Pure Joy Vegan Puding Čokoláda 140g Zott

1 ks
Nemecko
Pure Joy Vegan Puding Čokoláda. Hmotnosť/ Objem balenia: 140g.
Krajina pôvodu Nemecko
Kategória Alternatívy mliečnych výrobkov
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 9,21 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,29 € s 23% DPH
Pure Joy Vegan Puding Čokoláda 140g Zott

Čokoládový puding na báze mandlí.



  • Skladovanie: Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale, Skladujte pri teplote 4-8°C
Zloženie

Zloženie výrobku: voda, cukor, mandľová pasta (6,2 %) [mandľový proteín, mandľový olej], škrob, odtučnený kakaový prášok (2,2 %), čokoláda v prášku (2 %) [cukor, kakaový prášok], modifikovaný škrob, zahusťovadlo: karagénan, jedlá soľ.

Alergény (zoznam zložiek): mandle.

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 99
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 416
Tuky [Gram] 3.4
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 0.5
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 13.9
z toho cukry [Gram] 10.2
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 2.3
Soľ (NaCl) [Gram] 0.11
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 140g.

Podobné produkty
Pure Joy Vegan Mango 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
8,50 €/kg
Pure Joy Vegan Classic 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
8,50 €/kg
-21%
Kokosová alternatíva jogurtu biely Alpro 120 g
1 ks
Belgicko
1,59 €
1,25 €
10,42 €/kg
Pure Joy Vegan Jahoda 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
8,50 €/kg
Body&Future Coconut (Kokosový nápoj) 1l
1 ks
Slovensko
2,39 €
2,39 €/LIT
Nápoj mandľový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Mlieko kokosové 1l M&S
1 ks
Malajzia
6,79 €
6,79 €/LIT
Nápoj mandľový ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
-23%
Alpro sójová alternatíva smotany na šľahanie 250ml
1 ks
Belgicko
2,59 €
1,99 €
7,96 €/LIT
Body&Future Almond (Mandľový nápoj) 0,75l
1 ks
Slovensko
2,59 €
3,45 €/LIT
Body&Future Almond (Mandľový nápoj) 1l
1 ks
Slovensko
2,39 €
2,39 €/LIT
Nápoj kokosový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Jogurt sójový no sugar Datľa Čerešňa Jahoda 135g Alpro
1 ks
Belgicko
1,59 €
11,78 €/kg
-21%
Kokosová alternatíva jogurtu malina Alpro 120 g
1 ks
Belgicko
1,59 €
1,25 €
10,42 €/kg
Pure Joy Vegan Broskyňa a marakuja 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
8,50 €/kg
Alpro High Protein sójový nápoj čokoláda 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Mlieko kokosové 200ml M&S
Dočasne nedostupné
1 ks
1,79 €
8,95 €/LIT
Alpro High Protein sój. nápoj sla.kar. káva 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Body&Future Hazelnut (Lieskovoorieškový nápoj) 0,75l
1 ks
Slovensko
2,89 €
3,85 €/LIT
Body&Future Coconut (Kokosový nápoj) 0,75l
1 ks
Slovensko
2,59 €
3,45 €/LIT
Monte mliečny nápoj ZOTT 4x95ml
1 BA
Poľsko
2,29 €
2,29 €/LIT
Nápoj Protein Drink cookies cream 250ml Zott
1 ks
Poľsko
1,65 €
6,30 €/LIT
Zottarella Classic ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
Jogurt Jogobella Jahoda 0% ZOTT 150g
1 ks
Poľsko
0,55 €
3,67 €/kg
Jogurt Jogobella Jahoda 400g Zott
1 ks
Poľsko
1,45 €
3,63 €/kg
Pure Joy Vegan Broskyňa a marakuja 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
8,50 €/kg
Puding Protein čokoládový 200g Zott
1 ks
Nemecko
1,79 €
8,95 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Pure Joy Vegan Puding Čokoláda 140g Zott VÝPREDAJ
1 ks
Nemecko
1,29 €
0,32 €
2,30 €/kg
Zottarella Minis Classic ZOTT 150g
1 ks
Nemecko
2,59 €
17,27 €/kg
Pure Joy Vegan Classic 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
8,50 €/kg
Zott s.r.o.
Einsteinova 3677/11, 851 01 Petržalka, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Jogurt Jogobella Višňa 0% ZOTT 150g
1 ks
Poľsko
0,55 €
3,67 €/kg
Jogurt Jogobella Jahoda 0% ZOTT 150g
1 ks
Poľsko
0,55 €
3,67 €/kg
Puding so šľahačkou Vanilka 175g Liegeois
1 ks
Nemecko
0,65 €
3,71 €/kg
Jogurt Jogobella Skyr L.Casei St jahoda 150g Zott
1 ks
Poľsko
1,19 €
7,93 €/kg
Mrazený Zott Monte zmrzlina Sandwich 120ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
17,92 €/LIT
Monte dezert plus KOKOS ZOTT 150g
1 ks
Nemecko
1,55 €
10,33 €/kg
Puding so šľahačkou Kakao 175g Liegeois
1 ks
Nemecko
0,65 €
3,71 €/kg
Jogurt Jogobella bez prid.cukru 150g Jahoda Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Jogurt Jogobella Jahoda 400g Zott
1 ks
Poľsko
1,45 €
3,63 €/kg
Monte mliečny rez ZOTT 4x29g
1 BA
Nemecko
2,89 €
2,89 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Pure Joy Vegan Puding Čokoláda 140g Zott
Pure Joy Vegan Puding Čokoláda 140g Zott
1,29 € s 23% DPH