Cottage cheese 5% 200g Melina

1 ks
Poľsko
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Mozzarella a cottage
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 4,95 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,99 € s 19% DPH
Cottage cheese 5% 200g Melina

Melina Cottage cheese 5% ,čerstvý syr so sladkou smotanou . Hmotnosť / Objem balenia:200g.

Cottage cheese, čerstvý syr so sladkou smotanou.

Skladovanie

Spotrebujte do: dátum a číslo výrobnej šarže na viečku. Skladujte pri teplote od +2 °C do +8 °C. Po otvorení uchovajte v chladničke a spotrebujte do 24 hodín.

 

Vážení zákazníci,
neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť len ilustračný a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem. 

Zloženie

Zloženie

Tvarohové zrno, pasterizovaná smotana  39,5%, soľ.

 

Alergény
MLIEKO.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 101,00
Energetická hodnota [KJ]: 423,00
Tuky [Gram]: 5,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 3,00
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 3,00
z toho cukry [Gram]: 2,80
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 11,00
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,50

 

Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia:200g.

Podobné produkty
Cottage cheese biely RAJO 180g
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Mozzarella Burrata 125g Gioiella
1 ks
Taliansko
3,19 €
25,52 €/kg
Mozzarella Alpinetta 100g Jäger
1 ks
Nemecko
1,19 €
11,90 €/kg
Mozzarella Fior di Latte 2,5kg Pettinicchio
1 ks
Taliansko
29,29 €
11,72 €/kg
Mozzarella GALBANI BEZLAKTÓZOVÁ 100g
Očakávame 29.09.
1 ks
Taliansko
1,59 €
15,90 €/kg
Cottage cheese BEZLAKTÓZOVÝ biely RAJO 180g
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Mozzarella Tyčinky údené Bianca 85g Moravia
1 ks
Česká republika
1,49 €
17,53 €/kg
Mozzarella PIZZA GRANDE cca 2,75kg
1 ks
Poľsko
15,99 €
5,89 €/kg
Cottage cheese chilli 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Mozzarella Burrata 150g Galbani
1 ks
Taliansko
3,39 €
22,60 €/kg
Mozzarella Mini di latte di Bufala 150g Galbani
1 ks
Taliansko
3,29 €
26,32 €/kg
Mozzarella Perline vedro 1kg Galbani
1 ks
Česká republika
11,79 €
11,79 €/kg
Mozzarella Mini 150g Galbani
1 ks
Česká republika
2,09 €
13,93 €/kg
Mozzarella Monteverdi strúhaná 1kg Jäger
1 ks
Nemecko
10,39 €
10,39 €/kg
Cottage cheese biely XXL 380g Rajo
1 ks
Slovensko
2,59 €
6,82 €/kg
Cottage cheese pažítka 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Mozzarella Monteverdi Del Carlo blok 1kg Jäger
Dočasne nedostupné
1 ks
9,49 €
9,49 €/kg
Mozzarella Protein Classic 125g Zott
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
15,92 €/kg
Cottage High protein natur 200g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
8,45 €/kg
Mozzarella 100g Galbani
Očakávame 29.09.
1 ks
Česká republika
1,35 €
13,50 €/kg
Syr Eidam 250g Melina
1 ks
Poľsko
3,29 €
13,16 €/kg
Smotana na varenie 10% 500ml MELINA
1 ks
Poľsko
1,79 €
3,58 €/LIT
Maslo 82% 250g Melina
1 ks
Poľsko
2,49 €
9,96 €/kg
Syr Mozzarella strúhaný 100g Melina
1 ks
Poľsko
1,09 €
10,90 €/kg
-20%
Bravčová masť 500g Melina
1 ks
Poľsko
1,99 €
1,59 €
3,18 €/kg
Syr 45% Tehla cca 3kg Melina
1 kg
Poľsko
5,89 €
5,89 €/kg
Syr 45% Strúhaná Tehla 2kg Melina
1 ks
Poľsko
11,69 €
5,85 €/kg
Cottage cheese 5% 200g Melina
1 ks
Poľsko
0,99 €
4,95 €/kg
Syr Gouda 250g Melina
1 ks
Poľsko
3,29 €
13,16 €/kg
Syr Eidam strúhaný 100g Melina
1 ks
Poľsko
1,09 €
10,90 €/kg
Syr Eidam strúhaný 100g Melina
1 ks
Poľsko
1,09 €
10,90 €/kg
Syr 45% Strúhaná Tehla 2kg Melina
1 ks
Poľsko
11,69 €
5,85 €/kg
Kefír 400g Melina
1 ks
Poľsko
0,89 €
2,22 €/kg
Syr 45% Tehla cca 3kg Melina
1 kg
Poľsko
5,89 €
5,89 €/kg
Maslo 82% 250g Melina
1 ks
Poľsko
2,49 €
9,96 €/kg
Syr Emdamer 250g Melina
1 ks
Poľsko
3,49 €
13,96 €/kg
Mozzarella PIZZA GRANDE cca 2,75kg
1 ks
Poľsko
15,99 €
5,89 €/kg
Bryndza Slovenská chránená 125g Kluknavská
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
15,92 €/kg
-20%
Bravčová masť 500g Melina
1 ks
Poľsko
1,99 €
1,59 €
3,18 €/kg
Syr Mozzarella strúhaný 100g Melina
1 ks
Poľsko
1,09 €
10,90 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Cottage cheese 5% 200g Melina
Cottage cheese 5% 200g Melina
0,99 € s 19% DPH