Tekutý dym 900g Lunys

1 ks
Slovensko
Lunys Tekutý dym. Hmotnosť/ Objem balenia: 900g.
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Zmesi korenia
Množstvo v kartóne 20 ks
Cena za kg 18,88 €
Na sklade viac ako 10 ks
16,99 € s 19% DPH
Tekutý dym 900g Lunys

Tekuté ochucovadlo so silnou dymovou arómou.

  • Skladovanie: Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a mrazom.
  • Návod na použitie: podľa želanej chuti a vône
Zloženie

Údená aróma

 

 

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 900g

Podobné produkty
Korenie Pyramídky Punč 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Hranolky pečené, koreninová soľ 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Gril Bravčové, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Bataty pečené, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie BIO Minútky na mäso 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
49,50 €/kg
Korenie Chilli vlákna 45g Kotányi
1 ks
Indonézia
5,49 €
122,00 €/kg
Korenie Halászlé 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Dip chilli s Jalapenos 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie Perníkové 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,85 €
42,50 €/kg
Cesnakový mix s údenou soľou Mlynček 56g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
53,39 €/kg
Koreniaca zmes na kura 900g Hügli
1 ks
Česká republika
13,79 €
15,32 €/kg
Korenie Pyramídky Sviečková omáčka 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Korenie Provensálske LUNYS 200g
1 ks
Grécko
4,19 €
20,95 €/kg
Dip bylinkový s mätou 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
44,50 €/kg
Korenie BIO Stredomorské bylinky 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Korenie 4 farieb celé 360g Lunys
1 ks
Slovensko
9,99 €
27,75 €/kg
Gril Burger, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Gril Hydina, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Dip alioli s medvedím cesnakom 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Gril Steak, koreninový prípravok bez soli, 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie Kardamón mletý 400g Lunys
1 ks
Slovensko
22,29 €
55,73 €/kg
Kypriaci prášok do pečiva 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
4,99 €
4,99 €/kg
Polievkové guličky 1kg Lunys
1 ks
Nemecko
6,69 €
6,69 €/kg
Korenie Majoránka 100g LUNYS
1 ks
Egypt
2,39 €
23,90 €/kg
Korenie Paprika sladká lahôdková 1kg Lunys
1 ks
Španielsko
7,19 €
7,19 €/kg
Škrob kukuričný 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
3,49 €
3,49 €/kg
Lunys Hovädzí vývar 1kg
1 ks
Slovensko
5,59 €
5,59 €/kg
Korenie wok India Garam Masala 500g Lunys dóza
1 ks
Slovensko
8,09 €
16,18 €/kg
Korenie nové mleté 400g Lunys
1 ks
Mexiko
10,89 €
27,23 €/kg
Balená Ovocná zmes 2,5kg
1 BA
15,59 €
15,59 €/kg
Posyp pekárenský 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
4,59 €
4,59 €/kg
Puding vanilkový Lunys 500g
1 ks
Slovensko
2,09 €
4,18 €/kg
Vanilkový Lusk 2ks Lunys
1 ks
Madagaskar
6,09 €
869,99 €/kg
Korenie wok India Garam Masala 500g Lunys dóza
1 ks
Slovensko
8,09 €
16,18 €/kg
Kakaový prášok 500g Lunys
1 ks
Slovensko
6,29 €
12,58 €/kg
Zmes korenia Živánska 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
7,49 €
7,49 €/kg
Korenie Paprika sladká Prémium 1kg Lunys
1 ks
Španielsko
9,39 €
9,39 €/kg
Korenie Paprika sladká lahôdková 1kg Lunys
1 ks
Španielsko
7,19 €
7,19 €/kg
Žemľové kocky 500g Lunys
1 ks
Nemecko
4,49 €
8,98 €/kg
Kakao 500g Lunys
1 ks
Holandsko
8,19 €
16,38 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Tekutý dym 900g Lunys
Tekutý dym 900g Lunys
16,99 € s 19% DPH