Mozzarella Perline vedro 1kg Galbani

1 ks
Česká republika
GALBANI Mozzarella Perline vedro. Hmotnosť/ Objem balenia: 1kg.
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Mozzarella a cottage
Množstvo v kartóne 4 ks
Cena za kg 11,79 €
Na sklade viac ako 10 ks
11,79 € s 19% DPH
Mozzarella Perline vedro 1kg Galbani

GALBANI Mozzarella Perline vedro 1kg, Jemné malé guľôčky mozzarelly. Mäkký nezrejúci parený syr v slanom náleve.

  • Skladovanie: Skladujte pri teplote 2-7°C
Zloženie

Zloženie výrobku: Plnotučné pasterizované mlieko , Jedlá soľ, Regulátor kyslosti: kyselina citrónová

Alergény (zoznam zložiek): Mlieko

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 225
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 935
Tuky [Gram] 17
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 12
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 1
z toho cukry [Gram] 0.5
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 17
Soľ (NaCl) [Gram] 0.7
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 1kg.

Podobné produkty
Mozzarella Protein Classic 125g Zott
Očakávame 29.09.
1 ks
Nemecko
1,99 €
15,92 €/kg
Cottage cheese 5% 200g Melina
1 ks
Poľsko
0,99 €
4,95 €/kg
Mozzarella GALBANI BEZLAKTÓZOVÁ 100g
Očakávame 29.09.
1 ks
Taliansko
1,59 €
15,90 €/kg
Mozzarella 100g Galbani
Očakávame 29.09.
1 ks
Česká republika
1,35 €
13,50 €/kg
Cottage cheese biely XXL 380g Rajo
1 ks
Slovensko
2,59 €
6,82 €/kg
Mozzarella Mini 150g Galbani
1 ks
Česká republika
2,09 €
13,93 €/kg
Mozzarella Burrata 150g Galbani
1 ks
Taliansko
3,39 €
22,60 €/kg
Mozzarella Monteverdi Del Carlo blok 1kg Jäger
Dočasne nedostupné
1 ks
9,49 €
9,49 €/kg
Cottage High protein natur 200g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
8,45 €/kg
Mozzarella Fior di Latte 2,5kg Pettinicchio
1 ks
Taliansko
29,29 €
11,72 €/kg
Mozzarella Burrata 125g Gioiella
1 ks
Taliansko
3,19 €
25,52 €/kg
Cottage cheese pažítka 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Mozzarella Mini di latte di Bufala 150g Galbani
1 ks
Taliansko
3,29 €
26,32 €/kg
Cottage cheese biely RAJO 180g
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Mozzarella PIZZA GRANDE cca 2,75kg
1 ks
Poľsko
15,99 €
5,89 €/kg
Mozzarella Tyčinky údené Bianca 85g Moravia
1 ks
Česká republika
1,49 €
17,53 €/kg
Mozzarella Monteverdi strúhaná 1kg Jäger
1 ks
Nemecko
10,39 €
10,39 €/kg
Cottage cheese BEZLAKTÓZOVÝ biely RAJO 180g
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Mozzarella Alpinetta 100g Jäger
1 ks
Nemecko
1,19 €
11,90 €/kg
Cottage cheese chilli 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Mozzarella Perline vedro 1kg Galbani
1 ks
Česká republika
11,79 €
11,79 €/kg
Syr Gran Gusto strúhaný 40g Galbani
1 ks
Poľsko
1,69 €
42,25 €/kg
Mozzarella GALBANI BEZLAKTÓZOVÁ 100g
Očakávame 29.09.
1 ks
Taliansko
1,59 €
15,90 €/kg
Mozzarella Mini 150g Galbani
1 ks
Česká republika
2,09 €
13,93 €/kg
Mascarpone Galbani 500g
1 ks
Taliansko
5,89 €
11,78 €/kg
Mozzarella Burrata 150g Galbani
1 ks
Taliansko
3,39 €
22,60 €/kg
Mozzarella čerešničky náleve 1000g Galbani
1 ks
Taliansko
11,79 €
11,79 €/kg
Mozzarella 100g Galbani
Očakávame 29.09.
1 ks
Česká republika
1,35 €
13,50 €/kg
Syr Grana Padano DOP strúhaný 1kg Galbani
1 ks
Taliansko
26,69 €
26,69 €/kg
Mascarpone Galbani 250 g
1 ks
Taliansko
3,19 €
12,76 €/kg
Syr tavený Ementál 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Mliečna ryža karamel 175g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
5,66 €/kg
Mliečna ryža čokoláda kokos 175g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
5,66 €/kg
Syr tavený Jemný 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Termix extra vanilka čoko 130g Kunín
1 ks
Česká republika
1,02 €
7,87 €/kg
Mozzarella Perline vedro 1kg Galbani
1 ks
Česká republika
11,79 €
11,79 €/kg
Termix extra vanilka jahoda 130g Kunín
1 ks
Česká republika
1,02 €
7,87 €/kg
Syr tavený Bleu s modrou plesňou 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Syr tavený Camembert 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Syr tavený so šunkou 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mozzarella Perline vedro 1kg Galbani
Mozzarella Perline vedro 1kg Galbani
11,79 € s 19% DPH