Activia jogurtový nápoj jahoda a kiwi 280g Danone VÝPREDAJ

1 ks
Activia Probiotický jogurtový nápoj jahoda a kiwi 280 g
Kategória Mliečné a jogurtové nápoje
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za kg 1,24 €
Momentálne nedostupný
0,35 € s 5% DPH
1,39 €
Activia jogurtový nápoj jahoda a kiwi 280g Danone VÝPREDAJ

Myslíte na svoje zdravie aj keď nestíhate. Activia jogurtový nápoj s probiotikami v uzatvárateľnej fľaštičke vám k tomu pomôže. Vďaka svojmu praktickému baleniu si ho môžete vziať so sebou na cesty aj na desiatu. Tak na zdravie!

VLASTNOSTI
  • Dobrý pocit vo vnútri
  • 4 miliardy probiotík
  • Bifidus actiregularis
SKLADOVANIE
  • Spotrebujte do: uvedené v hornej časti fľašky. Skladujte od 2°C do 8°C. Po otvorení ihneď spotrebujte.
  • Chladené
PRÍPRAVA A POUŽITIE
  • Pred otvorením zatrepte.

Zloženie

Odstredené mlieko, Cukor, Smotana, Jahody 2,4 %, Kiwi 0,6 %, Citrusová vláknina, Prírodné arómy, Mliečne bielkoviny, Jogurtové kultúry a Bifidus ActiRegularis® CNCM I-2494 v počte min. 4x10⁹/100 g, Koncentrovaná citrónová šťava

VÝŽIVOVÉ HODNOTY 100 G
Energia 253 kJ/60 kcal
Tuky 0,9 g
z toho Nasýtené mastné kyseliny 0,5 g
Sacharidy 10,0 g
z toho Cukry 9,9 g
Bielkoviny 2,9 g
Soľ 0,11 g
Vápnik 105 mg
*% 13
*referenčného príjmu  
Balenie = 280 g (1,4 porcie)  
ALERGÉNY
Obilniny obsahujúce lepok: Môže obsahovať
Mlieko: Obsahuje
Sezam: Môže obsahovať

Môže obsahovať stopy lepku a sezamu.

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 280 g 

Podobné produkty
Activia jogurtový nápoj jahoda a kiwi 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
4,96 €/kg
Activia jogurtový nápoj Jahoda/cereálie 270g Danone
Dočasne nedostupné
1 ks
1,39 €
5,15 €/kg
Activia nápoj bez prid. cukru broskyňa/ananás 270g
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,78 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel biely 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
0,70 €/ks
Jogurtový nápoj kozí jahoda 500ml Farma Bardy
1 ks
Slovensko
2,59 €
5,18 €/LIT
Jogurtový nápoj Actimel Jahoda-Granátové jablko 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Triple Action Broskyňa - Marakuja 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Activia jogurtový nápoj Cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Jogurtový nápoj kozí natural 500ml Farma Bardy
1 ks
Slovensko
2,49 €
4,98 €/LIT
Jogurtový nápoj Actimel Kids jahoda banán 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
6,97 €/liter
Activia jogurtový nápoj čučoriedka 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-50%
Jogurtový nápoj Actimel Kids jahoda banán 4x100g Danone VÝPREDAJ
1 BA
Belgicko
2,79 €
1,40 €
1,40 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel jahoda 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Activia jogurtový nápoj lesné plody 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
Activia jog. nápoj malina gran. jablko 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
4,96 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Jahoda RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Vanilka RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Mango RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Activia nápoj bez pridaného cukru jablko/čerešňa 270g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
4,78 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Čučoriedka-Černica 4x100g Danone
1 BA
2,79 €
2,79 €/kg
Activia jogurtový nápoj čučoriedka 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
Activia nápoj bez prid. cukru broskyňa/ananás 270g
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,78 €/kg
Activia jogurt biely DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
4,98 €/kg
Spotrebujte do 5.10.26 Spotreba 5.10.26
-75%
Activia jogurtový nápoj jahoda a kiwi 280g Danone VÝPREDAJ
1 ks
1,39 €
0,35 €
1,24 €/kg
Momentálne nedostupný
Activia jogurtový nápoj Jahoda/cereálie 270g Danone
Dočasne nedostupné
1 ks
1,39 €
5,15 €/kg
Activia nápoj bez pridaného cukru jablko/čerešňa 270g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
4,78 €/kg
Activia jogurtový nápoj Cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Activia jog. nápoj malina gran. jablko 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
4,96 €/kg
-34%
Activia jogurt čučoriedka DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Activia jogurt biely sladený DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
Danone s.r.o.
Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
-30%
Kostíci barvíci jogurt vanilkový DANONE 109g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,69 €
6,33 €/kg
Nápoj mandľový nesladený ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Hami Mliečna kaša piškótová so 7 obilninami na dobrú noc 210g
1 ks
Poľsko
3,59 €
17,10 €/kg
Alpro Sójový nápoj s vanilkovou príchuťou 1l
1 ks
Francúzsko
3,49 €
3,49 €/LIT
Alpro High Protein sój. nápoj sla.kar. káva 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Activia jogurt jahoda DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
Activia jogurtový nápoj čučoriedka 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
-34%
Jogurt Fantasia jahoda 118g Danone
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,51 €/kg
Nápoj kokosový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
-22%
Activia jogurt biely zrejúci v tégliku 280g Danone
1 ks
Rumunsko
1,29 €
1,00 €
3,57 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Activia jogurtový nápoj jahoda a kiwi 280g Danone VÝPREDAJ
Activia jogurtový nápoj jahoda a kiwi 280g Danone VÝPREDAJ
0,35 € s 5% DPH
1,39 €