Citrodeko 70g Lunys

1 ks
Slovensko
Lunys Citrodeko kelímok. Hmotnosť/Objem: 70g.
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Šťavy a koncentráty
Množstvo v kartóne 120 ks
Cena za kg 11,29 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,79 € s 19% DPH
Citrodeko 70g Lunys

Prípravok na dochutenie rôznych osviežujúcich nápojov a na prípravu sirupov.



  • Skladovanie: Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a mrazom.
  • Návod na použitie: podľa chuti
Zloženie

Zloženie výrobku: kyselina citrónová, kyselina askorbová, cukor

 

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 153.8
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 643.7
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 30
z toho cukry [Gram] 30
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem: 70g.

Podobné produkty
Rauch Bravo Sunny pomaranč 500ml*ZO
1 ks
Maďarsko
1,59 €
3,18 €/LIT
HealthyCo Bio šťava z červenej repy 1l
1 ks
Taliansko
4,39 €
4,39 €/LIT
Relax Broskyňa 1l
1 ks
Poľsko
2,39 €
2,39 €/LIT
Rauch Bravo Pomaranč 1,5l
1 ks
Maďarsko
2,09 €
1,39 €/LIT
Rauch 100% citrónová šťava z koncentrátu 1l *ZO
1 ks
Rakúsko
3,99 €
3,99 €/LIT
BonSU® sýtený nápoj 99% mangovej šťavy 330ml*ZO
1 ks
Vietnam
1,73 €
5,25 €/LIT
Rauch Bravo Zelené jablko 500ml*ZO
1 ks
Maďarsko
1,59 €
3,18 €/LIT
Rauch Bravo Jahoda 500ml*ZO
1 ks
Maďarsko
1,59 €
3,18 €/LIT
Rauch Bravo Broskyňa 1,5l
1 ks
Maďarsko
2,09 €
1,39 €/LIT
Cappy nektár Multivitamín 52% 330ml *ZO
1 ks
Maďarsko
1,59 €
4,82 €/LIT
Citronová šťava 10x7,5g Champion
1 ks
Poľsko
1,29 €
0,13 €/ks
Citrodeko 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
4,99 €
4,99 €/kg
Rauch Bravo Jablko 1,5l
1 ks
Maďarsko
2,09 €
1,39 €/LIT
Rauch Bravo Červený multivitamín 1,5l
1 ks
Maďarsko
2,09 €
1,39 €/LIT
Rauch Bravo Multivitamín 500ml*ZO
1 ks
Maďarsko
1,59 €
3,18 €/LIT
Ati Lemonita Citrónová šťava 250ml
1 ks
Grécko
0,80 €
4,00 €/LIT
Rauch Bravo Zelené jablko 1,5l
1 ks
Maďarsko
2,09 €
1,39 €/LIT
HealthyCo Bio Kokosová voda 1l
1 ks
Taliansko
3,84 €
3,84 €/LIT
Citrónka NATUR FARM 40% 1,5L
1 ks
Maďarsko
1,89 €
1,26 €/LIT
BonSU® sýtený nápoj 99% šťavy z liči 330ml*ZO
1 ks
Vietnam
1,73 €
5,25 €/LIT
Balená Ovocná zmes 2,5kg
1 BA
15,59 €
15,59 €/kg
Korenie 4 farieb celé 360g Lunys
1 ks
Slovensko
9,99 €
27,75 €/kg
Kakao 500g Lunys
1 ks
Holandsko
8,19 €
16,38 €/kg
Korenie nové mleté 400g Lunys
1 ks
Mexiko
10,89 €
27,23 €/kg
Korenie škorica celá 250g Lunys
1 ks
Vietnam
7,49 €
29,96 €/kg
Korenie wok India Tikka Masala 500g Lunys dóza
1 ks
Slovensko
6,89 €
13,78 €/kg
Citrodeko 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
4,99 €
4,99 €/kg
Korenie Kumín/Rasca rímska mletá 450g Lunys dóza
1 ks
India
7,69 €
17,09 €/kg
Korenie Paprika sladká lahôdková 1kg Lunys
1 ks
Španielsko
7,19 €
7,19 €/kg
Korenie Majoránka 100g LUNYS
1 ks
Egypt
2,39 €
23,90 €/kg
Polievkové guličky 300g Lunys
1 ks
Nemecko
2,69 €
8,97 €/kg
Korenie wok India Tikka Masala 500g Lunys dóza
1 ks
Slovensko
6,89 €
13,78 €/kg
Lunys Zeleninový vývar 1kg
1 ks
Slovensko
4,79 €
4,79 €/kg
Korenie Kumín/Rasca rímska celá 400g Lunys dóza
1 ks
India
6,79 €
16,98 €/kg
Korenie Kumín/Rasca rímska mletá 450g Lunys dóza
1 ks
India
7,69 €
17,09 €/kg
Korenie Ružové celé 100g Lunys
1 ks
Vietnam
3,49 €
34,90 €/kg
Korenie wok India Garam Masala 500g Lunys dóza
1 ks
Slovensko
8,09 €
16,18 €/kg
Kakao 500g Lunys
1 ks
Holandsko
8,19 €
16,38 €/kg
Korenie Kardamón mletý 400g Lunys
1 ks
Slovensko
22,29 €
55,73 €/kg
Kakaový prášok 500g Lunys
1 ks
Slovensko
6,29 €
12,58 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Citrodeko 70g Lunys
Citrodeko 70g Lunys
0,79 € s 19% DPH