Zmes korenín Pečené kura 30g Mäspoma

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Zmesi korenia
Množstvo v kartóne 20 ks
Cena za kg 23,00 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,69 € s 19% DPH
Zmes korenín Pečené kura 30g Mäspoma

Mäspoma Pečené kura 30 g

Popis

Vlastnosti
  • Slovenský výrobca

Značka

Mäspoma

Skladovanie
  • Skladujte v suchu a chráňte pred priamym slnečným žiarením.
  • Pri izbovej teplote

Zloženie

Soľ (max. 60%), Paprika sladká, Rasca, Cibuľa, Korenie čierne, Zvýrazňovač chuti (E 621), Majorán, Rozmarín, Cesnak, Tymian, Chilli

Výrobok môže obsahovať: zeler, horčicu, sezam, glutén, sója, vajcia, mlieko, arašidy, orechy, vlčí bôb
Obsah balenia

30 g - Tepelne utesnené

Rozmery
Výška regálu: 145 mm
Šírka regálu: 109 mm
Hĺbka regálu: 8 mm

 

Hmotnosť
Brutto hmotnosť: 33 g

 

Podobné produkty
Korenie Perníkové 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,85 €
42,50 €/kg
Gril Hydina, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Koreniaca zmes na kura 900g Hügli
1 ks
Česká republika
13,79 €
15,32 €/kg
Hranolky pečené, koreninová soľ 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie 4 farieb celé 360g Lunys
1 ks
Slovensko
9,99 €
27,75 €/kg
Korenie Chilli vlákna 45g Kotányi
1 ks
Indonézia
5,49 €
122,00 €/kg
Korenie BIO Minútky na mäso 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
49,50 €/kg
Dip chilli s Jalapenos 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Dip bylinkový s mätou 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
44,50 €/kg
Korenie Pyramídky Sviečková omáčka 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Gril Bravčové, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Gril Burger, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Dip alioli s medvedím cesnakom 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie BIO Stredomorské bylinky 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Bataty pečené, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie Pyramídky Punč 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Gril Steak, koreninový prípravok bez soli, 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Cesnakový mix s údenou soľou Mlynček 56g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
53,39 €/kg
Korenie Provensálske LUNYS 200g
1 ks
Grécko
4,19 €
20,95 €/kg
Korenie Halászlé 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Korenie Kurkuma mletá 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
31,60 €/kg
Sezamové semienka biele 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Korenie BIO Bazalka 9g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
76,66 €/kg
Zmes korenín grilovacia 50g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
13,80 €/kg
Korenie Muškátový oriešok celý 3ks Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,85 €
94,45 €/kg
Obaľovacia zmes - kukuričná s cibuľou a cesnakom 220g Mäspoma
1 ks
Slovensko
2,99 €
13,59 €/kg
-20%
Korenie Rasca celá 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,49 €
0,39 €
15,60 €/kg
Gril Bravčové, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
-24%
Zmes korenín Jablkový závin 50g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
0,60 €
12,00 €/kg
Zmes korenia Perník 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
27,60 €/kg
Mäspoma spol. s r.o.
T.G.Masaryka 8/955 960 01 Zvolen Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Korenie BIO Chilli drvené 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Bataty pečené, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie Muškátový oriešok celý 3ks Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,85 €
94,45 €/kg
Zmes korenín Pečené kura 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
23,00 €/kg
Obaľovacia zmes–kukuričná s bylinkami 220g Mäspoma
1 ks
Slovensko
2,99 €
13,59 €/kg
Korenie Paprika sladká lahôdková 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
27,60 €/kg
Korenie BIO Paprika sladká mletá 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,29 €
64,50 €/kg
Džemko 2:1, želírovač na sladké ovocie 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,95 €
38,00 €/kg
Marináda suchá Med s Chrenom 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
39,60 €/kg
Korenie Klinček celý 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,05 €
52,50 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Zmes korenín Pečené kura 30g Mäspoma
Zmes korenín Pečené kura 30g Mäspoma
0,69 € s 19% DPH