 1000 ks
Cena za ks 0,83 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,49 € s 23% DPH
Orion Vrecko na zdobenie so špičkou 30x26cm 3ks

Orion Vrecko na zdobenie s tenkou plastovou špičkou, rozmery: 30 x 26 cm, materiál: polyetylén. Balenie obsahuje: 3ks.

Vrecko na zdobenie perníkov so zdobiacou špičkou - balenie obsahuje 3 kusy. Dĺžka vrecka je 25 cm.

 

Zloženie

Materiál: polyetylén.

Obsah balenia

Rozmery: 30 x 26 cm. Balenie obsahuje: 3ks.

Podobné produkty
Orion Kuchynský teplomer digitálny
1 ks
Čína
11,99 €
11,99 €/ks
Orion Kôš prútený piknikový s vekom
1 ks
Čína
27,99 €
40,10 €/kg
Orion Kefa na fľaše 27x1cm
1 ks
Čína
2,09 €
2,09 €/ks
Orion Odlievka na destiláty 0,03 l 4ks s puzdrom
1 ks
Čína
6,19 €
1,55 €/ks
Orion Rozlišovače na poháre Kvetinky 2,5cm 10ks
1 ks
Čína
1,19 €
0,12 €/ks
Orion Kuchynská minútka Vajce 7,5x6cm
1 ks
Čína
7,59 €
7,59 €/ks
Orion Hrnček Home 0,38l 2ks
1 ks
Čína
8,39 €
4,20 €/ks
Orion Papierové servítky veľkonočné vajíčka 33x33cm 20ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,10 €/ks
Orion Hrnček s podšálkou a infuzérom Lúka 0,42l
1 ks
Čína
10,89 €
30,76 €/kg
Orion Napichovátka 8cm 50ks
1 ks
Čína
2,39 €
99,58 €/kg
Orion Barová odmerka black 20ml/40ml
1 ks
Čína
5,09 €
5,09 €/ks
Orion Dóza na maslo nerezová 19,5x12cm
1 ks
India
6,99 €
6,99 €/ks
Orion Cedidlo s misou otočné 25cm
1 ks
Turecko
4,99 €
4,99 €/ks
Orion Pekáč grande s poklopom 42x29cm
1 ks
Čína
19,49 €
19,49 €/ks
Orion Odstredivka na šaláty 26cm
1 ks
Turecko
12,99 €
12,99 €/ks
Orion Napichovátka 11cm 25ks
1 ks
Čína
1,89 €
65,17 €/kg
Orion Krájač zeleniny Chopper
1 ks
Čína
8,39 €
8,39 €/ks
Orion Samolepky na dózy whiteline mix 47ks
1 ks
Česká republika
3,49 €
0,07 €/ks
Orion Kefa na fľaše 27x1,5cm
1 ks
Čína
2,09 €
2,09 €/ks
Orion Rozlišovače na poháre Citrusy 3,7cm 8ks
1 ks
Čína
4,19 €
0,52 €/ks
 Orion Matcha tea set
1 ks
Čína
27,99 €
51,83 €/kg
Orion Naberačka knedlí nerez 11cm
1 ks
India
6,59 €
81,36 €/kg
Orion Vykrajovačka Perníček
1 ks
Česká republika
1,79 €
94,21 €/kg
Orion Ľadové kocky Ovocie 20ks
1 ks
Čína
3,79 €
0,19 €/ks
Orion Valček na cesto Veľká noc 16cm
1 ks
Poľsko
6,99 €
6,99 €/ks
Orion Brúska nožov 11x6x4,5cm
1 ks
Čína
8,19 €
8,19 €/ks
 Orion Chňapka s magnetom My kitchen hnedá
1 ks
India
5,29 €
50,87 €/kg
Orion Kuchynská utierka Najlepšia mamička 3ks
1 ks
India
10,49 €
3,50 €/ks
Orion Krájač na jablká Luxy 17x10cm
1 ks
Čína
11,69 €
11,69 €/ks
Orion Odsávací vak Space 60x80cm
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Vykrajovačka Kosť veľká
1 ks
Česká republika
1,19 €
119,00 €/kg
Orion Forma na pečenie Halloween tekvica silikón
1 ks
Čína
6,79 €
6,79 €/ks
Orion Kuchynská odmerka 0,06 l
1 ks
Čína
1,99 €
1,99 €/ks
Orion Chňapka s magnetom My kitchen béžová
1 ks
India
5,29 €
50,87 €/kg
Orion Zátka na víno Luxy 9x2cm
Očakávame 02.10.
1 ks
2,99 €
2,99 €/ks
Orion Lis na cesto so zdobičkou
1 ks
Čína
12,99 €
40,47 €/kg
 Orion Kuchynská zástera My kitchen greenish
1 ks
India
9,99 €
39,96 €/kg
Orion Vykrajovačka Perníček
1 ks
Česká republika
1,79 €
94,21 €/kg
Orion Forma na pečenie 5x zajačí mix silikón
1 ks
Čína
4,89 €
4,89 €/ks
Orion Vál na cesto 65x45cm silikón vyztužený
1 ks
Čína
18,99 €
18,99 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Vrecko na zdobenie so špičkou 30x26cm 3ks
Orion Vrecko na zdobenie so špičkou 30x26cm 3ks
2,49 € s 23% DPH