Puding Protein vanilkový 200g Zott

1 ks
Nemecko
Protein puding s príchuťou Vanilka. Hmotnosť/Objem balenia: 200g.
Krajina pôvodu Nemecko
Kategória Jogurty a pudingy
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 8,95 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,79 € s 19% DPH
Puding Protein vanilkový 200g Zott

Protein puding s príchuťou Vanilka 200g



  • Skladovanie: Skladujte pri teplote +4 až +8 °C
Zloženie

Zloženie výrobku: mliečne bielkoviny, smotana, mlieko, modifikovaný škrob, škrob, zahusťovadlá: karagénan, guarová guma, regulátory kyslosti: fosforečnany sodné, difosforečnany, trifosforečnany, polyfosforečnany, sladidlá: acesulfám K, sukralóza, aróma, farbivo: karotény, enzým laktáza

Alergény (zoznam zložiek): mlieko, smotana

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 75
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 319
Tuky [Gram] 1.5
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 1
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 5.1
z toho cukry [Gram] 4.3
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 10
Soľ (NaCl) [Gram] 0.22
Podobné produkty
Puding Protein čokoládový 200g Zott
1 ks
Nemecko
1,79 €
8,95 €/kg
Zottarella Light ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
Pure Joy Vegan Višňa 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
8,50 €/kg
Puding Protein čokoládový 200g Zott
1 ks
Nemecko
1,79 €
8,95 €/kg
Jogurt Jogobella Jahoda 0% ZOTT 150g
1 ks
Poľsko
0,55 €
3,67 €/kg
Jogurt Jogobella Maracuja 0% ZOTT 150g
1 ks
Poľsko
0,55 €
3,67 €/kg
Mozzarella Protein Classic 125g Zott
1 ks
Nemecko
1,99 €
15,92 €/kg
Nápoj Protein Drink cookies cream 250ml Zott
1 ks
Poľsko
1,65 €
6,30 €/LIT
Pure Joy Vegan Broskyňa a marakuja 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
8,50 €/kg
Pure Joy Vegan Mango 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
8,50 €/kg
Nápoj Protein Drink slaný karamel 250ml Zott
1 ks
Poľsko
1,65 €
6,30 €/LIT
Zott s.r.o.
Einsteinova 3677/11, 851 01 Petržalka, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Nápoj Protein Drink cookies cream 250ml Zott
1 ks
Poľsko
1,65 €
6,30 €/LIT
Monte mliečny nápoj ZOTT 4x95ml
1 BA
Poľsko
2,29 €
2,29 €/LIT
Pure Joy Vegan Classic 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
8,50 €/kg
Pure Joy Vegan Mango 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
8,50 €/kg
Mrazená Zott Monte zmrzlina Ice Squeeze 100ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
21,50 €/LIT
Monte mliečny rez ZOTT 4x29g
1 BA
Nemecko
2,89 €
2,89 €/kg
Jogurt Jogobella s mascarpone čučoriedka čierna ríbezľa 150g Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Jogurt Jogobella bez prid.cukru 150g Jahoda Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Jogurt Jogobella Jahoda 400g Zott
1 ks
Poľsko
1,45 €
3,63 €/kg
Monte Mega dezert 400g Zott
1 ks
Nemecko
2,79 €
6,97 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Puding Protein vanilkový 200g Zott
Puding Protein vanilkový 200g Zott
1,79 € s 19% DPH