Korenie mix s údeným korením Mlynček 42g Kotányi

1 ks
Vietnam
Krajina pôvodu Vietnam
Kategória Mlynčeky
Množstvo v kartóne 4 ks
Cena za kg 71,19 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,99 € s 19% DPH
Korenie mix s údeným korením Mlynček 42g Kotányi

Korenie mix s údeným korením-Zmesi dodávajú pokrmom údenú príchuť praktickým spôsobom - pripravené na okamžité použitie. Hmotnosť/Objem: 42g

Pripravené na použitie - rýchlo a jednoducho dodá pokrmom dokonalú údenú chuť.

  • Široká škála použitia - zaujímavé aj pre vegánske a vegetariánske jedlá
  • Bez umelých dymových príchutí - prirodzene údené na bukovom dreve
  • Bez umelých zvýrazňovačov chuti, konzervačných látok a farbív"
Skladovanie

Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a mrazom.

Návod na použitie

Vhodné na - Hovädzie mäso: pečené hovädzie mäso, steak. Ryby. Grilovanú zeleninu.

Zloženie
Údené korenie (čierne korenie celé, dym) (40%), korenie (čierne, biele, zelené), ružové bobule.

 

Alergény
Môže obsahovať lepok, vajcia, sóju, zeler, sezam, mlieko (laktózu) a horčicu.

 

 

Obsah balenia

Hmotnosť/Objem: 42g.

Podobné produkty
Vanilka mlynček 7,5g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
4,99 €
665,34 €/kg
Cesnakový mix s údenou soľou Mlynček 56g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
53,39 €/kg
Zmes korenia Mlynček Čili Birdseye 24g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
112,08 €/kg
Zmes korenia Mlynček Cesnak 48g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,59 €
53,96 €/kg
Zmes korenia Mlynček Pestrá zmes 45g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,39 €
53,11 €/kg
Zmes korenia Šaláty Mlynček 40g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,99 €
49,75 €/kg
Soľ morská Mlynček 92g Kotányi
1 ks
Grécko
1,99 €
21,63 €/kg
Korenie Štvorfarebné korenie Mlynček 35g Kotányi
1 ks
Indonézia
2,39 €
68,29 €/kg
Údená Soľ s morskou soľou Mlynček 95g Kotányi
1 ks
Taliansko
2,99 €
31,47 €/kg
Zmes korenia Provensálske byl. Mlynček 33g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,99 €
56,86 €/kg
Cukrová posýpka Mlynček Slaný karamel 65g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
41,38 €/kg
Cukrová posýpka Mlynček Škoricový sen 70g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
38,43 €/kg
Cukrová posýpka Mlynček Karamel-vanila 53g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,59 €
48,87 €/kg
Cukrová posýpka Mlynček Škorica-cukor 66g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,59 €
39,24 €/kg
Korenie Chilli papričky drvené Mlynček 35g Kotányi
1 ks
Indonézia
2,19 €
62,57 €/kg
Zmes korenia Mlynček Cesnak Bylinky 50g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,39 €
47,80 €/kg
Soľ himalájska Mlynček 88g Kotányi
1 ks
Pakistan
1,99 €
22,61 €/kg
Korenie Čierne korenie Mlynček 36g Kotányi
1 ks
Vietnam
2,39 €
66,39 €/kg
Cukrová posýpka Mlynček Kakaový bozk 63g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
42,70 €/kg
Zmes korenia Mlynček Chai Moment 63g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
42,70 €/kg
Cesnakový mix s údenou soľou Mlynček 56g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
53,39 €/kg
Zmes korenia na Ryby 26g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
38,08 €/kg
Zmes korenia Tandoori India 25g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
31,60 €/kg
Zmes korenia Bylinkové maslo 24g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
32,92 €/kg
Zmes korenia Mlynček Cesnak Bylinky 50g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,39 €
47,80 €/kg
Korenie Paprika údená sladká mletá 25g Kotányi
1 ks
Španielsko
0,79 €
31,60 €/kg
Cukrová posýpka Mlynček Škoricový sen 70g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
38,43 €/kg
Zmes korenia Grilovaná zelenina 35g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
22,57 €/kg
Zmes korenia Kurkuma chilli & kardamóm 20g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,89 €
44,50 €/kg
Zmes korenia na Fašírky 23g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
34,35 €/kg
Zmes korenia na Punč 10g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
99,00 €/kg
 Korenie Škorica celá 17g Kotányi
1 ks
Indonézia
1,49 €
87,65 €/kg
Zmes korenia na cestoviny s paradajkami a bazalkou 20g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
49,50 €/kg
Citrónová kôra krájaná sušená 14g Kotányi
1 ks
Španielsko
0,79 €
56,43 €/kg
Zmes korenia Mlynček Pestrá zmes 45g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,39 €
53,11 €/kg
Korenie Škorica mletá 25g Kotányi
1 ks
Indonézia
1,19 €
47,60 €/kg
Zmes korenia Mlynček Chai Moment 63g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
42,70 €/kg
Zmes korenia Batáty - sladké zemiaky 20g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
39,50 €/kg
Zmes korenia na Perníčky 27g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,19 €
44,07 €/kg
Zmes korenia na steak 1050g KOTÁNYI
1 ks
Rakúsko
11,89 €
11,32 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Korenie mix s údeným korením Mlynček 42g Kotányi
Korenie mix s údeným korením Mlynček 42g Kotányi
2,99 € s 19% DPH