Puding Protein čokoládový 200g Zott

1 ks
Nemecko
Proteínový puding s príchuťou Čokolády. Hmotnosť/Objem balenia: 200g.
Krajina pôvodu Nemecko
Kategória Jogurty a pudingy
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 8,95 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,79 € s 19% DPH
Puding Protein čokoládový 200g Zott

Proteínový puding s príchuťou Čokolády 200g



  • Skladovanie: Skladujte pri teplote +4 až +8 °C
Zloženie

Zloženie výrobku: mliečne bielkoviny, mlieko, smotana, kakaový prášok (1,3%), modifikovaný škrob, škrob, odtučnený kakaový prášok (0,3%), zahusťovadlá: karagénan, guarová guma, regulátory kyslosti: fosforečnany sodné, difosforečnany, trifosforečnany, polyfosforečnany, sladidlá: acesulfám K, sukralóza, enzým laktáza

Alergény (zoznam zložiek): mlieko, smotana

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 80
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 338
Tuky [Gram] 1.5
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 1
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 6
z toho cukry [Gram] 4.2
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 10
Soľ (NaCl) [Gram] 0.22
Podobné produkty
Puding Protein vanilkový 200g Zott
1 ks
Nemecko
1,79 €
8,95 €/kg
Zottarella Minis Classic ZOTT 150g
1 ks
Nemecko
2,59 €
17,27 €/kg
Zottarella Classic ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
Pure Joy Vegan Višňa 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
8,50 €/kg
Pure Joy Vegan Jahoda 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
8,50 €/kg
Jogurt Jogobella Višňa 0% ZOTT 150g
1 ks
Poľsko
0,55 €
3,67 €/kg
Nápoj Protein Drink cookies cream 250ml Zott
1 ks
Poľsko
1,65 €
6,30 €/LIT
Monte mliečny nápoj ZOTT 4x95ml
1 BA
Poľsko
2,29 €
2,29 €/LIT
Jogurt Jogobella Jahoda 400g Zott
1 ks
Poľsko
1,45 €
3,63 €/kg
Nápoj protein drink mliečny vanilka 250 ml Zott
1 ks
Poľsko
1,65 €
6,60 €/LIT
Pure Joy Vegan Puding Čokoláda 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,29 €
9,21 €/kg
Zott s.r.o.
Einsteinova 3677/11, 851 01 Petržalka, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Jogurt Jogobella Lesné ovocie 0% ZOTT 150g
1 ks
Poľsko
0,55 €
3,67 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Monte Cacao cookies ZOTT 125g VÝPREDAJ
1 ks
1,55 €
0,39 €
3,10 €/kg
Momentálne nedostupný
Jogurt Jogobella s mascarpone mango 150g Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Puding Protein vanilkový 200g Zott
1 ks
Nemecko
1,79 €
8,95 €/kg
Jogurt Jogobella Maracuja 0% ZOTT 150g
1 ks
Poľsko
0,55 €
3,67 €/kg
Mozzarella Protein Classic 125g Zott
1 ks
Nemecko
1,99 €
15,92 €/kg
Jogurt Jogobella Jahoda 400g Zott
1 ks
Poľsko
1,45 €
3,63 €/kg
Jogurt Jogobella s mascarpone jahoda vanilka 150g Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Pure Joy Vegan Mango 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
8,50 €/kg
Zottarella Minis Classic ZOTT 150g
1 ks
Nemecko
2,59 €
17,27 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Puding Protein čokoládový 200g Zott
Puding Protein čokoládový 200g Zott
1,79 € s 19% DPH