Gril Burger, prípravok s koreninami 25g Mäspoma

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Zmesi korenia
Množstvo v kartóne 20 ks
Cena za kg 35,60 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,89 € s 19% DPH
Gril Burger, prípravok s koreninami 25g Mäspoma

Gril Burger, prípravok s koreninami 25g

Vlastnosti
  • Lahodný prípravok s koreninami na prípravu mäsového alebo veggee burgeru.
  • Slovenský výrobca

 

Značka
  • Mäspoma

 

Skladovanie
  • Skladujte v suchu a chráňte pred priamym slnečným žiarením.
  • Pri izbovej teplote

 

Príprava a použitie
  • Pripravíme si mix mletého hovädzieho a bravčového (mastnejšieho) mäsa v pomere 70 % a 30 %. Na jeden hamburger potrebujeme 120 g mäsa. Do mäsa pridáme prípravok Gril Burger a premiešame. Vytvarujeme placky, ktoré necháme odstáť, aby sa spojili všetky chute. Grilujeme z oboch strán. Na hamburgerové žemle odporúčame použiť náš alioli dip do majonézy.

Zloženie
  • soľ, sušená zelenina (cesnak, cibuľa), korenie čierne mleté, paprika sladká mletá, paprika údená, koriander mletý, tymián drvený, aróma.
  • Výrobok môže obsahovať zeler, horčicu, sezam, glutén, sóju, vajcia, mlieko, arašidy, orechy, vlčí bôb.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 239,00
Energetická hodnota [KJ]: 1013,00
Tuky [Gram]: 3,50
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,70
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 43,00
z toho cukry [Gram]: 7,70
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 8,90
Soľ (NaCl) [Gram]: 33,50
Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: 25g

Podobné produkty
Zmes korenia Burger American BBQ Style 25g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
31,60 €/kg
Bataty pečené, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie 4 farieb celé 360g Lunys
1 ks
Slovensko
9,99 €
27,75 €/kg
Gril Hydina, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Hranolky pečené, koreninová soľ 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie Pyramídky Sviečková omáčka 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Gril Bravčové, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie BIO Stredomorské bylinky 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Korenie Chilli vlákna 45g Kotányi
1 ks
Indonézia
5,49 €
122,00 €/kg
Dip bylinkový s mätou 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
44,50 €/kg
Dip chilli s Jalapenos 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie Perníkové 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,85 €
42,50 €/kg
Korenie BIO Minútky na mäso 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
49,50 €/kg
Cesnakový mix s údenou soľou Mlynček 56g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
53,39 €/kg
Dip alioli s medvedím cesnakom 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie Pyramídky Punč 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Gril Steak, koreninový prípravok bez soli, 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Koreniaca zmes na kura 900g Hügli
1 ks
Česká republika
13,79 €
15,32 €/kg
Korenie Provensálske LUNYS 200g
1 ks
Grécko
4,19 €
20,95 €/kg
Korenie Halászlé 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Korenie Halászlé 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
-24%
Zmes korenín Americké zemiaky 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
0,60 €
20,00 €/kg
Korenie Cesnak granulovaný 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
23,00 €/kg
 Marináda suchá Kebab 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
39,60 €/kg
Korenie Rasca mletá 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,49 €
19,60 €/kg
Gril Bravčové, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Šaláty čierny sezam, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie BIO Škorica mletá 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,29 €
64,50 €/kg
Korenie BIO Paprika sladká mletá 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,29 €
64,50 €/kg
Zmes korenín Zelenina grilovaná 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Mäspoma spol. s r.o.
T.G.Masaryka 8/955 960 01 Zvolen Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Korenie Bazalka drvená 9g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
76,66 €/kg
Korenie Majorán 7g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,39 €
55,71 €/kg
Korenie Paprika sladká lahôdková 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
27,60 €/kg
Zmes korenín Kari 25g Mäspoma
Dočasne nedostupné
1 ks
0,79 €
31,60 €/kg
Korenie BIO Oregano 7g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
98,57 €/kg
Korenie Cesnak granulovaný 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
23,00 €/kg
-18%
Korenie Nové celé korenie 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,55 €
0,45 €
30,00 €/kg
-24%
Korenie Čierne celé korenie 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,85 €
0,65 €
32,50 €/kg
 Marináda suchá Kebab 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
39,60 €/kg
Korenie BIO Korenie nové mleté 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
49,50 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Gril Burger, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
Gril Burger, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
0,89 € s 19% DPH