Koreniaca zmes na kura 900g Hügli

1 ks
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Zmesi korenia
Cena za kg 15,32 €
Na sklade 1 ks
13,79 € s 19% DPH
Koreniaca zmes na kura 900g Hügli

Hügli Koreniaca zmes na kura. Hmotnosť/Objem balenia: 900g.

Bylinky na kura.

Skladovanie

Skladujte pri teplote od 5 - 25°C.

 

 

Zloženie

Jodizovaná soľ, korenie (paprika, korenie čierne, karí, bobkový list), LAKTÓZA, PŠENICNÁ múka, hydrolyzovaný rastlinný proteín, byliny, palmový tuk, paprikový extrakt.

Výrobok môže obsahovať: vajcia, zeler, sóju a horčicu.

 

Alergény
Obsahuje lepok, mlieko.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 182,00
Energetická hodnota [KJ]: 765,00
Tuky [Gram]: 4,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,40
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 29,50
z toho cukry [Gram]: 13,10
Vláknina [Gram] neuvádza
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 4,60
Soľ (NaCl) [Gram]: 55,60
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 900g.

Podobné produkty
Zmes korenia Gyros 900g Hügli
Dočasne nedostupné
1 ks
16,69 €
18,54 €/kg
Dip alioli s medvedím cesnakom 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie 4 farieb celé 360g Lunys
1 ks
Slovensko
9,99 €
27,75 €/kg
Cesnakový mix s údenou soľou Mlynček 56g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
53,39 €/kg
Korenie BIO Stredomorské bylinky 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Gril Hydina, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie Halászlé 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Dip chilli s Jalapenos 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Gril Bravčové, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie Perníkové 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,85 €
42,50 €/kg
Korenie Provensálske LUNYS 200g
1 ks
Grécko
4,19 €
20,95 €/kg
Korenie Pyramídky Punč 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Dip bylinkový s mätou 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
44,50 €/kg
Gril Burger, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie BIO Minútky na mäso 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
49,50 €/kg
Korenie Chilli vlákna 45g Kotányi
1 ks
Indonézia
5,49 €
122,00 €/kg
Korenie Pyramídky Sviečková omáčka 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Gril Steak, koreninový prípravok bez soli, 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Bataty pečené, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Hranolky pečené, koreninová soľ 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Sardinky v slnečnicovom oleji 900g Diamir
1 ks
Maroko
13,29 €
14,77 €/kg
Cesnak sušený plátky 400g Hügli
1 ks
Česká republika
14,09 €
35,22 €/kg
Koreniaca zmes na kura 900g Hügli
1 ks
Česká republika
13,79 €
15,32 €/kg
Polievkové guličky Zlaté 4x500g Hügli
1 KT
Rakúsko
23,99 €
23,99 €/kg
Hügli Kuriatková polievka 2kg
1 ks
Česká republika
38,89 €
19,45 €/kg
Müsli zapekané s kúskami ovocia 2kg Mandoletti
Dočasne nedostupné
1 ks
20,09 €
10,05 €/kg
Zemiakové cesto sypké 15kg Hügli
1 ks
Česká republika
55,99 €
3,73 €/kg
Cibuľa sušená plátky 250g Hügli
1 ks
Česká republika
7,59 €
30,36 €/kg
Mrazené Šúlance zemiakové 2x2,5kg Hügli
1 KT
Lichtenštajnsko
26,99 €
26,99 €/kg
Mäsový extrakt premium 500g Hügli
1 ks
Česká republika
42,39 €
84,78 €/kg
Hugli Food Slovakia s.r.o
Hugli Food Slovakia s.r.o, Nám Slov. uč. tovarišstva 6, 917 01 Trnavaviac informácií o distribútorovi
Müsli Zapekané s medom a orechami 2kg Mandoletti
1 ks
Česká republika
19,59 €
9,79 €/kg
Hügli Špargľová krémová polievka 2kg
1 ks
Česká republika
32,19 €
16,09 €/kg
Hügli Hovädzí bujón v paste premium 900g
1 ks
Česká republika
16,79 €
18,66 €/kg
Slovenské halušky 5kg Hügli
1 ks
Česká republika
26,49 €
5,30 €/kg
Hríby Famigliola Gialla 820g TuttoGusto
1 ks
Česká republika
15,39 €
19,24 €/kg
Polievkové guličky Zlaté 4x500g Hügli
1 KT
Rakúsko
23,99 €
23,99 €/kg
Koreniaca zmes na kura 900g Hügli
1 ks
Česká republika
13,79 €
15,32 €/kg
Sardinky v slnečnicovom oleji 900g Diamir
1 ks
Maroko
13,29 €
14,77 €/kg
Tuniak v slnečnicovom oleji 1kg TuttoGusto
Dočasne nedostupné
1 ks
16,69 €
16,69 €/kg
Huby Prima Gusto 480g Hügli
Dočasne nedostupné
1 ks
18,79 €
39,15 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Koreniaca zmes na kura 900g Hügli
Koreniaca zmes na kura 900g Hügli
13,79 € s 19% DPH