Pravnianske Plnené feferóny 370g

1 ks
Slovensko
Pikadeli Pravnianske feferóny plnené smotanovou nátierkou v repkovom oleji. 1ks = 370 g (425ml) Pevný podiel: 200g
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Fermentovaná zelenina
Množstvo v kartóne 20 ks
Cena za kg 31,95 €
Na sklade viac ako 10 ks
6,39 € s 19% DPH
Pravnianske Plnené feferóny 370g

Feferóny plnené smotanovou nátierkou v repkovom oleji 370 g.

Minimálna trvanlivosť a skladovanie
  • Do dátumu uvedého na obale, skladovať v chlade pri teplote 1-5°C.
Návod na použitie
  • Pred podavaním nechať porciu odstáť pri izbovej teplote 15 min.


Zloženie

repkový olej 46 %, feferóny guľaté 27 %, smotanová nátierka 27 % (smotana 91 %, sušené mlieko, zemiakový škrob, jedlá soľ 0,5 %, mliekarenská kultúra). Hmotnosť obsahu: 370 g Hmotnosť pevného podielu (pp): 200g

 

Alergény

syr (mlieko), môže obsahovať stopy zeleru, horčice, sezamu

 

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 213,00
Energetická hodnota [KJ]: 881,00
Tuky [Gram]: 19,80
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 8,00
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 6,30
z toho cukry [Gram]: 2,30
Vláknina [Gram] 0,50
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 2,40
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,580
Obsah balenia

1ks = 370 g (425ml) Pevný podiel: 200g

Podobné produkty
Kapusta kvasená vákuovo balená 5kg Kapp
1 ks
Slovensko
8,09 €
2,31 €/kg
-20%
Kapusta červená 500g Efko
1 ks
Rakúsko
1,99 €
1,59 €
3,53 €/kg
Cibuľka perličky v náleve vedierko 280g Pickles
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,92 €/kg
Kukurica cukrová predvarená 2 klasy (400g) Pickles
1 ks
Slovensko
2,49 €
6,22 €/kg
Kapusta kvasená sáčok 1kg Pickles
1 ks
Slovensko
1,69 €
2,41 €/kg
Kimchi originál 500g Rodkva
1 ks
Slovensko
11,79 €
23,58 €/kg
Ervin Kimči reďkovka 500g
1 ks
Slovensko
11,69 €
24,61 €/kg
Uhorky kvasené 9-12cm vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
4,38 €/kg
Kukurica baby v náleve vedierko 280g Pickles
1 ks
Slovensko
1,89 €
14,54 €/kg
Kapusta kvasená vedierko 1kg Kapp
1 ks
Slovensko
2,49 €
3,56 €/kg
Kapusta kvasená vákuovo balená 5kg Pickles
1 ks
Slovensko
7,39 €
2,11 €/kg
Karfiol vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
4,38 €/kg
Kimchi karfiol 500g Rodkva
1 ks
Slovensko
11,79 €
23,58 €/kg
Párty mix v náleve vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,58 €/kg
Cvikla (Červená repa) krájaná 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
3,98 €/kg
Kapusta kvasená vedierko 1kg Pickles
1 ks
Slovensko
1,99 €
2,84 €/kg
Paprika plnená kapustou vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
4,38 €/kg
Ervin Kimči originál 500g
1 ks
Slovensko
11,69 €
24,61 €/kg
-20%
Kapusta kvasená 500g Efko
1 ks
Rakúsko
1,99 €
1,59 €
3,53 €/kg
-19%
Kapusta kvasená sáčok 1kg Kapp
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,45 €
2,07 €/kg
Pikadeli s.r.o.
Pikadeli s.r.o., Dlhá 603/12, 972 13 Nitrianske Pravnoviac informácií o distribútorovi
Nakladané guľky 350g
Očakávame 01.10.
1 ks
Slovensko
6,29 €
28,59 €/kg
Nakladaný hermelín s cibuľkou 1kg
1 ks
Slovensko
13,79 €
22,98 €/kg
Nakladaný hermelín pikant 350g
1 ks
Slovensko
6,79 €
30,86 €/kg
Nakladaný hermelín s cibuľkou 350g
Očakávame 01.10.
1 ks
Slovensko
6,89 €
31,32 €/kg
Pravnianske utopence 1,1kg
1 ks
Slovensko
7,69 €
10,99 €/kg
Nakladaný hermelín s nivou 350g
Očakávame 01.10.
1 ks
Slovensko
6,89 €
31,32 €/kg
Pravnianske Nakladané blaťácke zlato 340g
Očakávame 01.10.
1 ks
Slovensko
6,39 €
29,05 €/kg
Pravniansky Nakladaný balkánsky syr 340g
1 ks
Slovensko
5,49 €
24,95 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Pravniansky Nakladané guľky 350g VÝPREDAJ
1 ks
6,29 €
3,15 €
14,30 €/kg
Momentálne nedostupný
Pravnianska Nakladaná parenica 360g
1 ks
Slovensko
6,79 €
30,86 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Pravnianske Plnené feferóny 370g
Pravnianske Plnené feferóny 370g
6,39 € s 19% DPH