Korenie Chilli vlákna 45g Kotányi

1 ks
Indonézia
Krajina pôvodu Indonézia
Kategória Zmesi korenia
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 122,00 €
Na sklade viac ako 10 ks
5,49 € s 19% DPH
Korenie Chilli vlákna 45g Kotányi

Chili vlákna sa najčastejšie používajú na dekoráciu pokrmov. Použiť ich môžete k cestovinám, polievkam, omáčkam …

SKLADOVANIE
  • Skladujte v suchu.
  • Pri izbovej teplote

 

Zloženie
Chili vlákna
Podobné produkty
Dip alioli s medvedím cesnakom 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie 4 farieb celé 360g Lunys
1 ks
Slovensko
9,99 €
27,75 €/kg
Gril Burger, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Cesnakový mix s údenou soľou Mlynček 56g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
53,39 €/kg
Korenie Perníkové 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,85 €
42,50 €/kg
Korenie BIO Stredomorské bylinky 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Korenie BIO Minútky na mäso 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
49,50 €/kg
Gril Hydina, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie Provensálske LUNYS 200g
1 ks
Grécko
4,19 €
20,95 €/kg
Korenie Pyramídky Varené víno 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Dip bylinkový s mätou 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
44,50 €/kg
Korenie Pyramídky Sviečková omáčka 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Korenie Pyramídky Punč 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Hranolky pečené, koreninová soľ 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie Halászlé 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Gril Bravčové, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Gril Steak, koreninový prípravok bez soli, 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Bataty pečené, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Dip chilli s Jalapenos 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Koreniaca zmes na kura 900g Hügli
1 ks
Česká republika
13,79 €
15,32 €/kg
Korenie Kurkuma mletá 35g Kotányi
1 ks
Indonézia
1,15 €
32,86 €/kg
Korenie Cibuľa granulovaná 22g Kotányi
1 ks
India
0,79 €
35,91 €/kg
Korenie mix s údeným korením Mlynček 42g Kotányi
Očakávame 28.09.
1 ks
2,99 €
71,19 €/kg
Zmes korenia Kentucky krídelká 45g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
17,56 €/kg
Korenie Škorica cejlónska 15g Kotányi
1 ks
Srí Lanka
0,99 €
66,00 €/kg
Cukrová posýpka Mlynček Škoricový sen 70g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
38,43 €/kg
Korenie Kardamóm mletý 10g Kotányi
1 ks
Guatemala
1,39 €
139,00 €/kg
Údená Soľ s morskou soľou Mlynček 95g Kotányi
1 ks
Taliansko
2,99 €
31,47 €/kg
Zmes korenia na steak 1050g KOTÁNYI
1 ks
Rakúsko
11,89 €
11,32 €/kg
Zmes korenia Tandoori India 25g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
31,60 €/kg
Zmes korenia Korea BBQ 25g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
31,60 €/kg
Čili mix s údenou soľou Mlynček 53g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
56,41 €/kg
Korenie Klinček celý 14g Kotányi
1 ks
Madagaskar
1,49 €
106,43 €/kg
Korenie Badián celý 8g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,19 €
148,75 €/kg
Olej v spreji maslová príchuť 500ml Kotányi
1 ks
Nemecko
8,19 €
16,38 €/LIT
Zmes korenia Kurkuma chilli & kardamóm 20g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,89 €
44,50 €/kg
Korenie Štvorfarebné korenie Mlynček 35g Kotányi
1 ks
Indonézia
2,39 €
68,29 €/kg
Zmes korenia na ryžu 25g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
39,60 €/kg
Zmes korenia na Ryby 26g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
38,08 €/kg
Korenie Cibuľa granulovaná 22g Kotányi
1 ks
India
0,79 €
35,91 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Korenie Chilli vlákna 45g Kotányi
Korenie Chilli vlákna 45g Kotányi
5,49 € s 19% DPH