Nápoj jogurtový zakysaný jahoda banán 290g Danone

1 ks
Poľsko
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Mliečné a jogurtové nápoje
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 4,45 €
Na sklade viac ako 1 ks
1,29 € s 5% DPH
Nápoj jogurtový zakysaný jahoda banán 290g Danone

Danone Zakysaný jogurtový nápoj jahoda a banán 290 g

POPIS

Lahodný zakysaný jogurtový nápoj vhodný so sebou na cesty aj na desiatu vďaka uzatvárateľnej fľaštičke, ktorá je navyše 100% recyklovateľná.

290 g e (=274 ml).

ZNAČKA

Danone

SKLADOVANIE
  • Spotrebujte do: pozri viečko. Skladujte od 2°C do 8°C.
  • Chladené

 

Zloženie

Odstredené mlieko 39 %, Voda, Cukor, Sušená sladká srvátka, Smotana, Škrob, Jahodové pyré z koncentrátu 0,5 %, Banánové pyré 0,4 %, Modifikovaný škrob, Jogurtové kultúry, Aróma, Prírodná aróma, Regulátory kyslosti (kyselina citrónová, citran sodný)

VÝŽIVOVÉ HODNOTY 100 G
Energia283 kJ / 67 kcal
Tuky0,8 g
z toho Nasýtené mastné kyseliny0,5 g
Sacharidy13,2 g
z toho Cukry12,1 g
Bielkoviny1,6 g
Soľ0,06 g

 

ALERGÉNY
Obilniny obsahujúce lepok: Môže obsahovať Mlieko: Obsahuje Sezam: Môže obsahovať

 

 

Môže obsahovať stopy lepku a sezamu.

Obsah balenia

290 g - Plastová fľašaROZMERY
Výška regálu:
187 mm
Šírka regálu:
62 mm
Hĺbka regálu:
62 mm


HMOTNOSŤ
Brutto hmotnosť:
311 g

Podobné produkty
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Jog. nápoj kozí čučor. 500ml Farma Bardy VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
2,59 €
0,65 €
1,30 €/LIT
Momentálne nedostupný
Activia nápoj bez pridaného cukru jablko/čerešňa 270g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
4,78 €/kg
Activia jogurtový nápoj jahoda a kiwi 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
4,96 €/kg
Activia jogurtový nápoj čučoriedka 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
Activia jogurtový nápoj Cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Jogurtový nápoj kozí jahoda 500ml Farma Bardy
1 ks
Slovensko
2,59 €
5,18 €/LIT
Jogurtový Nápoj PROBIA Jahoda RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Triple Action Broskyňa - Marakuja 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Jogurtový nápoj kozí natural 500ml Farma Bardy
1 ks
Slovensko
2,49 €
4,98 €/LIT
Jogurtový nápoj Actimel Jahoda-Granátové jablko 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel jahoda 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,59 €
2,59 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Čučoriedka-Černica 4x100g Danone
1 BA
2,79 €
2,79 €/kg
Activia jog. nápoj malina gran. jablko 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
4,96 €/kg
Activia jogurtový nápoj lesné plody 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
Activia nápoj bez prid. cukru broskyňa/ananás 270g
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,78 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Vanilka RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Mango RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Activia jogurtový nápoj Jahoda/cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel biely 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
0,70 €/ks
Jogurtový nápoj Actimel Kids jahoda banán 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
6,97 €/liter
Nápoj jogurtový zakysaný jahoda banán 290g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,45 €/kg
Danone s.r.o.
Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Nápoj ovsený Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Hami sušienky jablko broskyňa 150g
1 ks
Taliansko
2,89 €
19,27 €/kg
Activia jogurt biely DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
4,98 €/kg
Nutrilon Advanced 1, 800g
1 ks
Írsko
17,59 €
21,99 €/kg
Hami Mliečna kaša piškótová so 7 obilninami na dobrú noc 210g
Očakávame 01.10.
1 ks
Poľsko
3,59 €
17,10 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Triple Action Broskyňa - Marakuja 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Puding sójový čokoláda 200g Alpro
1 ks
Belgicko
2,19 €
10,95 €/kg
Nápoj mandľový ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
YoPro Protein mliečny nápoj Vanilka 250ml Danone
1 ks
Španielsko
1,99 €
8,16 €/LIT
Activia jogurtový nápoj Cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Nápoj jogurtový zakysaný jahoda banán 290g Danone
Nápoj jogurtový zakysaný jahoda banán 290g Danone
1,29 € s 5% DPH