Jogurtový nápoj Actimel Kids jahoda banán 4x100g Danone VÝPREDAJ

1 BA
Belgicko
Krajina pôvodu Belgicko
Kategória Detská strava
Množstvo v kartóne 6 BA
Cena za kg 1,40 €
Na sklade viac ako 1 BA
1,40 € s 5% DPH
2,79 €
Jogurtový nápoj Actimel Kids jahoda banán 4x100g Danone VÝPREDAJ

Actimel Kids jogurtový nápoj s vitamínmi jahoda-banán 4 x 100 g (400 g)

Actimel je jogurtový nápoj, ktorý obsahuje 20 miliárd živých kultúr L. casei Danone. Naviac v každej fľaštičke Actimelu nájdeš kombináciu vitamínov B6 s 1/3 odporúčanej dennej dávky vitamínu D, ktoré prispievajú k správnej funkcii tvojho imunitného systému. Okrem vitamínov a živých kultúr je každá fľaštička Actimelu zdrojom vápnika.

Nepredávať oddelene.

4 x 100 g e = 400 g.

Skladovanie
  • Skladujte od 2 °C do 8 °C. Spotrebujte do: uvedené aj na viečku fľašky. Produkt môže byť uchovaný mimo chladničku pri izbovej teplote po dobu 6 hodín. Znovu neschladzovať.
  • Chladené
Príprava a použitie
  • Pred otvorením zatrepte.

Zloženie

Mlieko, Tekutý cukor, Jahodové pyré 1,3 %, Banánové pyré 0,8 %, Dextróza, Mliečne minerály, Prírodné arómy, Jogurtové kultúry a L. casei Danone CNCM I-1518 v počte min. 20 miliard (20 x 10⁹)/100 g, Vitamíny B6 a D

Výživové hodnoty 100 g
Energia301 kJ / 71 kcal
Tuky1,5 g
z toho Nasýtené mastné kyseliny1,0 g
Sacharidy10,7 g
z toho Cukry10,6 g
Bielkoviny2,8 g
Soľ0,10 g
Vitamíny a minerály
Vápnik120 mg
Vitamín B60,21 mg
Vitamín D1,67 µg
* Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)
Alergény

Mlieko

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 100 g 

Podobné produkty
Jogurtový nápoj Actimel Kids jahoda banán 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
6,97 €/liter
Chrumky kukuričné s ovocnou príchuťou 75g M-Snack
1 ks
Slovensko
0,79 €
10,53 €/kg
Capri-Sun Orange nesýtený ovocný nápoj 200ml
1 ks
Česká republika
0,69 €
3,45 €/LIT
Cestoviny detské Princess 300g Dalla costa
1 ks
Taliansko
3,19 €
10,63 €/kg
Beauty Sweeties ovocné želé Medvedíky 125g
1 ks
Nemecko
3,19 €
25,52 €/kg
Capri-Sun Fun Alarm ovocný nápoj 200ml
1 ks
Česká republika
0,69 €
3,45 €/LIT
Capri-Sun Safari Fruits ovocný nápoj 200ml
1 ks
Česká republika
0,69 €
3,45 €/LIT
Beauty Sweetie kyslé ovocné želé Mačičky 125g
1 ks
Nemecko
3,19 €
25,52 €/kg
Cestoviny detské Cars 300g Dalla costa
1 ks
Taliansko
3,09 €
10,30 €/kg
Capri-Sun Mystic Dragon ovocný nápoj 200ml
1 ks
Česká republika
0,69 €
3,45 €/LIT
-16%
Chrumky pre deti kukuričné 30g Rosie
1 ks
Slovensko
0,89 €
0,75 €
25,00 €/kg
-22%
Bear ovocné rolky Čierna ríbezla 20g
1 ks
1,09 €
0,85 €
42,50 €/kg
Chrumky kukuričné slané 100g M-Snack
1 ks
Slovensko
0,99 €
9,90 €/kg
Capri-Sun Multivitamin ovocný nápoj 200ml
1 ks
Česká republika
0,69 €
3,45 €/LIT
-22%
Bear ovocné rolky Jablko 20g
1 ks
1,09 €
0,85 €
42,50 €/kg
Cestoviny detské Mickey&Co 300g Dalla costa
1 ks
Taliansko
3,09 €
10,30 €/kg
Beauty Sweeties ovocné želé Motýliky 125g
1 ks
Nemecko
3,19 €
25,52 €/kg
-22%
Bear ovocné rolky Mango 20g
1 ks
1,09 €
0,85 €
42,50 €/kg
Chrumky pre deti bezgluténové s mrkvou BIOKIDS 55g
1 ks
Slovensko
1,19 €
21,64 €/kg
Chrumky kukuričné nesolené 100g M-Snack
1 ks
Slovensko
0,89 €
8,90 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Čučoriedka-Černica 4x100g Danone
1 BA
2,79 €
2,79 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel jahoda 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Kids jahoda banán 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
6,97 €/liter
Jogurtový nápoj Actimel Triple Action Broskyňa - Marakuja 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel biely 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
0,70 €/ks
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-50%
Jogurtový nápoj Actimel Kids jahoda banán 4x100g Danone VÝPREDAJ
1 BA
Belgicko
2,79 €
1,40 €
1,40 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Jahoda-Granátové jablko 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Danone s.r.o.
Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Hami Rizoto morčacie stehno,cuketa, hrášok 250g
1 ks
Poľsko
2,05 €
8,20 €/kg
Hami Zelenina s teľacím mäsom 250g
1 ks
Poľsko
2,05 €
8,20 €/kg
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-50%
Danette dezert vanilka DANONE 4x125g VÝPREDAJ
1 BA
Francúzsko
2,99 €
1,49 €
1,49 €/kg
-34%
Activia jogurt marhuľa DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Hami Bolonské špagety 250g
1 ks
Poľsko
2,79 €
11,16 €/kg
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
Spotrebujte do 18.10.26 Spotreba 18.10.26
-25%
Nutrilon Advanced 4, 800g VÝPREDAJ
1 ks
Írsko
17,59 €
13,19 €
16,49 €/kg
YoPro Protein mliečny nápoj Čokoláda 250ml Danone
1 ks
Španielsko
1,99 €
8,16 €/LIT
Jogurt sójový biely ALPRO 150g
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
Jogurt sójový čučoriedka ALPRO 150g
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Jogurtový nápoj Actimel Kids jahoda banán 4x100g Danone VÝPREDAJ
Jogurtový nápoj Actimel Kids jahoda banán 4x100g Danone VÝPREDAJ
1,40 € s 5% DPH
2,79 €