Kypriaci prášok do pečiva 1kg Lunys

1 ks
Slovensko
Lunys Kypriaci prášok do pečiva. Hmotnosť/Objem balenia: 1kg.
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Kypriace prášky
Množstvo v kartóne 20 ks
Cena za kg 4,99 €
Na sklade viac ako 10 ks
4,99 € s 19% DPH
Kypriaci prášok do pečiva 1kg Lunys

Kypriaci prášok na pečenie.

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste.

 

 

 

Zloženie
Kypriace látky ( hydrogen uhličitan sodný, pyrofosforečnan disodný), natívny kukuričný škrob.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 118,00
Energetická hodnota [KJ]: 492,00
Tuky [Gram]: 0,50
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]:  
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 28,00
z toho cukry [Gram]:  
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 0,50
Soľ (NaCl) [Gram]: 24,00

 

 

Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 1kg.

Podobné produkty
Kypriaci prášok do pečiva 750g Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
5,89 €
7,85 €/kg
Kypriaci prášok do perníka 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,39 €
19,50 €/kg
Kypriaci prášok do pečiva 12g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,23 €
19,17 €/kg
Kypriaci prášok s vínnym kameňom 15g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,39 €
26,00 €/kg
Kakaový prášok 500g Lunys
1 ks
Slovensko
6,29 €
12,58 €/kg
Mandle jadrá natural 1kg Lunys
1 ks
Spojené štáty americké
13,99 €
13,99 €/kg
Lunys Zeleninový vývar 1kg
1 ks
Slovensko
4,79 €
4,79 €/kg
Ľan hnedý 550g Lunys
1 ks
Slovensko
5,39 €
9,80 €/kg
Korenie 4 farieb celé 360g Lunys
1 ks
Slovensko
9,99 €
27,75 €/kg
Sirup mojito 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
7,89 €
11,27 €/LIT
Korenie Rasca drvená 400g Lunys
1 ks
Fínsko
5,49 €
13,72 €/kg
Korenie wok India Tandoori 500g Lunys dóza
1 ks
Slovensko
6,29 €
12,58 €/kg
Zmes korenia na kura 550g Lunys
1 ks
Slovensko
7,59 €
13,80 €/kg
Puding kakaový Lunys 500g
1 ks
Slovensko
2,59 €
5,18 €/kg
Korenie 4 farieb celé 360g Lunys
1 ks
Slovensko
9,99 €
27,75 €/kg
Polievkové guličky 1kg Lunys
1 ks
Nemecko
6,69 €
6,69 €/kg
Zmes soliaca dusitanová Rýchlosoľ 1kg Lunys
1 ks
Česká republika
1,69 €
1,69 €/kg
Soľ morská vločková 1,4 kg Lunys
1 ks
Belgicko
27,39 €
19,56 €/kg
Puding kakaový Lunys 500g
1 ks
Slovensko
2,59 €
5,18 €/kg
Korenie Badián celý 200g Lunys
1 ks
Vietnam
10,49 €
52,45 €/kg
Zmes korenia Živánska 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
7,49 €
7,49 €/kg
Citrodeko 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
4,99 €
4,99 €/kg
Korenie Kardamón mletý 400g Lunys
1 ks
Slovensko
22,29 €
55,73 €/kg
Univerzálna hnedá omáčka 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
9,39 €
9,39 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kypriaci prášok do pečiva 1kg Lunys
Kypriaci prášok do pečiva 1kg Lunys
4,99 € s 19% DPH