Zmes korenia na gril Argentína 650g Lunys

1 ks
Slovensko
Lunys Zmes korenia na gril Argentína Dóza.Hmotnosť/Objem : 650g
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Zmesi korenia
Množstvo v kartóne 25 ks
Cena za kg 11,83 €
Na sklade viac ako 10 ks
7,69 € s 19% DPH
Zmes korenia na gril Argentína 650g Lunys

Aromatická a korenistá zmes bez glutamanu na všetky druhy mäsa



  • Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste
  • Návod na použitie: posypom podľa želanej intenzity
  • Percento alkoholu: nie
Zloženie

Zloženie výrobku: jedľá soľ max 44%, chili, cesnak, čierne korenie, koriander, tymián, paprika, petržlenová vňať, cibuľa, prírodná aróma, horčica, extrakty korenín

 

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 99
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 416
Tuky [Gram] 3.2
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 0.56
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 16.8
z toho cukry [Gram] 3.4
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 4.8
Soľ (NaCl) [Gram] 46
Obsah balenia

650g

Podobné produkty
Korenie Perníkové 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,85 €
42,50 €/kg
Bataty pečené, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Cesnakový mix s údenou soľou Mlynček 56g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
53,39 €/kg
Korenie Chilli vlákna 45g Kotányi
1 ks
Indonézia
5,49 €
122,00 €/kg
Korenie BIO Stredomorské bylinky 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Gril Burger, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Dip alioli s medvedím cesnakom 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Dip bylinkový s mätou 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
44,50 €/kg
Korenie 4 farieb celé 360g Lunys
1 ks
Slovensko
9,99 €
27,75 €/kg
Korenie Halászlé 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Hranolky pečené, koreninová soľ 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Gril Bravčové, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie Provensálske LUNYS 200g
1 ks
Grécko
4,19 €
20,95 €/kg
Korenie Pyramídky Sviečková omáčka 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Gril Steak, koreninový prípravok bez soli, 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Koreniaca zmes na kura 900g Hügli
1 ks
Česká republika
13,79 €
15,32 €/kg
Gril Hydina, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie BIO Minútky na mäso 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
49,50 €/kg
Dip chilli s Jalapenos 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie Pyramídky Punč 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Kokos strúhaný 1kg Lunys
1 ks
Indonézia
9,19 €
9,19 €/kg
Sóda bikarbóna 500g Lunys
1 ks
Slovensko
2,49 €
4,98 €/kg
Zmes soliaca dusitanová Rýchlosoľ 1kg Lunys
1 ks
Česká republika
1,69 €
1,69 €/kg
Sirup Jahodový 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
8,89 €
12,70 €/LIT
Puding vanilkový Lunys 500g
1 ks
Slovensko
2,09 €
4,18 €/kg
Zmes korenia na gril Mexico 650g Lunys
1 ks
Slovensko
7,89 €
12,14 €/kg
Puding kakaový Lunys 500g
1 ks
Slovensko
2,59 €
5,18 €/kg
Žemľové kocky 150g Lunys
1 ks
Nemecko
1,89 €
12,60 €/kg
Sóda bikarbóna 100g Lunys
1 ks
Nemecko
0,49 €
4,90 €/kg
Soľ morská vločková 400g Lunys
1 ks
Belgicko
11,49 €
28,73 €/kg
Soľ morská vločková 1,4 kg Lunys
1 ks
Belgicko
27,39 €
19,56 €/kg
Vločková Morská soľ 200g korenička
1 ks
Belgicko
6,59 €
32,95 €/kg
Soľ morská vločková 400g Lunys
1 ks
Belgicko
11,49 €
28,73 €/kg
Sezamové semienka biele 450g Lunys
1 ks
India
6,59 €
14,64 €/kg
Korenie Čierne korenie celé 500g LUNYS
1 ks
Vietnam
9,99 €
19,98 €/kg
Žemľové kocky 150g Lunys
1 ks
Nemecko
1,89 €
12,60 €/kg
Vanilkový Lusk 2ks Lunys
1 ks
Madagaskar
6,09 €
869,99 €/kg
Polievkové guličky 300g Lunys
1 ks
Nemecko
2,69 €
8,97 €/kg
Posyp pekárenský 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
4,59 €
4,59 €/kg
Korenie Paprika sladká lahôdková 1kg Lunys
1 ks
Španielsko
7,19 €
7,19 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Zmes korenia na gril Argentína 650g Lunys
Zmes korenia na gril Argentína 650g Lunys
7,69 € s 19% DPH