Kakao 500g Lunys

1 ks
Holandsko
Krajina pôvodu Holandsko
Kategória Granko, kakao a čokoláda
Množstvo v kartóne 40 ks
Cena za kg 16,38 €
Na sklade viac ako 10 ks
8,19 € s 19% DPH
Kakao 500g Lunys

Lunys Kakao . Hmotnosť/Objem balenia: 1000g

Kakao.

Skladovanie

Suchý dobre vetrateľný sklad.

 

 

 

 

 

 

Zloženie
Kakaový prášok.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 313,00
Energetická hodnota [KJ]: 1301,00
Tuky [Gram]: 11,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 6,80
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 12,50
z toho cukry [Gram]: 1,00
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 22,00
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,37
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 1000g

Podobné produkty
Kakao BERNSDORP 500g
1 ks
Rakúsko
18,19 €
36,38 €/kg
Horúca čokoláda horká 54% 60g DP Chocolate
1 ks
Slovensko
2,99 €
49,83 €/kg
Čokoláda horúca instantná RISTORA 1kg
1 ks
Taliansko
10,09 €
10,09 €/kg
GRANKO Original instantný kakaový nápoj 400 g
1 ks
Maďarsko
6,39 €
15,97 €/kg
ORION Granko instantný kakaový nápoj 1kg
1 ks
Maďarsko
12,19 €
12,19 €/kg
Horúca čokoláda mliečna 39% 60g DP Chocolate
1 ks
Slovensko
2,99 €
49,83 €/kg
Manner Nápoj Trink Cacao 450g
1 ks
Rakúsko
6,19 €
13,76 €/kg
Kakao BERNSDORP 125g
1 ks
Rakúsko
5,39 €
43,12 €/kg
Sirup Jablkový 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
7,49 €
10,70 €/LIT
Vanilkový Lusk 2ks Lunys
1 ks
Madagaskar
6,09 €
869,99 €/kg
Sezamové semienka čierne 450g Lunys
1 ks
India
7,69 €
17,09 €/kg
Korenie Čierne korenie celé 500g LUNYS
1 ks
Vietnam
9,99 €
19,98 €/kg
Sirup Malinový 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
8,89 €
12,70 €/LIT
Sirup Brusnicový 700ml Lunys
Dočasne nedostupné
1 ks
7,99 €
11,41 €/LIT
Škrob kukuričný 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
3,49 €
3,49 €/kg
Tekutý dym 900g Lunys
1 ks
Slovensko
16,99 €
18,88 €/kg
Korenie Chilli papričky mleté 500g Lunys
1 ks
Španielsko
5,99 €
11,98 €/kg
Korenie bazalka sušená LUNYS 170g
1 ks
Turecko
4,19 €
24,65 €/kg
Lunys Hydinový vývar 1kg
1 ks
Slovensko
4,49 €
4,49 €/kg
Zmes korenia Hydinová cigánska 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
5,09 €
5,09 €/kg
Ľan hnedý 550g Lunys
1 ks
Slovensko
5,39 €
9,80 €/kg
Univerzálna hnedá omáčka 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
9,39 €
9,39 €/kg
Korenie Paprika sladká Prémium 1kg Lunys
1 ks
Španielsko
9,39 €
9,39 €/kg
Korenie wok India Garam Masala 500g Lunys dóza
1 ks
Slovensko
8,09 €
16,18 €/kg
Soľ morská vločková 400g Lunys
1 ks
Belgicko
11,49 €
28,73 €/kg
Korenie Paprika sladká lahôdková 1kg Lunys
1 ks
Španielsko
7,19 €
7,19 €/kg
Korenie Rasca drvená 400g Lunys
1 ks
Fínsko
5,49 €
13,72 €/kg
Kakao 500g Lunys
1 ks
Holandsko
8,19 €
16,38 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kakao 500g Lunys
Kakao 500g Lunys
8,19 € s 19% DPH