Kakaový prášok sladený 500g Lunys

1 ks
Slovensko
Lunys Kakaový prášok osladený na prípravu nápoja kakao. Hmotnosť / Objem balenia: 500g.
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Kakao
Množstvo v kartóne 50 ks
Cena za kg 11,38 €
Na sklade viac ako 10 ks
5,69 € s 23% DPH
Kakaový prášok sladený 500g Lunys

Kakaový prášok na prípravu nápoja - kakao.



  • Skladovanie: Skladujte na chladnom a suchom mieste
  • Návod na použitie: 10 - 15g na 200ml mlieka
Zloženie

Zloženie výrobku: cukor, kakao, kakaová vláknina, hroznový cukor, prírodná aróma

 

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 361
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1511
Tuky [Gram] 1.9
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 1.1
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 78
z toho cukry [Gram] 67.5
Vláknina [Gram] 9.5
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 5
Soľ (NaCl) [Gram]  
Obsah balenia

25x17x3

Podobné produkty
Kakao holandské 100g+20% grátis Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
2,69 €
26,90 €/kg
Kakaový prášok 500g Lunys
1 ks
Slovensko
6,29 €
12,58 €/kg
Kakao BERNSDORP 500g
1 ks
Rakúsko
18,19 €
36,38 €/kg
Kakao BERNSDORP 125g
1 ks
Rakúsko
5,39 €
43,12 €/kg
Korenie Majoránka 100g LUNYS
1 ks
Egypt
2,39 €
23,90 €/kg
Kakaový prášok sladený 500g Lunys
1 ks
Slovensko
5,69 €
11,38 €/kg
Puding kakaový Lunys 500g
1 ks
Slovensko
2,59 €
5,18 €/kg
Lunys Hríbový bujón 1kg
1 ks
Slovensko
6,50 €
6,50 €/kg
Balená Ovocná zmes 2,5kg
1 BA
15,59 €
15,59 €/kg
Škrob zemiakový (Solamyl) LUNYS 1kg
1 ks
Slovensko
3,79 €
3,79 €/kg
Sezamové semienka čierne 450g Lunys
1 ks
India
7,69 €
17,09 €/kg
Sirup Bazový 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
8,89 €
12,70 €/LIT
Korenie Kumín/Rasca rímska celá 400g Lunys dóza
1 ks
India
6,79 €
16,98 €/kg
Sóda bikarbóna 500g Lunys
1 ks
Slovensko
2,49 €
4,98 €/kg
Sóda bikarbóna 100g Lunys
1 ks
Nemecko
0,49 €
4,90 €/kg
Sezamové semienka čierne 450g Lunys
1 ks
India
7,69 €
17,09 €/kg
Korenie wok India Tandoori 500g Lunys dóza
1 ks
Slovensko
6,29 €
12,58 €/kg
Zmes korenia na gril Argentína 650g Lunys
1 ks
Slovensko
7,69 €
11,83 €/kg
Korenie Chilli papričky mleté 500g Lunys
1 ks
Španielsko
5,99 €
11,98 €/kg
Korenie wok India Tikka Masala 500g Lunys dóza
1 ks
Slovensko
6,89 €
13,78 €/kg
Zmes korenia Americké zemiaky 550g Lunys
1 ks
Slovensko
5,79 €
10,53 €/kg
Puding vanilkový Lunys 500g
1 ks
Slovensko
2,09 €
4,18 €/kg
Zmes korenia Živánska 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
7,49 €
7,49 €/kg
Sezamové semienka biele 450g Lunys
1 ks
India
6,59 €
14,64 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kakaový prášok sladený 500g Lunys
Kakaový prášok sladený 500g Lunys
5,69 € s 23% DPH