Žemľové kocky 150g Lunys

1 ks
Nemecko
Lunys Croutons žemľové kocky. Hmotnosť / Objem balenia: 150g
Krajina pôvodu Nemecko
Kategória Rezance, cestoviny a krutóny do polievky
Množstvo v kartóne 28 ks
Cena za kg 12,60 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,89 € s 19% DPH
Žemľové kocky 150g Lunys

Croutons žemľové kocky do polievky.

  • Skladovanie: Skladujte na chladnom a suchom mieste
Zloženie

Zloženie výrobku: pšeničná múka, jedlá soľ, droždie, palmový olej

Alergény (zoznam zložiek):  glutén

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 367
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1555
Tuky [Gram] 3
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 1.2
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 70.8
z toho cukry [Gram] 3.7
Vláknina [Gram] 4.1
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 12.2
Soľ (NaCl) [Gram] 2.3
Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: 150g

Podobné produkty
Žemľové kocky 500g Lunys
1 ks
Nemecko
4,49 €
8,98 €/kg
Cestoviny Mrvenička 500g Gyermelyi
1 ks
Maďarsko
1,99 €
3,98 €/kg
Udon rezance čerstvé 200g Mai Wan
1 ks
Čína
0,99 €
4,95 €/kg
Polievkové guličky Zlaté 4x500g Hügli
1 KT
Rakúsko
23,99 €
23,99 €/kg
Polievkové guličky 1kg Lunys
1 ks
Nemecko
6,69 €
6,69 €/kg
Polievkové guličky 300g Lunys
1 ks
Nemecko
2,69 €
8,97 €/kg
Ryžové rezance 7mm 1kg Lucka
1 ks
Vietnam
6,09 €
6,09 €/kg
Cestoviny Rezance Vlasovky 250g Gyermelyi
1 ks
Maďarsko
1,39 €
5,56 €/kg
Ryžové rezance 7mm 240g Lucka
1 ks
Vietnam
1,99 €
8,29 €/kg
Fridátové rezance 2x1kg Hügli
1 KT
Rakúsko
32,69 €
32,69 €/kg
Ryžové rezance 3mm 1kg Lucka
1 ks
Vietnam
6,09 €
6,09 €/kg
Žemlové kocky 5kg PeterKuchen
1 ks
Rakúsko
20,69 €
4,14 €/kg
Ryžové rezance 1mm 240g Lucka
1 ks
Vietnam
1,99 €
8,29 €/kg
Cestoviny Rezance Mie bezvaječné 250g Shan'shi
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/kg
Ryžové rezance 3mm 240g Lucka
1 ks
Vietnam
1,99 €
8,29 €/kg
Ryžové rezance 1mm 1kg Lucka
1 ks
Vietnam
6,09 €
6,09 €/kg
Rezance ryžové 250g SHAN SHI
1 ks
Čína
3,35 €
13,40 €/kg
Soľ morská vločková 1,4 kg Lunys
1 ks
Belgicko
27,39 €
19,56 €/kg
Kokos strúhaný 1kg Lunys
1 ks
Indonézia
9,19 €
9,19 €/kg
Korenie wok India Tandoori 500g Lunys dóza
1 ks
Slovensko
6,29 €
12,58 €/kg
Sirup Uhorka 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
8,89 €
12,70 €/LIT
Sezamové semienka biele 450g Lunys
1 ks
India
6,59 €
14,64 €/kg
Korenie Ružové celé 100g Lunys
1 ks
Vietnam
3,49 €
34,90 €/kg
Žemľové kocky 150g Lunys
1 ks
Nemecko
1,89 €
12,60 €/kg
Sirup mojito 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
7,89 €
11,27 €/LIT
Korenie Majoránka 100g LUNYS
1 ks
Egypt
2,39 €
23,90 €/kg
Zmes korenia na gril Mexico 650g Lunys
1 ks
Slovensko
7,89 €
12,14 €/kg
Kakao 500g Lunys
1 ks
Holandsko
8,19 €
16,38 €/kg
Korenie Badián celý 200g Lunys
1 ks
Vietnam
10,49 €
52,45 €/kg
Puding kakaový Lunys 500g
1 ks
Slovensko
2,59 €
5,18 €/kg
Korenie wok India Tikka Masala 500g Lunys dóza
1 ks
Slovensko
6,89 €
13,78 €/kg
Sezamové semienka biele 450g Lunys
1 ks
India
6,59 €
14,64 €/kg
Škrob kukuričný 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
3,49 €
3,49 €/kg
Zmes soliaca dusitanová Rýchlosoľ 1kg Lunys
1 ks
Česká republika
1,69 €
1,69 €/kg
Korenie nové mleté 400g Lunys
1 ks
Mexiko
10,89 €
27,23 €/kg
Korenie Kumín/Rasca rímska mletá 450g Lunys dóza
1 ks
India
7,69 €
17,09 €/kg
Sóda bikarbóna 500g Lunys
1 ks
Slovensko
2,49 €
4,98 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Žemľové kocky 150g Lunys
Žemľové kocky 150g Lunys
1,89 € s 19% DPH