Džemko 2:1, želírovač na sladké ovocie 25g Mäspoma

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Na zaváranie
Množstvo v kartóne 35 ks
Cena za kg 38,00 €
Na sklade viac ako 100 ks
0,95 € s 19% DPH
Džemko 2:1, želírovač na sladké ovocie 25g Mäspoma

Mäspoma Džemko 2:1 želírovač na sladké ovocie 20 g

1 kg ovocia : 0,5 kg cukru/kratšie varenie = viacej vitamínov.

Značka
  • Mäspoma
Skladovanie
  • Skladujte na suchom mieste, chránenom pred priamym účinkom slnečného žiarenia.
  • Pri izbovej teplote
Príprava a použitie
  • Vhodný na prípravu ovocných džemov a marmelád zo sladkého a stredne kyslého ovocia (marhule, jahody, slivky, atď). 1. Ovocia podľa potreby spracujeme (odstránime šupky, jadierka, kôstky, nakrájame, rozomelieme príp. prepasírujeme). 2. Odvážime 1 kg spracovaného ovocia, Džemko Mäspoma 1:1 zmiešame s 2 lyžičkami pripraveného cukru, pridáme k ovociu a v širšom hrnci privedieme do varu. 3. Vo vriacej zmesi rozpustíme zvyšný cukor. Necháme dôkladne variť 5 minút. Nevaríme dlhšie ako je potrebné, pretože vysoká teplota ničí vitamíny. Po odstavení nalievame horúci džem do čistých pohárov. 4. Poháre uzavriem viečkom a otočíme hore snom asi na 10 Minút.

Zloženie
  • Dextróza, Želírujúca látka: agar, Regulátor kyslosti: kyselina citrónová, Chemická konzervačná látka: kyselina sorbová, Protipeniaca látka: palmový tuk, Výrobok môže obsahovať: horčicu, sezam, zeler
Alergény
  • môže obsahovať zeler, horčicu, sezamové semienka
Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: 25g

Podobné produkty
Nakladač, prípravok na nakladanie uhoriek a zeleniny 100g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,49 €
4,90 €/kg
Zeko, prípravok na nakladanie uhoriek a zeleniny 100g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,49 €
4,90 €/kg
Gril Hydina, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie Chilli papričky celé 7g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
98,57 €/kg
Korenie Paprika sladká lahôdková 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
27,60 €/kg
Korenie Chilli papričky mleté 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,65 €
32,50 €/kg
Korenie Škorica mletá 20g Mäspoma
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
0,55 €
27,50 €/kg
Zmes korenín Divina 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
27,60 €/kg
Zmes korenín Živánka 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
27,60 €/kg
Zmes korenín Pečené kura 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
23,00 €/kg
Korenie Pažítka 5g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,65 €
130,00 €/kg
Korenie BIO Paprika sladká mletá 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,29 €
64,50 €/kg
Mäspoma spol. s r.o.
T.G.Masaryka 8/955 960 01 Zvolen Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Gril Hydina, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie Halászlé 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Korenie biele mleté 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,95 €
47,50 €/kg
-24%
Zmes korenín Jablkový závin 50g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
0,60 €
12,00 €/kg
Korenie BIO Rasca mletá 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
39,60 €/kg
Korenie Majorán 7g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,39 €
55,71 €/kg
Korenie Chilli papričky celé 7g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
98,57 €/kg
Sezamové semienka biele 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Korenie Škorica mletá 20g Mäspoma
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
0,55 €
27,50 €/kg
Korenie BIO Paprika sladká mletá 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,29 €
64,50 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Džemko 2:1, želírovač na sladké ovocie 25g Mäspoma
Džemko 2:1, želírovač na sladké ovocie 25g Mäspoma
0,95 € s 19% DPH