Activia jogurt s vlákninou Červené ovocie 170g Danone VÝPREDAJ

1 ks
Poľsko
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Ochutené
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 6,13 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,04 € s 5% DPH
1,39 €
Activia jogurt s vlákninou Červené ovocie 170g Danone VÝPREDAJ

Zakysaný výrobok s červeným ovocím, cereáliami a zmesou semienok.

Zloženie

Odstredené mlieko, voda, smotana, cukor, jablko 2,7 %, oligofruktóza, čiernoríbezľové pyré 1,5 %, jahodové pyré 1,2 %, slnečnicová semienka 1,2 %, jačmeň 1,1 %, ovos 0,9 %, čučoriedky 0,4 %, ľanové semienka 0,2 %, mliečna bielkovina, sušené odstredené mlieko, modifikovaný škrob, citrónová šťava z koncentrátu, koncentráty z mrkvy a hrozna, prírodné arómy, zahusťovdlo (pektíny), koncentrát mliečnych minerálov, jogurtové kultúry a Bifidus ActiRegularis® CNCM I-2494 v počte min. 4 x 10^9/100g.

Alergény

Mlieko, Jačmeň, Ovos

Výživové údaje na 100g  
Energetická hodnota [Kcal]: 102
Energetická hodnota [KJ]: 426
Tuky [Gram]: 4,3
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 2,4
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 11,2
z toho cukry [Gram]: 8,8
Vláknina [Gram] 2,1
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 3,5
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,1
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem: 170g

Podobné produkty
-34%
Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
6,50 €/kg
-23%
Jogurt Boston Cream 330g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
15,12 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s mliečnou čokoládou DANONE 110 g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,91 €/kg
-34%
Activia jogurt marhuľa DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský jahoda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s čučoriedkami DANONE 122g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,33 €/kg
Danette dezert vanilka DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
-34%
Jogurt Fantasia čoko vločky 102g Danone
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
6,37 €/kg
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
Fantasia Malina, červená ríbezľa s kúskami čokolády 116g Danone
1 ks
Poľsko
0,95 €
8,19 €/kg
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ čokoláda TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
Danette dezert čokoláda DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
-34%
Activia jogurt čučoriedka DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Activia jogurt jahoda DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čučoriedka 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
-34%
Jogurt Fantasia jahoda 118g Danone
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,51 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský marhuľa 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
-23%
Jogurt Brownie Jahody 345g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
14,46 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čokoláda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Activia jogurt Raňajky s vlákninou Jablko 170g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
8,18 €/kg
-34%
Activia jogurt čučoriedka DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Activia jogurt jahoda DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Activia jogurt biely slad. DANONE 4x120g VÝPREDAJ
1 BA
2,39 €
0,60 €
0,60 €/kg
Momentálne nedostupný
Activia nápoj bez pridaného cukru jablko/čerešňa 270g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
4,78 €/kg
Activia jogurt biely sladený DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
Activia jog. nápoj malina gran. jablko 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
4,96 €/kg
-34%
Activia jogurt marhuľa DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Activia jogurtový nápoj lesné plody 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
Activia jogurtový nápoj čučoriedka 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
Activia jogurtový nápoj Cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Danone s.r.o.
Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Activia jogurtový nápoj lesné plody 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
Hami tanierik bulgur s jahňacím a kuracím mäsom 230g
1 ks
Francúzsko
2,89 €
12,57 €/kg
Nutrilon Profutura Duobiotik 1, 800g
Očakávame 01.10.
1 ks
Holandsko
21,49 €
26,86 €/kg
Nápoj sójový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Jogurt sójový jahoda ALPRO 150g
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
Activia jogurtový nápoj jahoda a kiwi 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
4,96 €/kg
Hami Zelenina s duseným bravčovým 200g
1 ks
Poľsko
1,99 €
9,95 €/kg
Puding sójový vanilka 200g Alpro
1 ks
Belgicko
2,19 €
10,95 €/kg
Hami Zelenina so šťavnatým kuracím stehienkom 200g
1 ks
Poľsko
1,99 €
9,95 €/kg
YoPro Protein Jogurtový nápoj s príchuťou stracciatella 300g Danone
1 ks
Rumunsko
1,99 €
6,63 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Activia jogurt s vlákninou Červené ovocie 170g Danone VÝPREDAJ
Activia jogurt s vlákninou Červené ovocie 170g Danone VÝPREDAJ
1,04 € s 5% DPH
1,39 €