Syr Philadelphia 24% 125g

1 ks
Nemecko
Krajina pôvodu Nemecko
Kategória Smotanové
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 15,92 €
Na sklade viac ako 100 ks
1,99 € s 19% DPH
Syr Philadelphia 24% 125g

Philadelphia Original smotanový syr 125 g

Popis

Značka

Philadelphia

Skladovanie
  • Uschovajte pri teplote 1-8°C.
  • Chladené

 

Zloženie

Plnotučné mlieko, Smotana, Srvátkový bielkovinový koncentrát (z mlieka), Jedlá soľ, Stabilizátor (karubín), Kyselina (kyselina citrónová), Mliečne kultúry, Tuk v sušine najmenej 61 %, Sušina najmenej 31,5 %

Výživové hodnoty (100g):
Energetická hodnota932 kJ/225 kcal
Tuky21 g
z toho nasýtené mastné kyseliny14 g
Sacharidy4,3 g
z toho cukry4,3 g
Vláknina0,2 g
Bielkoviny5,4 g
Soľ0,75 g
*Referenčný príjem priemerného dospelého (8 400 kJ/2 000 kcal)
Obsahuje 4-5 porcií

 

Alergény
Mlieko: Obsahuje

 

Obsah balenia

125 g - Vanička

Rozmery
Výška regálu: 93 mm
Šírka regálu: 125 mm
Hĺbka regálu: 26 mm

 

Hmotnosť
Brutto hmotnosť: 139 g

 

Podobné produkty
Syr Philadelphia natur 24% 200g
1 ks
Nemecko
3,29 €
16,45 €/kg
Syrokrém čerstvá chuť protein 80g
1 ks
Poľsko
1,29 €
16,12 €/kg
-20%
Syr čerstvý cesnak a bylinky 180g Karička
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
8,83 €/kg
Lučina 120g
1 ks
Česká republika
1,99 €
16,58 €/kg
Syr smotanový Land-Frischkase 3kg Bayernland
1 ks
Nemecko
23,49 €
7,83 €/kg
Syr Profesional vedro 1kg Gervais
1 ks
Maďarsko
9,39 €
9,39 €/kg
Syr Vezír biely nezrejúci 125g Moravia
1 ks
Česká republika
1,39 €
11,12 €/kg
Mascarpone Talianske STERILGARDA 500g
1 ks
Taliansko
5,59 €
11,18 €/kg
Syr Philadelphia vedierko 500g
1 ks
Nemecko
7,19 €
14,38 €/kg
Lučina Nadýchaná so smotanou 140 g
1 ks
Česká republika
2,49 €
17,79 €/kg
Pravnianske Plnené feferóny 370g
1 ks
Slovensko
6,39 €
31,95 €/kg
Syr Rondelé so soľou 100g Président
1 ks
Francúzsko
2,69 €
26,90 €/kg
Mascarpone 2kg Mlekovita
1 ks
Poľsko
16,69 €
8,34 €/kg
-20%
Syr čerstvý Natur 180g Karička
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
8,83 €/kg
-20%
Syrokrém čerstvá chuť XXL s pažítkou 150g
1 ks
Poľsko
1,99 €
1,59 €
10,60 €/kg
Lučina Nadýchaná bezlaktózová 140 g
1 ks
Česká republika
2,49 €
17,79 €/kg
LUČINA Šalátová prírodná 150g
1 ks
Poľsko
2,49 €
16,60 €/kg
Syr Philadelphia natur 24% 200g
1 ks
Nemecko
3,29 €
16,45 €/kg
Syr Philadelphia bezlaktózová 150g
1 ks
Nemecko
2,79 €
18,60 €/kg
Syr Philadelphia s pažítkou 125g
1 ks
Nemecko
1,99 €
15,92 €/kg
Syr Philadelphia Milka 175g
1 ks
Nemecko
3,39 €
19,37 €/kg
Syr Philadelphia s bylinkami 125g
1 ks
Nemecko
1,99 €
15,92 €/kg
Syr mini Philadelphia natur porcie 60x16,67g
1 KT
Nemecko
25,79 €
0,43 €/ks
Syr Philadelphia 24% 125g
1 ks
Nemecko
1,99 €
15,92 €/kg
Syr Philadelphia vedierko 1,65kg
1 ks
Nemecko
23,99 €
14,54 €/kg
Syr Philadelphia vedierko 500g
1 ks
Nemecko
7,19 €
14,38 €/kg
Syr Philadelphia light 125g
1 ks
Nemecko
1,99 €
15,92 €/kg
Syr Philadelphia light 125g
1 ks
Nemecko
1,99 €
15,92 €/kg
Syr Philadelphia natur 24% 200g
1 ks
Nemecko
3,29 €
16,45 €/kg
Syr Philadelphia s pažítkou 125g
1 ks
Nemecko
1,99 €
15,92 €/kg
Syr Philadelphia 24% 125g
1 ks
Nemecko
1,99 €
15,92 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr Philadelphia 24% 125g
Syr Philadelphia 24% 125g
1,99 € s 19% DPH