Zeko, prípravok na nakladanie uhoriek a zeleniny 100g Mäspoma

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Na zaváranie
Množstvo v kartóne 50 ks
Cena za kg 4,90 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,49 € s 19% DPH
Zeko, prípravok na nakladanie uhoriek a zeleniny 100g Mäspoma
Vlastnosti
  • Sterilizovať
  • Bez konzervačných látok
  • Tradičná receptúra
  • Vyrobené na Slovensku
Značka
  • Mäspoma
Krajina pôvodu
  • Slovensko
Skladovanie
  • Skladujte v suchu a chráňte pred priamym slnečným žiarením.
  • Pri izbovej teplote
Príprava a použitie

Návod na použitie:
Nálev: 1,75 l vody, 0,5 l ocot (8%-ný), Zeko 100 g.

Postup
1. Uvaríme vodu s octom a vsypeme obsah vrecúška Zeko. Ak chceme mať sladkokyslé uhorky, pridáme do nálevu 120-150 g cukru. Povaríme 5 minút.
2. Čisté uhorky naložíme do pohárov, môžeme pridať na kolieska nakrájanú mrkvu, cibuľu, strúčik cesnaku, kúsok kôpru alebo chrenu. Naplnené poháre zalejeme horúcim nálevom a uzavrieme viečkom.
3. Sterilizujeme podľa veľkosti pohárov 20-25 minút pri teplote 85°C, potom vyberieme otočíme hore dnom a necháme vychladnúť. Ak nakladáme zeleninu alebo huby, krátko ich najprv povaríme v slanej vode, necháme vychladnúť a potom naložíme ako uhorky.

Obsah postačí na 7 litrových pohárov (9 pohárov s obsahom 0,72 l).

Zvlhnutie alebo stvrdnutie vrecka nemá vplyv na kvalitu výrobku.

Zloženie
  • Jedlá soľ, Horčica, Koriander, Bobkový list, Kôpor, Korenie čierne, Klinčeky, Korenie nové, Chilli paprika
Alergény
  • Výrobok môže obsahovať: lepok, sezam, zeler.
Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: 100g

Podobné produkty
Džemko 2:1, želírovač na sladké ovocie 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,95 €
38,00 €/kg
Nakladač, prípravok na nakladanie uhoriek a zeleniny 100g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,49 €
4,90 €/kg
Korenie Chilli papričky mleté 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,65 €
32,50 €/kg
Gril Hydina, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Nakladač, prípravok na nakladanie uhoriek a zeleniny 100g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,49 €
4,90 €/kg
-22%
Korenie Bobkový list 10g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,45 €
0,35 €
35,00 €/kg
Zmes korenín Zelenina grilovaná 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
-24%
Korenie Čierne celé korenie 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,85 €
0,65 €
32,50 €/kg
Korenie Muškátový orech mletý 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,15 €
57,50 €/kg
Korenie BIO Stredomorské bylinky 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Korenie BIO Chilli drvené 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Korenie Chilli papričky celé 7g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
98,57 €/kg
Mäspoma spol. s r.o.
T.G.Masaryka 8/955 960 01 Zvolen Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Šaláty čierny sezam, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Zmes korenín Čína 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
27,60 €/kg
Zmes korenín grilovacia 50g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
13,80 €/kg
Korenie BIO Bazalka 9g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
76,66 €/kg
Korenie Škorica mletá 20g Mäspoma
Očakávame 01.10.
1 ks
0,55 €
27,50 €/kg
Korenie Klinček celý 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,05 €
52,50 €/kg
-18%
Korenie Nové celé korenie 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,55 €
0,45 €
30,00 €/kg
Gril Steak, koreninový prípravok bez soli, 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Marináda suchá Kari 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
39,60 €/kg
Dip chilli s Jalapenos 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Zeko, prípravok na nakladanie uhoriek a zeleniny 100g Mäspoma
Zeko, prípravok na nakladanie uhoriek a zeleniny 100g Mäspoma
0,49 € s 19% DPH