Mozzarella Fior di Latte 2,5kg Pettinicchio

1 ks
Taliansko
Pettinicchio Mozzarella Fior di Latte. Talianská mozzarella z pasterizovaného kravského mlieka určená na pizzu, vo forme hrubších rezancov Hmotnosť /Objem balenia: 2,5kg
Krajina pôvodu Taliansko
Kategória Mozzarella a cottage
Množstvo v kartóne 4 ks
Cena za kg 11,72 €
Na sklade viac ako 10 ks
29,29 € s 19% DPH
Mozzarella Fior di Latte 2,5kg Pettinicchio

Talianska mozzarella z pasterizovaného kravského mlieka určená na pizzu, vo forme hrubších rezancov (Taglio Napoli)



  • Skladovanie: Minimálna trvanlivosť je uvedená na obale, skladujte pri teplote do +4°C
Zloženie

Zloženie výrobku: pasterizované MLIEKO, jedlá soľ, mikrobiálne syridlo, baktérie MLIEČNEHO kvasenia

Alergény (zoznam zložiek): MLIEKO

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 307
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1276
Tuky [Gram] 23
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 15
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 1
z toho cukry [Gram] 1
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 24
Soľ (NaCl) [Gram] 1.2
Obsah balenia

Hmotnosť /Objem balenia: 2,5kg

Podobné produkty
Syr Fiordilatte strúhaný 2kg Latteria Sorrentina
1 ks
Taliansko
21,99 €
11,00 €/kg
Cottage cheese chilli 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Mozzarella 100g Galbani
Očakávame 29.09.
1 ks
Česká republika
1,35 €
13,50 €/kg
Mozzarella Burrata 150g Galbani
1 ks
Taliansko
3,39 €
22,60 €/kg
Mozzarella PIZZA GRANDE cca 2,75kg
1 ks
Poľsko
15,99 €
5,89 €/kg
Cottage cheese 5% 200g Melina
1 ks
Poľsko
0,99 €
4,95 €/kg
Mozzarella Mini 150g Galbani
1 ks
Česká republika
2,09 €
13,93 €/kg
Mozzarella Burrata 125g Gioiella
1 ks
Taliansko
3,19 €
25,52 €/kg
Mozzarella Mini di latte di Bufala 150g Galbani
1 ks
Taliansko
3,29 €
26,32 €/kg
Cottage cheese biely RAJO 180g
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Mozzarella Alpinetta 100g Jäger
1 ks
Nemecko
1,19 €
11,90 €/kg
Mozzarella Monteverdi Del Carlo blok 1kg Jäger
Dočasne nedostupné
1 ks
9,49 €
9,49 €/kg
Mozzarella Monteverdi strúhaná 1kg Jäger
1 ks
Nemecko
10,39 €
10,39 €/kg
Cottage High protein natur 200g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
8,45 €/kg
Cottage cheese pažítka 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Mozzarella Perline vedro 1kg Galbani
1 ks
Česká republika
11,79 €
11,79 €/kg
Cottage cheese BEZLAKTÓZOVÝ biely RAJO 180g
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Mozzarella Protein Classic 125g Zott
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
15,92 €/kg
Mozzarella GALBANI BEZLAKTÓZOVÁ 100g
Očakávame 29.09.
1 ks
Taliansko
1,59 €
15,90 €/kg
Cottage cheese biely XXL 380g Rajo
1 ks
Slovensko
2,59 €
6,82 €/kg
Mozzarella Fior di Latte 2,5kg Pettinicchio
1 ks
Taliansko
29,29 €
11,72 €/kg
GRANAROLO S.p.A.
Via Cadriano, 27/2, 401 27   Bologna, Talianskoviac informácií o distribútorovi
Mozzarella Fior di Latte 2,5kg Pettinicchio
1 ks
Taliansko
29,29 €
11,72 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mozzarella Fior di Latte 2,5kg Pettinicchio
Mozzarella Fior di Latte 2,5kg Pettinicchio
29,29 € s 19% DPH